K2R Club

Jesteś fanem/fanką mang Masakazu Katsury?
Dołącz do K2R Club i poznaj resztę osób mających zajawkę na punkcie jego twórczości.
Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pn sty 19, 2004 11:31 pm

misiaq pisze:Mushę przyznać, że przerysowana Iori moja była tylko paleta kolorów i błędy :roll: ( poprostu chciałam się z tym typem kreski zmierzyć )
Przyznam, że nie jestem lepszy, bo kiedyś "przekalkowałem" (tj. nałożyłem kartke na rysunek, ołówek w łape i do przodu) dwa rysunki Sadamoto - Shinjego i Misato. Wysłałem przyjaciółce, ona powiedziała, że ładne, a ja, że wcale nie bo to tylko kalka...

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » wt sty 20, 2004 12:00 am

Ale zawsze jest jakiś + :arrow: rękę sobie poćwiczyłeś :wink:

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » wt sty 20, 2004 5:27 pm

misiaq pisze:Ale zawsze jest jakiś + :arrow: rękę sobie poćwiczyłeś :wink:
Moja ręka juz się odzwyczaiła, bo to było za czasów Animegaido... rysunki nawet stamtąd były :wink: a dzisiaj? lepiej nie pytać...

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » wt sty 20, 2004 10:47 pm

Remiel pisze:
misiaq pisze:Ale zawsze jest jakiś + :arrow: rękę sobie poćwiczyłeś :wink:
Moja ręka juz się odzwyczaiła, bo to było za czasów Animegaido... rysunki nawet stamtąd były :wink: a dzisiaj? lepiej nie pytać...
No to skoro ręką się odzwycziła to może wartałoby sobie poćwiczyć :roll: .

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » wt sty 20, 2004 10:52 pm

misiaq pisze:
Remiel pisze:
misiaq pisze:Ale zawsze jest jakiś + :arrow: rękę sobie poćwiczyłeś :wink:
Moja ręka juz się odzwyczaiła, bo to było za czasów Animegaido... rysunki nawet stamtąd były :wink: a dzisiaj? lepiej nie pytać...
No to skoro ręką się odzwycziła to może wartałoby sobie poćwiczyć :roll: .
Najpierw trzeba znaleźć wolny czas, robic to co się lubi, pokonać lenistwo i znaleźć czas na resztę - rysowanie. Ale najpierw trzeba nauczyć się w ogóle rysować, a w dodatku opanować jakieś podstawy :roll:

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » wt sty 20, 2004 11:17 pm

Remiel pisze: Najpierw trzeba znaleźć wolny czas, robic to co się lubi, pokonać lenistwo i znaleźć czas na resztę - rysowanie. Ale najpierw trzeba nauczyć się w ogóle rysować, a w dodatku opanować jakieś podstawy :roll:
Uff... sporo tego :). A więc: czas wolny uzyskujemy przesuwając za pomocą skomplikowanego mechanizmu złożonego z pokrętełka, wskazooffkę zegarka o m.w. 1h; robić to co sie lubi---> robić i jush!; lenistwo do pokonania jest gorsze nish grypa z katarem siennym razem wzięte :? ... oj.... chyba mi to nie za bardzo wyszło :(. Eh... obiecuję następnym razem byc bardziej przekonywująca.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr sty 21, 2004 9:50 am

Ja mało rysuję dość (w szkole najczęściej) bo mam masę innych zajęć których wciąż przybywa.. :roll:

Ale to temat do dyskusji w innym dziale^^

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » śr sty 21, 2004 8:34 pm

_Keitaro_ pisze:Ja mało rysuję dość (w szkole najczęściej) bo mam masę innych zajęć których wciąż przybywa.. :roll:

Ale to temat do dyskusji w innym dziale^^
Sorki spory offtopic się z tego zrobił :oops:
A może ktoś jeszcze z forka próbował zmierzyć się z kreską Katsury?

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » śr sty 21, 2004 8:47 pm

misiaq pisze:lenistwo do pokonania jest gorsze nish grypa z katarem siennym razem wzięte :?
rozumiem, że znasz jakieś metody...

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » śr sty 21, 2004 9:22 pm

Remiel pisze:
misiaq pisze:lenistwo do pokonania jest gorsze nish grypa z katarem siennym razem wzięte :?
rozumiem, że znasz jakieś metody...
nio, ale ich nie stosuję, bo leniuch ze mnie zatwardziały i nałogowy... niestety :twisted:

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » śr sty 21, 2004 10:25 pm

misiaq pisze:
Remiel pisze:
misiaq pisze:lenistwo do pokonania jest gorsze nish grypa z katarem siennym razem wzięte :?
rozumiem, że znasz jakieś metody...
nio, ale ich nie stosuję, bo leniuch ze mnie zatwardziały i nałogowy... niestety :twisted:
to chociaż podaj :roll: :wink:

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » śr sty 21, 2004 11:09 pm

co ja mam z wami zrobic? Off jak nic :/
Konczycie czy przeniesc dyskusje do tematu o rysowaniu ?

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » czw sty 22, 2004 1:13 am

Remiel-> np. jak ktoś na Ciebie solidnie nawrzeszczy to czasem przechodzi ;), a tych bardziej wrażliwych ruszają wyrzuty sumienia, a może by tak jakaś małe nagroda za wykonanie czegoś? Ale najlepszym lekiem jest poprostu tzw. chcica [jak głupio by to nie brzmiało :oops: ] :wink:
Setokun pisze:co ja mam z wami zrobic? Off jak nic :/
Konczycie czy przeniesc dyskusje do tematu o rysowaniu ?
Nio to ja się ładnie przepraszająco uśmiecham <uśmiech przepraszający pluszewego niedźwiedzia> i temat chyba zakończę. No, ale o artach Katsurowych to moshna tu kontynułować czy to nie ma róźnicy? :twisted:

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw sty 22, 2004 4:28 pm

misiaq pisze:Remiel-> np. jak ktoś na Ciebie solidnie nawrzeszczy to czasem przechodzi ;), a tych bardziej wrażliwych ruszają wyrzuty sumienia, a może by tak jakaś małe nagroda za wykonanie czegoś? Ale najlepszym lekiem jest poprostu tzw. chcica [jak głupio by to nie brzmiało :oops: ] :wink:
Hmm, to na mnie nie działa, bo ja chyba jestem cieższym przypadkiem patentowanego lenia :roll:
Setokun pisze:co ja mam z wami zrobic? Off jak nic :/
Konczycie czy przeniesc dyskusje do tematu o rysowaniu ?
Sądzę, że już skończyliśmy. Sorry for the inconvenience :wink:

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » czw sty 22, 2004 7:12 pm

Nio to z innej beczki:
Seeetoooo, chciałabym zapytań czy będzie nidługo jakaś aktualka na stronce?

btw. Remiel-> widać wymagasz osobnej, szczegółowej kuracji odwykowej :roll:

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » czw sty 22, 2004 7:34 pm

misiaq pisze:Seeetoooo, chciałabym zapytań czy będzie nidługo jakaś aktualka na stronce?
Może być coś w download i artykuł?
Jak tak, to postaram się to zrobić w weekend.

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » czw sty 22, 2004 7:53 pm

Shig pisze:
misiaq pisze:Seeetoooo, chciałabym zapytań czy będzie nidługo jakaś aktualka na stronce?
Może być coś w download i artykuł?
Jak tak, to postaram się to zrobić w weekend.
Nio byłoby super :D .

Tak sobie teraz pomyślałam, że możnaby trochę avików z prac Katsury zrobić i wrzucić na stronkę, może sie komuś przydadzą. Co Wy na to? :roll:
Ostatnio zmieniony czw sty 22, 2004 7:57 pm przez misiaq, łącznie zmieniany 1 raz.

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw sty 22, 2004 7:54 pm

Shig pisze:
misiaq pisze:Seeetoooo, chciałabym zapytań czy będzie nidługo jakaś aktualka na stronce?
Może być coś w download i artykuł?
Jak tak, to postaram się to zrobić w weekend.
ciekawe co to by było, hmmm

misiaq -> i need love, a nie kuracji odwykowej... na to nie ma odwyku... tak mi się wydaje. Dobra koniec, bo ciągnę to w nieskończoność...

Yukoi
Status: Offline

Post autor: Yukoi » czw sty 22, 2004 8:36 pm

Lepiej coś ciągnąć niż milczeć w nieskończoność.

Wracajac do Fan Artów:
http://www.aves.home.pl/rys-mp9.jpg/
Rys > Przerys z ekrana monitorka: szkic ołówek H2 > Popawienie Cieńkopis czarny Ttylko.

Hmmm... Dowloand: www.jarotrans.prv.pl troche się ruszył tylko dla I''s'a.

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw sty 22, 2004 8:52 pm

Yukoi pisze:Wracajac do Fan Artów:
http://www.aves.home.pl/rys-mp9.jpg/
Rys > Przerys z ekrana monitorka: szkic ołówek H2 > Popawienie Cieńkopis czarny Ttylko.
Niezłe, ale nad fryzurą należałoby popracować...

ODPOWIEDZ

Wróć do „K2R Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości