K2R Club

Jesteś fanem/fanką mang Masakazu Katsury?
Dołącz do K2R Club i poznaj resztę osób mających zajawkę na punkcie jego twórczości.
ODPOWIEDZ
Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » czw sty 22, 2004 9:04 pm

misiaq pisze:Tak sobie teraz pomyślałam, że możnaby trochę avików z prac Katsury zrobić i wrzucić na stronkę, może sie komuś przydadzą. Co Wy na to? :roll:
Byłoby fajnie.
Sam postaram się trochę avków z VGA i DNA^2 zrobić.

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw sty 22, 2004 9:10 pm

Shig pisze:
misiaq pisze:Tak sobie teraz pomyślałam, że możnaby trochę avików z prac Katsury zrobić i wrzucić na stronkę, może sie komuś przydadzą. Co Wy na to? :roll:
Byłoby fajnie.
Sam postaram się trochę avków z VGA i DNA^2 zrobić.
hieh :twisted:

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » czw sty 22, 2004 9:41 pm

Wiem wiem. I naprawdę bardzo mi przykro :(
Aktualka by się przydała. Niestety są pewne ograniczeni. Taaa... blablabla. Nie będe sie tłumaczył bo nie na tym to polega. Proszę tylko o jeszcze trochę cierpliwości.
Jeśli Shig dasz radę coś zmajstrować to będe wdzięczny.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » czw sty 22, 2004 9:57 pm

Sheril pisze:hieh :twisted:
Brzydkie avki robię? :?

Setokun pisze:Nie będe sie tłumaczył bo nie na tym to polega. Proszę tylko o jeszcze trochę cierpliwości.
Powodzenia na egzaminach and so on...
Ja będe ciut zabiegany teraz ale nauki nie mam więc coś postaram się wykombinować na aktualkę.

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw sty 22, 2004 10:04 pm

Shig pisze:
Sheril pisze:hieh :twisted:
Brzydkie avki robię? :?
oh,nie,mi sie podobaja!!nie miaalm tego na mysli :roll: przepraszam,dzisiaj mnie chyba ciezko zrozumiec :roll: chodzilo mi raczej o ...no heh.malo wazne chyba teraz :P
Seto wybacz offa :oops:

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » pt sty 23, 2004 3:28 pm

Remiel pisze:
Yukoi pisze:Wracajac do Fan Artów:
http://www.aves.home.pl/rys-mp9.jpg/
Rys > Przerys z ekrana monitorka: szkic ołówek H2 > Popawienie Cieńkopis czarny Ttylko.
Niezłe, ale nad fryzurą należałoby popracować...
Nio ja tesh pochwalam pracę tylko moshnaby Iori trochę wyszczuplić bo IMO trochę proporcje nie tak, trochę światło-cienia i będzie siupel :D !

Czyli mam rozumieć, ze mogę troche pokombinować nad avikami? Nie macie jakichś kolorowych artów z I"S'a? :roll:

Yukoi
Status: Offline

Post autor: Yukoi » wt lut 03, 2004 5:54 pm

No cuż raczej nie poprawie bo cienkopis się nie zmazuje ale dzięki za pochwały i kimnety ^^.

Sasek
Status: Offline

Jestem fanem rysunków Katsury.

Post autor: Sasek » czw kwie 01, 2004 1:52 pm

Cześć, czy mógłbym dołaczyć do waszej grupy ?? K2R Club
Prosze... uwielbiam rysunki Katsury...
I chętnie poznałbym reszte fanów...
Wielkie dzięki dla www.jarotrans.prv.pl bo z tamtej stronki dowiedziałem się o was.
Dzięki że jesteście :)

Setokun
Status: Offline

Re: Jestem fanem rysunków Katsury.

Post autor: Setokun » czw kwie 01, 2004 6:24 pm

Sasek pisze:Cześć, czy mógłbym dołaczyć do waszej grupy ?? K2R Club
Prosze... uwielbiam rysunki Katsury...
I chętnie poznałbym reszte fanów...
Oczywiście, żaden problem.
Wystarczy się zarejestrować na forum i zgłosić chęć przystąpienia do grupy K2R Club ^^
Potem to już tylko miłe rozmowy w gronie innych forumowiczów ^^
Sasek pisze:Dzięki że jesteście :)
Ależ proszę. Bardzo nam miło ^^

Setokun
Status: Offline

To już rok!

Post autor: Setokun » czw cze 03, 2004 6:56 pm

Dziś mamy 3 czerwca!
Dokładnie rok temu zarejestrowalem się na forum Waneko i dokładnie rok temu powstał nasz klub.
Z tej okazji chciałem podziękować wszystkim, którzy pomagali w jego tworzeniu i funkcjonowaniu: Domo Arigato! Mam nadzieje, że w przyszłości dane nam będzie dalej się rozwijać.

W takim dniu przydałaby się jakaś aktualizacja... niestety na to się nie zanosi. Musicie wybaczyć ale ostatnia sesja na studiach licencjackich plus obrona pracy potrafi człowieka przygnieść.
To, że Shig ma też sporo pracy to zapewne wiecie. Wciąż pozostaje kilka spraw do rozwiązania.
Po pierwsze należałoby usprawnić/zmienić layout, dokończyć sprawe z serwerm i... zmobilizować klubowiczów do większej aktywności :wink: To tylko kwestia czasu, prawda?

Miejmy nadzieję, że wszystko wróci do normy i w ciągu następnego roku rozwiniemy skrzydła.
Czego sobie i Wam życze :P

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw cze 03, 2004 7:46 pm

cuż.. mogę jedynie rzec że brak czasu niszczy nam hobby, a co za tym idzie całe życie :3

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt cze 04, 2004 12:25 am

ehhhhh....no niestety,brak czasu jest zabojczy,mam teraz bardzo malo czasu dla AS a co dobiero dla K2R czy CFC :roll: mam nadzieje,ze w wakacje udaloby mi sie nadrobic conieco :roll:

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » ndz cze 06, 2004 12:30 pm

No i ładnie... wczoraj mi posta nie wysłało :/...złosliwość rzeczy martwych :evil:

Happy birthday to U!Happy birthday to U!Happy birthday dear K2Rclub!
Jak zwykle przespałam jakąś rocznicę :/. .::obiecałam, ze bez offa będzie ;] ::.

Co do działalności klubowej to mam trochę avków zalegających na dysq, choć i tak sporą część strawił pad systemu ;o(.

Chomik
Status: Offline

Post autor: Chomik » wt sie 10, 2004 9:41 pm

Tia - widzę, że pusto - ni żywej duszy, pajęczyny w oknach... Hmmmm :(

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » wt sty 25, 2005 10:22 pm

A ja chcąc zobaczyć coś w czym Katsura jest dobry ściągnąłem 3 rozdziały Shadowlady i... czuje się zdegustowany. Nawet konwencja bardziej baśniowa nie ratuje komiksu :?

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » wt lut 01, 2005 9:22 am

Remiel pisze:A ja chcąc zobaczyć coś w czym Katsura jest dobry ściągnąłem 3 rozdziały Shadowlady i... czuje się zdegustowany. Nawet konwencja bardziej baśniowa nie ratuje komiksu :?
Mam bardzo podobne zdanie na ten temat wyjątkowo ta historia mi się nie podobała Dr. Chanbelee jest dóżo lepszy, chociaż nie znam jeszcze całości Shadowlady. Dla mnie i tak I"s rządzi :D

Gumis
Status: Offline

Post autor: Gumis » śr kwie 27, 2005 3:40 pm

Sadzilem ze juz dawno zostalem usuniety z bazy danych na tym forum a tutaj dostaje maila ze zostalem przyjety do K2R Clubu :P :P
Niezle niezle. No ale I''sa fajnie sie czytalo, wiec moge pobyc tu z Wami ;]
Profilek sobie odswiezylem przy okazji, avatarek tez piekny dalem :roll:
Witam i zarazem zegnam [chociaz moze zostane czas jakis, zobaczymy :P] ALL YA ;)

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » ndz sie 28, 2005 5:02 pm

Publicznie dziękuję za przyjęcie mojej skromnej osoby do K2R Club. :D

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » ndz sie 28, 2005 6:39 pm

kodzio pisze:Publicznie dziękuję za przyjęcie mojej skromnej osoby do K2R Club. :D
Proszę bardzo :) Znasz sie może na html'u? :roll:

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » ndz sie 28, 2005 7:45 pm

Setokun> Niezbyt.... :?

ODPOWIEDZ

Wróć do „K2R Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości