Mangarden

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
Awatar użytkownika
jtumanowicz
Adept
Posty: 243
Rejestracja: sob lip 18, 2020 8:35 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Mangarden

Post autor: jtumanowicz » śr kwie 28, 2021 8:48 am

Pytałem ich kiedyś o to. Chodzi o ograniczenia ich obecnego systemu sklepowego w którym zestaw to osobny przedmiot. Magazyn musiałby więc zarezerwować całą serię na potrzebę sprzedania jej w zestawie i wychodziłyby kwiatki, gdy np. niektóre tomy nie byłyby dostępne na sztuki ale w zestawie już tak.

Skoro zapowiadają zmiany w swoim sklepie to można mieć nadzieję, że zestawy wrócą.

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Mangarden

Post autor: mika » czw maja 06, 2021 1:53 pm

Ja wiem, że lekko niedowidząca jestem, w końcu po coś noszę te okulary, ale czy z opcji danego produktu zniknęła opcja wymiany za punkty i można zrobić to tylko przeszukując tę setkostronnicową listę produktów za punkty dostępnych czy tylko jej na telefonie nie widzę? I czy preordery podlegają wymianie?

Awatar użytkownika
Mokosz
Posty: 36
Rejestracja: pn kwie 05, 2021 9:42 pm
Gender:
Status: Offline

Mangarden

Post autor: Mokosz » czw maja 06, 2021 2:50 pm

mika pisze:
czw maja 06, 2021 1:53 pm
Ja wiem, że lekko niedowidząca jestem, w końcu po coś noszę te okulary, ale czy z opcji danego produktu zniknęła opcja wymiany za punkty i można zrobić to tylko przeszukując tę setkostronnicową listę produktów za punkty dostępnych czy tylko jej na telefonie nie widzę? I czy preordery podlegają wymianie?
Preordery podlegają wymianie za punkty, tylko w koszyku nie mogą się znajdować same mangi wymienione za punkty musi być przynajmniej jedna pozycja kupiona "normalnie". I niestety trzeba przeszukiwać tę listę... chyba, że jest nas dwie, które nie widzą tej opcji.

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Mangarden

Post autor: mika » czw maja 06, 2021 3:09 pm

Ok, dzięki choć za to. Miałam sobie rozłożyć pre-ordery OP na dwa miesiące, ale skoro mam tyle punktów, to stwierdziłam, że coś z tej drugiej puli wymienię. No nic. Nie jest to zabawa na telefon.

Awatar użytkownika
amsterdream
Wtajemniczony
Posty: 814
Rejestracja: pt sty 27, 2012 11:56 pm
Status: Offline

Mangarden

Post autor: amsterdream » wt lip 06, 2021 8:51 pm

Ktoś wie dlaczego Mangarden nie robi żadnych promocji? Kiedyś 2-3 razy w roku wpadały kupony na minus 10-15% a teraz od półtora roku nic.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Mangarden

Post autor: Meliona » wt lip 06, 2021 9:01 pm

Pewnie mają za dużo roboty przez twarde oprawy, bo ciągle długo je wysyłają, i chcą odpocząć? Nie mam lepszego pomysłu
Obrazek

Ramsey Ka
Wtajemniczony
Posty: 556
Rejestracja: pn mar 30, 2015 11:08 am
Status: Offline

Mangarden

Post autor: Ramsey Ka » wt lip 06, 2021 9:22 pm

amsterdream pisze:
wt lip 06, 2021 8:51 pm
Ktoś wie dlaczego Mangarden nie robi żadnych promocji? Kiedyś 2-3 razy w roku wpadały kupony na minus 10-15% a teraz od półtora roku nic.
Ani w święta nic nie było ani teraz na nic się nie zapowiada. JPF zawsze dawał największe rabaty na swoje mangi a teraz jak na złość nic nie dają xd
Obrazek

Awatar użytkownika
Tequilka
Wtajemniczony
Posty: 615
Rejestracja: ndz gru 15, 2019 9:59 am
Lokalizacja: Tarnów
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Mangarden

Post autor: Tequilka » wt paź 12, 2021 9:23 am

Czy miał ktoś ostatnio problemy przez płatność PayU na mangardenie? W piątek anulowano mi dwie płatności, dzisiaj chciałam ponownie opłacić i utknęłam na "Zabezpieczenie płatności. Po zakończeniu weryfikacji okno zamknie się automatycznie." Które już tak wisi z 20 minut, jak odświeżam, to nic się nie dzieje. Pytanie czy to coś z moim bankiem jest nie tak, czy inne osoby też nie mogą zapłacić PayU.

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Mangarden

Post autor: Łukasz.T » wt paź 12, 2021 2:59 pm

Ja wczoraj opłacałem zamówienie przez PayU i normalnie mi poszło :)

aqila
Adept
Posty: 163
Rejestracja: czw sie 13, 2015 9:34 pm
Status: Offline

Mangarden

Post autor: aqila » wt paź 12, 2021 3:49 pm

Tequilka pisze:
wt paź 12, 2021 9:23 am
Czy miał ktoś ostatnio problemy przez płatność PayU na mangardenie? W piątek anulowano mi dwie płatności, dzisiaj chciałam ponownie opłacić i utknęłam na "Zabezpieczenie płatności. Po zakończeniu weryfikacji okno zamknie się automatycznie." Które już tak wisi z 20 minut, jak odświeżam, to nic się nie dzieje. Pytanie czy to coś z moim bankiem jest nie tak, czy inne osoby też nie mogą zapłacić PayU.
Spróboj na innej przeglądarce internetowej, może pomoże.

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2960
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Mangarden

Post autor: ninna » wt paź 12, 2021 4:00 pm

Tequilka, ja bodajże dwa razy miałam problem z taką płatnością. Działo się dokładnie to co u Ciebie. Zawsze wtedy dzwoniłam do JPFu i jakoś udawało się zaradzić (chyba zmieniali formę płatności na pobranie za moją zgodą). Baaaardzo rzadko tam kupuję więc nie wiem, na ile duży jest problem (u mnie). Były też zamówienia, gdzie bez problemu udało się zapłacić. Mam konto w BNP Paribas.

antoni
Posty: 6
Rejestracja: czw wrz 30, 2021 9:23 am
Gender:
Status: Offline

Mangarden

Post autor: antoni » wt paź 12, 2021 4:56 pm

Jakby ktoś nie śledził JPF/mangarden na facebooku:
mangarden na FB pisze:Kochani!
W tym tygodniu czekają nas spore zmiany w sklepie! Zmieni się nie tylko wygląd ale również pojawi się wiele użytecznych funkcji (jak chociażby podgląd zamówionych pre-orderów).
‼Ze względu na przeprowadzane prace sklep zostanie wyłączony na kilka dni od środy 13.10.‼
Nie martwcie się, przeniesione zostaną Wasze uzbierane punkty oraz zamówione pre-ordery.
Mamy nadzieję, że nowy sklep przypadnie Wam do gustu 🙂

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Mangarden

Post autor: Canis » wt paź 12, 2021 6:59 pm

Robiłem zakupy w mangarden 2 dni temu, ale u mnie wszystko jest ok. Spróbuj wyczyścić dane przeglądarki, często stare pliki są winne problemom.

Awatar użytkownika
Tequilka
Wtajemniczony
Posty: 615
Rejestracja: ndz gru 15, 2019 9:59 am
Lokalizacja: Tarnów
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Mangarden

Post autor: Tequilka » pt paź 15, 2021 8:52 am

Napisałam maila, pan potwierdził, że anulowano, więc wybrałam opcję zwykły przelew bankowy i zaskoczyło.

Awatar użytkownika
FireTheft
Adept
Posty: 147
Rejestracja: pt mar 11, 2011 9:24 pm
Status: Offline

Mangarden

Post autor: FireTheft » wt lis 09, 2021 11:06 pm

Ten nowy sklep to jakaś kpina. Testują go chyba na klientach. Nie mogę sprawdzić nawet swoich zamówień.

Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

Mangarden

Post autor: KubciO » śr lis 10, 2021 8:24 am

Zamówienia nie zostaną przeniesione do nowego sklepu. Zostaną w starym jako archiwum.

Drodzy, po kolei:
-sprawa z punktami została zgłoszona i będzie naprawiana, na razie nie musicie nic zgłaszać
-domena właśnie przechodzi migrację i będą pojawiać się problemy np. z certyfikatem
-zamówienia z poprzedniego sklepu będzie można ciągle sprawdzać w archiwum strony, jest o tym w pomocy, ale dajcie temu jeszcze parę dni
-preordery na PIĘŚĆ GWIAZD PÓŁNOCY zostaną przedłużone więc spokojnie
Last Man 6 - +4/5
Ragna Crimson 2 - 4/5
Chainsaw Man 11 - +4/5
Chainsaw Man 10 - 4/5
One-Punch Man 23 - +4/5

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3291
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Mangarden

Post autor: Alexandrus888 » śr lis 10, 2021 9:43 am

A ja jestem ciekaw kiedy zaktualizują regulamin o program partnerski (progi rabatowe :o)
Na ogromny PLUS wydzielenie kategorii "JPF twarde oprawy". Zawsze się cykałem, że przypadkowo zamówię miękką i po n razy sprawdzałem, czy się nie rąbnąłem. Teraz mam to z dyńki.

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Mangarden

Post autor: Krzych Ayanami » czw lis 11, 2021 7:23 pm

Osobiście czekam na możliwość zapłaty kartami, bo obecnie troszkę dziwnie to wygląda.
I paczkomaty są jakieś dziwnie drogie.

majo
Adept
Posty: 219
Rejestracja: ndz cze 01, 2014 9:48 am
Status: Offline

Mangarden

Post autor: majo » czw lis 11, 2021 10:52 pm

Dobrze, że kupowanie za punkty nie jest w osobnej kategorii, bo to była porażka, ale, że nie dało przenieść się historii :shock: .
A przy okazji zniknęły pakiety na RG Veda :evil: , to już raczej kiepska niespodzianka.

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Mangarden

Post autor: Canis » pt lis 12, 2021 8:40 am

Serio nie mogłem uwierzyć że nie przenieśli historii i wpadłem w mały popłoch, bo nie pamiętałem czy zamówiłem prenumeratę. Całe szczęście że nie usuwam maili, to mogłem się upewnić że już złożyłem zamówienie. Głupio jest rozwiązane również, że aby się wylogować trzeba najpierw wejść w swój profil. :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości