Najciekawszy moment w I''s.

Jesteś fanem/fanką mang Masakazu Katsury?
Dołącz do K2R Club i poznaj resztę osób mających zajawkę na punkcie jego twórczości.
ODPOWIEDZ
Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Najciekawszy moment w I''s.

Post autor: Radykalny Marzyciel » czw gru 16, 2004 2:24 pm

Chodzi mi o to które zdarzenie Wam sie najbardziej podobało w tej mandze i dlaczego. Ja odpowiem nieco później. Mam nadzieje, że ten temat rozrusza nieco klub bo mam wrażenie, że panuje tu zastuj...

qrak^^
Status: Offline

Post autor: qrak^^ » pt gru 17, 2004 7:13 pm

ojoj bylo tego troche ;] Mange czytalem w wrzesniu wiec juz troche nie pamietam.. Ale wydaje mi sie ze z tych fajniejszych momentow to ten malutki pocalunek iori w czasie gdy zgaslo switalo ... Katsura bardzo fajnie odwrocil tu uwage czytelnika . Innym momentem jest oczywiscie wyznanie w metrze ..ech

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » pt gru 17, 2004 7:40 pm

Mi się wydaje, że topic wypadałoby napiętnować hasłem SPOILER INSIDE :], bo cieżko byłoby "cenzurować" >>każdą<< wypowiedź :twisted:

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » sob gru 18, 2004 8:02 am

misiaq pisze:Mi się wydaje, że topic wypadałoby napiętnować hasłem SPOILER INSIDE :], bo cieżko byłoby "cenzurować" >>każdą<< wypowiedź :twisted:
To chyba oczywiste, że temat jest dla tych co czytali I's... I siłą rzeczy MUSI ZAWIERAĆ SPOILERY.Więc jak ktoś nie czytał tej mangi i niechce sobie psuć przyjemności czytania jej to niech nie czyta postów jakie sie tu (być może...) pojawią :!:

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » pn gru 20, 2004 10:50 am

Trudno wybrać najlepsze ale imho SPOILERscena w osenie gdy wszedł do części dla dziewczyn jest najlepszaEnd of SPOILER

seto-kun
Status: Offline

Post autor: seto-kun » pn gru 20, 2004 12:10 pm

Był tam moment kiedy spłonoł dom Itsuki i Weto wrócił z wycieczki, zastał Itsuki jak płakała nad nadpaloną rzeźbą którą zrobiła w podstawówce jako wspólny skarb jej i seta. I jeszcze końcówka kiedy wszyscy znajomi seta pojawiają się pod jego drzwiami i chcą wyciągnąć go z domu aby walczył o Iori. Kiedy Kiedy pod kńec załatwia tego gościa który chciał dopaść Iori i pada nieprzytomny. Moment w którym Seto leży nieprzytmony w szpitalu i budzi go głos Iroi. I wiele wiele innych dla mnie ta manga jest pełna najpiękniejszych momentów i poprostu nie potrafie wybrać ltóry z nich był tym najwspanialszym.

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » pt lut 04, 2005 1:06 pm

Mniejsze zainteresowanie tematem niż myślałem no ale na to chyba nic nie poradze za to się sam wypowiem :o
Najbardziej wzruszająca scena - zakończenie czyli jak Iori budzi Seto
Najpiękniejza scena - Wyznanie w metrze i w tomie 15 jak Iori mówi Seto że go kocha o on z nią zrywa (jak ktoś nie czytał to może to zabrzmieć całkowićie niedorzecznie :lol: )
Najśmieszniejsza scena to chyba jak Seto liczy na udany wyjazd z Iori a pojawiają się Teratani i Itsuki :P
Jeszce dwie sceny zapadła mi w pamięć: pocałunek podzas gry w Ousame (to chyba znaczy coś w stylu Pan Król, mam racje?) i "Może wejdziesz"- propozycja Iori jak wszyscy losowali pokoje w hotelach.
Ufff, to chyba tyle. Mam nadzieje żę topic się jeszcze rozkręci...

Vananar
Status: Offline

Post autor: Vananar » pt lut 04, 2005 4:23 pm

Zdecydowanie najlepsza scena, to fragment gdy Iori budzi Seta.
W ogóle te wszystkie początkowe sceny były fajne, w których Seto chciał powiedzieć Iori coś miłego, a wychodziło wręcz odwrotnie.

Gumis
Status: Offline

Post autor: Gumis » śr kwie 27, 2005 3:47 pm

Gra w Ousame [czy jakos takos] ;P -niezle zianie bylo ;]

Suboshi-kun
Status: Offline

Post autor: Suboshi-kun » pn maja 30, 2005 7:30 pm

Radykalny Marzyciel pisze: Najpiękniejza scena - Wyznanie w metrze
Zgadzam się. To moja ulubiona scena.

Azirafal
Status: Offline

Post autor: Azirafal » śr cze 21, 2006 4:02 pm

w tej mandze najlepsza jest przemiana bohaterow
zarowno pod wzgledem fizycznym jak i duchowym :)

Jak Seto na koncu wraca na chwile do II klasy to go nie poznalem ;p
Tak sie zmienil :)
Poza tym najlepsza rzecza w tej histori jest fakt ze kazdy odnajduje w niej jakies nawiazania do wlasnego zycia - chocby drobniutkie :)
Pozdro!

ODPOWIEDZ

Wróć do „K2R Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości