Herezja miłości #2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Herezja miłości #2

Post autor: Itachi Uchiha » śr lis 21, 2018 4:41 pm

Obrazek
Przed Wami obwoluta drugiego tomu Herezji miłości. Czy Yoshino znajduje się w niebezpieczeństwie? Bielial mąci w głowie Asahiemu. Czy chłopak podda się podłym wizjom podsuwanym przez demona?
Tego dowiemy się już niedługo, bo 13 grudnia.

Awatar użytkownika
MarcinManga
Wtajemniczony
Posty: 611
Rejestracja: śr lip 26, 2017 9:46 pm
Gender:
Status: Offline

Herezja miłości #2

Post autor: MarcinManga » pt gru 14, 2018 5:58 pm

Nie ma tematu ogólnego, więc podrzucam tutaj.
Okładka trzeciego tomu
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
asuneko
Adept
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 28, 2015 4:32 pm
Lokalizacja: milejów
Status: Offline

Herezja miłości #2

Post autor: asuneko » pn gru 17, 2018 9:26 pm

Okładki tej serii są przepiękne :D Żałuję że to nie jest powiększony format

PriestSadok
Posty: 20
Rejestracja: czw gru 13, 2018 4:24 pm
Status: Offline

Herezja miłości #2

Post autor: PriestSadok » pn sty 28, 2019 7:35 pm

Zgadzam się, że okładki są piękne, ale nie tylko one. I faktycznie macie rację, że najlepiej by się czytało tytuł gdyby był w dużym formacie.

Nie jestem fanem romansów ale ten tytuł mnie zaciekawił ze względu na tematykę okultystyczno-mitologiczną. Jest bardzo dużo smaczków z tej tematyki delikatnie ukryte, które zauważy tylko osoba interesująca się tematem.

Romans romansem, fabuła fabuła, ale te właśnie smaczki powodują, iż jest to dla mnie tak interesujący tytuł. Aż sam sie zastanawiam czy autorak nie siedzi w tematyce okultystycznej i nie tylko ze względu na inspirację ale i .... .

Jestem w połowie drugiego tomu i liczę oraz czekam na to, aż się Archanioł Raphael pojawi, wymieniony w pierwszym tomie. No zobaczymy co dalej będzie. :)

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Herezja miłości #2

Post autor: ociesek » pn sty 28, 2019 8:19 pm

PriestSadok pisze:
pn sty 28, 2019 7:35 pm
Jestem w połowie drugiego tomu i liczę oraz czekam na to, aż się Archanioł Raphael pojawi, wymieniony w pierwszym tomie. No zobaczymy co dalej będzie. :)
► Pokaż Spoiler

PriestSadok
Posty: 20
Rejestracja: czw gru 13, 2018 4:24 pm
Status: Offline

Herezja miłości #2

Post autor: PriestSadok » pn sty 28, 2019 10:20 pm

Właśnie skończyłem czytać drugi tom i muszę powiedzieć, że osobiście ostatnie dwie strony wg. mnie w sposób spektakularny kończą omawiany tu tom i zapowiadają kolejny. W moim przekonaniu wygląda to niesamowicie i liczę, że 3 tom mnie nie zawiedzie jak nie zawiodłem się na pierwszym i drugim tomie. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Herezja miłości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości