Skandal - Brak mang w Empiku

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
Awatar użytkownika
ZenekPsychopata
Wtajemniczony
Posty: 837
Rejestracja: sob lut 09, 2013 8:36 pm
Lokalizacja: Pas planetoid
Gender:
Status: Offline

Post autor: ZenekPsychopata » pn mar 11, 2013 5:32 pm

W Opolu mangi są na półce z podpisem "przybory szkolne" - aż zacząłem żałować że szkoła już skończona, bo za moich czasów wyglądała chyba inaczej...
Mangowa szkoła! Widać mangi są niezbędne w lekcjach! :3
W przypadku Waneko, JPF i Studia to tak nie działa Ja nie kupuję mang w tej sieci, innym też to polecam.
Też jak najbardziej zachęcam do zakupów na stronie wydawnictw! Nie dość, że ceny są niższe, to jeszcze można zbierać punkty do wymiany na zniżki czy mangowe drobiazgi.

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » pn mar 11, 2013 5:54 pm

Ajsza pisze:
Marei pisze:Ponad 10 lat? Bez przesady, stosunkowo niedawno jeszcze archiwalia były tam dostępne. Sam w ten sposób kupiłem sobie komplet Paradise Kiss czy pierwsze tomy Ality.
W empiku od zawsze mangi JPF/Waneko są w dziale czasopism i są tam tylko nowości - chyba, że wydawca zdecyduje się też puścić starocie, ale nie całymi seriami, a pojedyncze tomiki, tak jak ostatnimi czasy postępuje Waneko.

W matrasie owszem, mangi traktowane są jak książki i leżą tam latami :>
Nie chcę się kłócić, ale jestem w 100% pewien, że kiedyś znajdowały się one w dziale z komiksami i archiwalia również były dostępne. Nawet w katalogu na stronie niektóre mangi nie są jeszcze usunięte, np.
http://www.empik.com/paradise-kiss-tom- ... ,ksiazka-p
http://www.empik.com/battle-angel-alita ... ,ksiazka-p

Ba, niektóre są nawet dostępne :lol:
http://www.empik.com/szukaj/produkt?dis ... vancedForm

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » pn mar 11, 2013 5:59 pm

Ach, wiesz co? Teraz sobie przypomniałam, że parę lat temu, przez jakiś czas, rzeczywiście na dziale z książkami było trochę tytułów JPFu czy Waneko (chociaż akurat u mnie, było tego niewiele i często to były jakieś zapomniane tomiki, które ktoś przełożył z czasopism). Co nie zmienia faktu, że prym wiedzie od lat dział czasopism, z którego tytuły szybko znikają.

Poza tym katalog internetowy i salon to dwie inne sprawy ;>
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » pn mar 11, 2013 8:17 pm

Po prostu jestem przekonany że tak było, bo się tam zaopatrywałem :wink: W taki sposób np. w 2007 roku kupiłem komplet ParaKissu. Zależy to może od salonu, ale tam były 2 długie półki z samymi mangami, więc było w czym przebierać. Zmieniło się to, kiedy Empik zaczął stopniowo ograniczać dział komiksowy, więc nowości przeniesiono do prasy (pamiętam nawet jakiś news na ten temat na którejś ze stron wydawnictw).
Co do katalogu, to prasy w nim nie ma, a mangi znajdują się w katalogu z komiksami. I to tylko te sprzed ograniczenia działu.

Awatar użytkownika
romanova
Wtajemniczony
Posty: 667
Rejestracja: sob paź 08, 2011 11:04 am
Status: Offline

Post autor: romanova » pn mar 11, 2013 11:01 pm

Potwierdzam, czasem można jeszcze w Empikach znaleźć archiwalne mangi z Waneko i JPF-u w dziale z komiksami.
the only sea i saw was the see-saw sea with you riding on it

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » wt mar 12, 2013 10:26 am

Ostatnio w skierniewickim empiku spotkałem czwarty tom Balsamisty na półce z komiksami i kiedyś też znalazłem jeden z dodruków GTO na półce z mangą, ale to były wyjątki, a od JPF`u nie spotkałem nic.
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości