Nowości

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
ODPOWIEDZ
Shig
Status: Offline

Nowości

Post autor: Shig » pt paź 03, 2003 3:29 pm

Tutaj można się chwalić, że ktoś już coś ma i jednocześnie informować, że dany tytuł już wyszedł i jest dostępny w sprzedaży :)

Na pierwszy ogień:

Wczoraj kupiłem Naruto #2 i widziałem Cowboy Bebop #3 (nie kupiłem bo nie miałem przy sobie wystarczająco pieniążków).

W przyszłym tygodniu Chobits #3.
Jak ktoś będzie miał to niech da znać.

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pt paź 03, 2003 3:54 pm

kupiles juz naruto 2?? ...ide wyslac flame maila do jpf'u -__________-

Paweł Bąk
Status: Offline

Post autor: Paweł Bąk » pt paź 03, 2003 4:41 pm

Ja już dawno zamówiłem jako prenumerate, ale jak dotąd nie dostełam. Jaki żal mi w sercu się wzbiera:(. Bardzo mnie niepokoi ta sprawa ponieważ nie dostałem żadnego meila od jpf że są już rozsyłane. (zawsze dostawałem) Czyżby jakiś błąd????? A jeśli mi nie przyślą! :cry:

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt paź 03, 2003 4:46 pm

Ja już nie mogę się doczekać Chobits tomu 3.. mniam..

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » pt paź 03, 2003 4:57 pm

Chobits 3??? Już?!
Jak ten czas leci! Skąd ja wezmę kasę?! (jejku, jejku, chyba się mocno zagapiłam - to wszystko przez to, że ostatnio sporo nowości się pokazało)

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pt paź 03, 2003 5:03 pm

A ja mam już Bebopa. Kolejna seria skończona (wydawanie krótkich serii to dobra myśl :P )
Teraz czekam na Chobitsy (tylko najpierw musze uzbierać załą kwote :? )

dark_grzyb
Status: Offline

Post autor: dark_grzyb » pt paź 03, 2003 5:28 pm

A ja kwote juz mam tylko zostało te straszne czekanie . Jeszcze mnie dobija myśl że zapewnie u nas nie bendzie to trza zamówić [ i znowu czekać ]

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pt paź 03, 2003 7:04 pm

A ja już zamówiłam i Chobity i Slayery i mam kaskę, teraz tylko czekać aż przyślą :twisted:

Ale chyba zbaczamy z tematu :roll:

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt paź 03, 2003 7:29 pm

Myślę że wszystko jest na temat.. piszemy o nowościach i co kto ma bądź zamówił.. btw.. jak pisał Shig.. niech ktoś poinforumuje jak pojawi się w kioskach Chobits #3^^ (bo mam daleko dość do miejsca zakupu i bym na marne nie jechał^^")

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pt paź 03, 2003 7:54 pm

Ja mam nadzieje, że będzie na czas czyli dzień premierze. Kupuje od jakiegoś czasu tylko w Komiksiarni a tam maja najwcześniej.

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » pt paź 03, 2003 8:48 pm

Mam już Naruto#2 !!! Ruchu ty mój kochany co ja bym bez ciebie zrobił :D .

P.S Zabuza wymiata !!!

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » sob paź 04, 2003 1:42 pm

Ech... ja Bebopa nie kupiłam bo 29 z rańca wyjechałam i wczoraj wróciłam teraz mam tygodniowe zaleglosci (wiec zamiast je nadrabiac siedze na forum ^^) i pojade po CB jak bedzie Chobits, nie bede 2 razy latać... Ma być 6 czyli w poniedziałek, we wtorek klasowka trza sie kuc, to pojade we wtorek :P

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » sob paź 04, 2003 6:19 pm

Dziś jak przechodziłam koło Komikslandii to widziałam wywieszoną kartkę na drzwiach, że Chobits 3 będzie we wtorek. :D :D :D

...trochę pogłoduje na uczelni, to bedzie kasa na mangusie (i znów kanapki z serkiem 'kiri' zamiast pączusiów i słodkich bułeczek z Potockiej...

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » sob paź 04, 2003 6:39 pm

Hehe, u mnie też skończyła się wygoda (przez wakacje zamawiałem mangi do domciu). Od poniedziałku wracam do szarej rzeczywistości codziennych odwiedzin w matrasie (nie takiej szarej znowu, bo lubię to :) ).

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob paź 04, 2003 9:42 pm

cratebeer pisze:Hehe, u mnie też skończyła się wygoda (przez wakacje zamawiałem mangi do domciu). Od poniedziałku wracam do szarej rzeczywistości codziennych odwiedzin w matrasie (nie takiej szarej znowu, bo lubię to :) ).
Z tego co wiem masz matrasa koło szkoły, to możesz skoczyć po drodze i kupić mangi :wink: 8)

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » sob paź 04, 2003 9:54 pm

Kira the Demon pisze:Z tego co wiem masz matrasa koło szkoły, to możesz skoczyć po drodze i kupić mangi :wink: 8)
Hehe, uważna czytelniczka moich postów :P . Konkretnie jakieś 150 metrów mam do matraska.

No, ale wróćmy do tematu, bo lekko z niego zboczyliśmy. Sorki Shig.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pn paź 06, 2003 12:51 pm

Co do nowości to według informacji z panelu wydawców na Asuconie 8 JPF ma zamiar wydać kolejną mangę Clampa "Tokyo Babylon" i jak już wcześniej zapowiadano NGE w tomikach (z kolorowymi stronami i obwolutą ^^).

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pn paź 06, 2003 8:02 pm

Taa...
Kupiłem dziś ostatni tom Bebopa i stwierdzam, że wcale nie żałuję kasy wydanej na tą serię.
Po przeczytaniu wszystkich tomów seria zwiększyła nieco u mnie swoje notowania i ocena skoczyła z 7 do 7.5 na 10 punktów.

A nowych Czobitów nie było.
Może jutro będą.

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » pn paź 06, 2003 8:57 pm

hmmm fajnie wiedziec ze maja byc jutro (ciekawe kiedy mi przysla?)

ja tam zawsze z jpfu prenumeruje. wygoda ponad wszystko no i mimo wszystko mala oszczednosc kasy i czasu:) oprocz tego kupuje w 2 sklepach internetowych (czekam caly miech az wyjda rozne zeczy i robie zamowienie (ale nie powiem za ile bo te kwoty to mi sie jako koszmary po nocy mienia :x )

dark_grzyb
Status: Offline

Post autor: dark_grzyb » pn paź 06, 2003 9:02 pm

Ja też dziśiaj byłem na łowach . I zdobyczy [ Chobitsów ] nie uświadczyłem :cry: No ale takie jest życie . Bende chodził do konca tygodnia a jeżeli nigdzie nie znajde to zamówie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości