Angel Sanctuary

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
ODPOWIEDZ
Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » śr lis 12, 2008 2:40 pm

Przepraszam Sheril, że nie dałam mniejszej czcionki, myślałam, że już nie potrzebna, skoro minęło trochę czasu od wydania tomiku ^ ^"

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr lis 12, 2008 6:20 pm

Kisara pisze:Przepraszam Sheril, że nie dałam mniejszej czcionki, myślałam, że już nie potrzebna, skoro minęło trochę czasu od wydania tomiku ^ ^"
he?
przeciez dalas O_o' (beton, znow nie wiem o co chodzixD)-chyba ze chodzi o Sare i Setke,ale wiesz, mi to kompletnie nie przeszkadza,bo i tak juz calosc czytalam, chodzilo mi raczej o osoby ktore nie czytaly calosci;] i ze mi ciezko przebierac w informacjach i wrazeniach z danego tomu;p

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » śr lis 12, 2008 8:42 pm

Sheril pisze:(beton, znow nie wiem o co chodzixD)
Fuck, poje*ały mi się fora - myślałam, że to MF, bo u mnie styl forum na FW i MF jest taki sam - niebieski XD
Sorry za błąd.

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr gru 24, 2008 2:28 am

Kolejny tomik wydany (znow tylko ja pisze?._.), przyszedl do mnie z dwa-trzy dni temu-mila niespodzianka przedswiateczna;]
Tomik jeden z moich ulubionych ^________^ troche Rocielka,troche Lucyferka (hy hy) znow sie troche wyjasnia (znow sie wzruszylam, jak czytalam o Zaphikielku :kawaii: ).
Cykl dwumiesieczny bardzo mnie cieszy, z radoscia czekam na kolejny tomik:D

Awatar użytkownika
Kinuyo
Posty: 77
Rejestracja: wt gru 18, 2007 3:24 pm
Lokalizacja: Toruń
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kinuyo » śr gru 24, 2008 11:03 am

Ja po swój tomik musiałam skakać... :P AS zawsze stoi na najwyższej półce, i jak tu 160 cm czytelnika ma sięgnąć po upragniony komiks?
Fabuła nieco się plącze, pojawia się nieco pytań, a odpowiedzi wcale nie są odpowiedziami. Żałuję też, że nie pojawiła się scena obcinania skrzydeł Zaphikelowi - choć mam wrażenie, że ten wątek jeszcze pojawi się w kolejnych tomach. Najnowszy tomik raczej nie będzie moim faworytem w serii, ale... Okładka, doprawdy, genialna :mrgreen:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr gru 24, 2008 11:57 am

Sheril pisze:troche Lucyferka (hy hy)
najwyzsza pora <3 Luciu *_*

spoiler
ale pózniej Luciu w zbroi i z Rocielkiem bedzie jeszcze lepszy <3
/spoiler

Nie będzie chyba okładki z Lucyferkiem ;_; i widze, że z następnym tomikiem są juz tylko 3 pocztówki (czyzby im się arty skonczyly XD? )

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr gru 24, 2008 12:09 pm

Kira the Demon pisze:i widze, że z następnym tomikiem są juz tylko 3 pocztówki (czyzby im się arty skonczyly XD? )
tak, Endriu powiedzial, ze sie juz koncza, dlatego teraz beda tylko po 3. Szkoda;/
Kira the Demon pisze:Nie będzie chyba okładki z Lucyferkiem ;_;
Y_________Y nie no, moze jakas bedzie? <nadzieja, nadzieja> :kawaii:

[ Dodano: Sro 24 Gru, 2008 ]
Kinuyo pisze:Fabuła nieco się plącze, pojawia się nieco pytań, a odpowiedzi wcale nie są odpowiedziami.
uroki AS 8-) a z tymi odpowiedziami, to tak nie dokonca, duzo sie wyjasnilo, raczej? ._.
a okładka, to jedna z moich ulubionych (no, ulubiony art, hy hy)

moonlight
Status: Offline

Post autor: moonlight » śr gru 24, 2008 4:32 pm

Ja dopiero po 5 dniach po kupieniu ruszyłam ten tomik, idzie mi jak pod górkę, nawet do połowy nie doszłam :P Nie przywiozłam sobie na święta nawet, może później mnie weźmie ochota.
Nigdy czytanie AS nie sprawiało mi jakiejś wielkiej przyjemności, ale teraz to mam kryzys :P

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » czw gru 25, 2008 1:31 pm

Ja tylko czekam do 27 grudnia i ruszam do księgarni . Normalnie w takich wypadkach gdy się nie ma prenumeraty nie lubię przerw świątecznych ;p
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pt gru 26, 2008 9:51 am

Mi się listonoszka skarżyła, że zamawiam takie cegły, których później nie może do skrzynki wepchać :lol:
A tomik świetny, w końcu coś ruszyło z Luckiem, ale to dopiero przedsmak wydarzeń :mrgreen:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » sob gru 27, 2008 2:50 pm

Zdobyłam przeczytalam . Mogę tylko powiedzieć: Ach ten Lucek. No i fajnie, że coraz więcej jednego z moich ulubionych wątków czyli historii Lajli.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Awatar użytkownika
lexis
Adept
Posty: 345
Rejestracja: sob mar 02, 2019 11:04 pm
Status: Offline

Angel Sanctuary

Post autor: lexis » wt lis 14, 2023 12:00 am

*ostrożnie ściąga pajęczyny z wątku*

Okładki tomów 1-5 reedycji:
► Pokaż Spoiler
Okładki tomów 6-10 reedycji:
► Pokaż Spoiler
Okładka pierwszego tomu sequela Angel Sanctuary Tokyo Chronos:
► Pokaż Spoiler
Przypomniałam sobie o tym tytule właśnie przez kontynuację, przeczytałam ten pierwszy tom i niestety, dobrze nie jest... Kaori Yuki nie radzi sobie z rysowaniem komputerowo, kreska jest znacznie mniej szczegółowa i bardziej koślawa, czasem trudno uwierzyć, że to rysowała ta sama osoba. Zasady świata przedstawionego tak poplątane, jak w oryginale, ale tym razem autorka podorzucała jeszcze inne rodzaje istot, żeby był większy zamęt. Fabuła skupia się na nowych postaciach, ale ciężej się do nich przywiązać, przynajmniej mnie. Wydały mi się bardziej, nie wiem, typowe? A na pewno normalniejsze, chociaż to może też być zaletą. Męczy mnie też to, że znowu mamy reinkarnację anioła (i znowu w ciele płci przeciwnej) i znowu na Ziemi są pozaziemskie istoty, które go szukają. Do tego jest to męczące poczucie, że ta kontynuacja jest zupełnie niepotrzebna. Autorka zresztą sama przyznała w posłowiu, że nie zamierzała tworzyć sequela, bo wszystkie wątki były domknięte.

Awatar użytkownika
k.x.
Adept
Posty: 293
Rejestracja: pt wrz 16, 2016 10:34 am
Gender:
Status: Offline

Angel Sanctuary

Post autor: k.x. » wt lis 14, 2023 5:24 pm

omg, po ilustracji na okładce nie zgadłabym, że to Kaori Yuki D:
Ktooo stwooorzyyyył.... falujące morze, falujące morze.... ~~~~~~

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości