Plany JPFu (czyli śledztwo Krzycha ;) )

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pt wrz 26, 2003 11:48 am

Ja jak zwykle na jedzeniu zaoszczędze :twisted:
A tak na serio to rzeczywiście sporo tego. Jeszcze troche i zaczniemy narzekac, że za dużo tytułów wychodzi :wink:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pt wrz 26, 2003 11:49 am

A ja ParaKiss, Mars, Slayers, Chobits, mangamix i całe szczęscie jeszcze tylko dwa JPM bo już bym na 100% nie wyrobiła :cry:

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pt wrz 26, 2003 12:12 pm

Heh, no w sumie to jeszcze tytułów Waneko nie wymieniłem.
VGA, Kindaichi, Mangamix + liczę na Love Hina i GTO :)

Na oczszędzaniu się nie skończy.
Trzeba będzie jakieś dodatkowe źródło gotówki znaleźć.

EDIT:
No i Egmont...
Gunsmith Cats, Seraphic Feather, kolejne tomy Eden + mam nadzieję w przyszłości Kenshin i Ranma.


A do tego jeszcze dohodzą regularne pozycje komiksowe, miedzy innymi Usagi Yojimbo z Egmontu i Mandry :?

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pt wrz 26, 2003 12:31 pm

ja zbieram Naruto, Chobits, OMG, Marsa, UY, Sandmana (chcaz ostatnio nie... glupi ten Egmont... :/) i 100 Naboi (ale tylko wydanie kolekcjonerskie ;p) z rzeczy, ktore moga wyjsc Evangeliona, Hellsinga, Ring, Vampire Princess Miyu, Kenszyna, Love Hina i GTO. BAA i GC narazie odpuszcze, moze po kolejnych wakacjach kupuje (po zdaniu do licka ma mi dwukrotnie wzrosnac kieszonkowe >:3). Ranmy i DNA^2 nie chce, po namysle zdecydowalam, ze PK tez nie bede zbierac, Seimaden tez mnie nie intersuje... Z deluxow GitS II, LoLa nie (podobno najslabsza fabularnie manga Urushihary... juz sie boje :P), zopbaczymy jeszcze jak to bedzie z GitS 1.5...

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » pt wrz 26, 2003 1:18 pm

idiotka pisze:ja zbieram Naruto, Chobits, OMG, Marsa, UY, Sandmana (chcaz ostatnio nie... glupi ten Egmont... :/) i 100 Naboi (ale tylko wydanie kolekcjonerskie ;p) z rzeczy, ktore moga wyjsc Evangeliona, Hellsinga, Ring, Vampire Princess Miyu, Kenszyna, Love Hina i GTO. BAA i GC narazie odpuszcze, moze po kolejnych wakacjach kupuje (po zdaniu do licka ma mi dwukrotnie wzrosnac kieszonkowe >:3). Ranmy i DNA^2 nie chce, po namysle zdecydowalam, ze PK tez nie bede zbierac, Seimaden tez mnie nie intersuje... Z deluxow GitS II, LoLa nie (podobno najslabsza fabularnie manga Urushihary... juz sie boje :P), zopbaczymy jeszcze jak to bedzie z GitS 1.5...
Ze zdaniem nie powinnaś mieć żadnego problemu...do liceum teraz praktycznie zdać może każdy tylko niewiadomo jak wszyscy maturę napiszą

Ja aktualnie zbieram Edena, Exaxxiona, Serafina, Gunsmithy, Chobitsów, Slumpa, Slayersów, O!MG, Naruto, Cowboya i VGA...nie wiem jak ja z kasą wyrabiam -_-"

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt wrz 26, 2003 1:26 pm

A ja niewiele mang zbieram.. w tej chwili VGA, Chobits, MM, a w planach mam NGE, PK, LH lub CCS :twisted: resztę nadrabiam oglądając anime 8)

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 695
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » pt wrz 26, 2003 1:34 pm

U mnie tak :
Czobity (zaprenumerowne do końca) , BAA (zaklepana) , Gits 2 (zamówiony - fajnie , że z pudełkiem), Boginki (prenumerata na 23 tom , bo dalszych nie było) , Evcia , VPM , może Ring , Mars , ParaKiss, GTO/LH (miejmy nadzieję), Mangamix , GSC , Skrzydła Serafina...

Co do LoL to jeszcze zobaczę. Natomist na pewno odpuszczę sobie Hellsinga.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pt wrz 26, 2003 1:44 pm

Krzych Ayanami pisze:Gits 2 (zamówiony - fajnie , że z pudełkiem)
Krzychu, zamówiłeś na Targach książki? Jak to jest z zapłatą, płatne z góry? Bo na Asuconie też będzie taka okazja :P

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pt wrz 26, 2003 1:45 pm

Ja musze jakąś robote znaleść :evil:


Czyli jednak DNAngel nie bedzie wychodzić :cry:
Buuuu.....

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 695
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » pt wrz 26, 2003 1:56 pm

Krzychu, zamówiłeś na Targach książki? Jak to jest z zapłatą, płatne z góry? Bo na Asuconie też będzie taka okazja
A jak inaczej ? Na tym właśnie polega prenumerata - płacisz raz , a później ci przychodzi. Przy czym ja tam wydałem 170 złotych w samym JPF'ie...


Jak będziesz kupował to zapytaj jak to jest , że
Gits1 = 43 zl (z przysylka) + 2,20 (list polecony) + 3,50 (pobranie) =
48,70zl
, a jak wół stoi , że przesyłka jest wliczona w cenę książki a doliczają jej jeszcze 2,2 złotego... Innymi słowy - każą za nią płacić dwa razy...

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pt wrz 26, 2003 2:01 pm

No tak. Łudziłem się, że płatne za pobraniem :twisted:
(nie wiem czy zdobęde do jutra te 45 zeta, a swoją drogą to ile ma normalnie kosztować Gits2?)

Hmmm. Z tymi opłatami to rzeczywiście ciekawe. :?

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 695
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » pt wrz 26, 2003 2:05 pm

Info z news'owni wydawnictwa :
Szanowni Czytelnicy!

Juz jutro ma miejsce 8 edycja konwentu Asucon w Katowicach.
Z tej okazji mamy dla wszystkich uczestnikow specjalna oferte konwentowa!
Tylko na Asuconie bedzie mozna zamowic wznowienia wydan
kolekcjonerskich oraz 2 tom GitS w promocji!

Ceny:

Ghost in the Shell 1 (od 18 lat) - 40 zl
Ghost in the Shell 2 (od 17 lat) + BOX (tylko na 2 tom) - 45 zl
Plastic Little (od 15 lat) - 30 zl
Chirality 1 (od 15 lat) - 30 zl
Chirality 2 (od 15 lat) - 30 zl
Chirality 3 (od 18 lat) - 30 zl

A od ilosci zamowionych ksiazek oferujemy korzystne rabaty!

Rabaty:

1 ksiazka - 0 zl
2 ksiazki - 5 zl
3 ksiazki - 10 zl
4 ksiazki - 15 zl
5 ksiazek - 20 zl
6 ksiazek - 25 zl

Zamawiajacy moze oszczedzic na rabacie az 25 zl.

A jesli pragnie zamowic tylko 1 wybrana ksiazke - to i tak
zyskuje na tym, np. normale zamowienie GitS 1 to takze oplaty zwiazane z
przesylkami:
Gits1 = 43 zl (z przysylka) + 2,20 (list polecony) + 3,50 (pobranie) =
48,70zl

Zamawiajac na Asuconie oszczedza az 8,70zl! To sie po prostu oplaca!

Oczywiscie, aby zamowic poszczegolne tomy, trzeba miec ukonczony
wymagany wiek.

Oprocz tego kazda ksiazka dostepna w stoisku JPFu bedzie tansza o ok
20%!!!

Nie przegap takiej okazji!!!

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pt wrz 26, 2003 2:39 pm

Krzych Ayanami pisze:Jak będziesz kupował to zapytaj jak to jest , że
Gits1 = 43 zl (z przysylka) + 2,20 (list polecony) + 3,50 (pobranie) =
48,70zl
, a jak wół stoi , że przesyłka jest wliczona w cenę książki a doliczają jej jeszcze 2,2 złotego... Innymi słowy - każą za nią płacić dwa razy...
Może to 2,20 to dopłata z priorytetu do poleconego?

dark_grzyb
Status: Offline

Post autor: dark_grzyb » pt wrz 26, 2003 6:32 pm

A wie może ktoś czy bendzie można zamówić ze strony internetowej np. Plastic Litel ( oj chyba źle napisałem ) bo nie mam kasy na konwent a wogule starzy by mnie nie puścili .

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » ndz wrz 28, 2003 3:46 pm

Albo czy ktos wie czy bedzie dostawa do księgarń? Bo jakoś nie lubię zamawiać przez internet

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » ndz wrz 28, 2003 5:55 pm

GoDziO-KuN-HenTaii pisze:Albo czy ktos wie czy bedzie dostawa do księgarń? Bo jakoś nie lubię zamawiać przez internet
W Zielonej Sowie raczej będzie.
Mogę zresztą spytać, jak będę następnym razem.

Kasiotfur
Status: Offline

Post autor: Kasiotfur » ndz wrz 28, 2003 9:12 pm

heh... ==;... Na Berserka moje nadzieje, jakos topnieja.. zreszta i tak czuje ze nie wytrzymam i kupie japanskie _^_... a jak bedzie okazja to hamerykanska edycje tez XDDDDD coz... jak mam zyc tym ze moze wydadza, to moga dobre kilka lat tak czekac ==;.... a ja nawet nei bede wymieniac ile serii kupuje @_@... heh... latwiej by bylo powiedziec ktorych *nie* kupuje.. ale chyba to sie powoli zmieni... nadeszla wiekopomna chwila, gdy zaczynam wybierac XDD

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz wrz 28, 2003 9:26 pm

Kasiotfur pisze:heh... ==;... Na Berserka moje nadzieje, jakos topnieja.. zreszta i tak czuje ze nie wytrzymam i kupie japanskie _^_... a jak bedzie okazja to hamerykanska edycje tez XDDDDD coz... jak mam zyc tym ze moze wydadza, to moga dobre kilka lat tak czekac ==;.... a ja nawet nei bede wymieniac ile serii kupuje @_@... heh... latwiej by bylo powiedziec ktorych *nie* kupuje.. ale chyba to sie powoli zmieni... nadeszla wiekopomna chwila, gdy zaczynam wybierac XDD
Ehh gdybym miał kasę też kupował bym wszystko, no może prawie wszystko :twisted: Nie ma to jak duża mangowa kolekcja na półeczce.. nyo ale nie można również zbyt materialnie do tego podchodzić, ja cieszę się z tego co mam~~ 8) a póki co z nadchodzących nowości to nge pewaniak..

dark_grzyb
Status: Offline

Post autor: dark_grzyb » czw paź 16, 2003 3:10 pm

Ja mam w planach hellsinga [ to bendzie delux czy normal ?? ] , alite , LH [ jeżeli wyjdzie ] , neona . Na razie kupuje tylko chobits [ a na półeczce stoi tylko 9 tytułów ] .

Iskra
Status: Offline

Post autor: Iskra » pt lis 14, 2003 9:36 am

A ja zbieram i mam zamiar zbierać:
X-a (ale na to to sobie jeszcze poczekam...), NGE, Hellsinga, Chobits, Slayers, VPM, FY [może w końcu uda mi się dozbierać do końca ;)], Kindaichi [niestety to już bedzie ostatni wydawany tom ;( ] i może cuś jeszcze ;) Co przy moim 15 zł tygodniowo [z czego około 5 zł idzie na moje szczurki] i jak doliczymy jeszcze mangazyn [może uda mi się namówić rodziców na prenumerate...] to pozostaje mi tylko liczyć na hojność rodziny na gwiazdkę i odkładać ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości