Inne mangi Katsury?

Jesteś fanem/fanką mang Masakazu Katsury?
Dołącz do K2R Club i poznaj resztę osób mających zajawkę na punkcie jego twórczości.
ODPOWIEDZ
Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Inne mangi Katsury?

Post autor: Radykalny Marzyciel » pt sie 19, 2005 7:47 pm

Właśnie mam takie pytannie. Bo przeczytałem juz wiekszośc ze znanych mi mang Katsur mianowicie: I"s, VGA ( no prawie :wink: ), Dna^2, M, Dr. Chanbeele i Wingaman (jestem w trakcie) i nie moge znaleźdź nic więcej. Szukałem troche ale na listach jego dzieł jakie znalazłem na ostatnim miejscu przewaznie jest I"s (2001r) i chciałem się zapytać czy potem wydał coś jeszcze oprócz krótkich historii?

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » sob sie 20, 2005 1:19 pm

O ile mi wiadomo, to po Dr. Chanbalee Katsura nie narysował żadnej mangi. Przynajmniej na razie.

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » sob sie 27, 2005 3:23 pm

Jest jeszcze Shadow Lady z artbooka 4C (poszukaj grupy MeTRo Translations).

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » sob sie 27, 2005 7:30 pm

Muti pisze:Jest jeszcze Shadow Lady z artbooka 4C (poszukaj grupy MeTRo Translations).
Heh zapomniałem wpisać że to też już czytałem :wink:

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » sob sie 27, 2005 8:28 pm

Wingmana kupiłeś, czy masz skany i zamierzasz kupić?? jeśli tak to prosiłbym o linka...

Z mang, których nie wymieniłeś jest Zetman z około 1989 roku. Wydawało mi się, że to one-shot ale to chyba większa pozycja. Ostatnio byłem przypadkiem w jakimś sklepie internetowym i manga pod tym samym tytułem napisan zgodnie z opisem przez K2R miała kilka tomów.

EDIT: na pewno jest one-shot Zetman z chyba 1989 albo 1994 roku ale manga, na którą natrafiłem zdaje się być nowa i podobno teraz wychodzi w Nihonie.

http://www.geocities.com/zubkavich/Shrine.html

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » ndz sie 28, 2005 10:16 am

Mi to osobiście wygląda na reedycje ale nie jestem pewien pozatym Zetman to była jedna z pierwszych jeśli nie pierwsza manga Katsury.

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » ndz sie 28, 2005 4:55 pm

Pierwsza była na poczatku lat osiemdziesiątych manga pt. "Wing"

"starego" Zetmana można ściągnąć tu - http://www.toriyamaworld.com/various/

Po 24 h należy usunąć skany z dysku!

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr sie 31, 2005 2:58 am

Ja sobie dzisiaj zakupiłem serię Shadow Lady w wydaniu amerykańskim za pół ceny. Używane, kupione w Bookoffie, ale stan normalnie perfekt (ani jednego zagiętego rogu, zero przebarwień stron, ktoś to chyba w rękawiczkach i masce chirurgicznej w sterylnych warunkach czytał) :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „K2R Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości