Mangarden

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
ODPOWIEDZ
Komisia111
Adept
Posty: 214
Rejestracja: czw cze 12, 2014 11:24 pm
Status: Offline

Post autor: Komisia111 » czw lis 26, 2015 3:38 pm

Czy mógłby mi ktoś od JPFu wytłumaczyć jak to jest z zamówieniami za punkty? Dla przykładu, jeśli wymienię mangę w preorderze to czy zostanie ona wysłana jako normalny, pełnoprawny preorder (a powinna), czy też może będzie dodana do najbliższego zamówienia? Nurtuje mnie to, bo uzbierało mi się trochę punktów, a nie chce wymieniać w ciemno, bo w regulaminie nie znalazłam o tym wzmianki :/

Endriu_jpf
Status: Offline

Post autor: Endriu_jpf » czw lis 26, 2015 4:37 pm

Komisia111, zostanie wysłana jako pre-order, ale musisz złożyć jakiekolwiek zamówienie po wymianie (i przed premierą danego pre-orderu) albo po prostu napisać do nas, że wymieniłaś za punkty jakiś pre-order i my to odhaczymy. System jest tak zrobiony, że dopóki ktoś nie złoży zamówienia po wymianie, to tego możemy nie zauważyć.

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » pt lis 27, 2015 12:04 pm

OPM mam zaprenumerowane do trzeciego tomu i teraz będę tylko zmieniał wysyłkę plakatu z koperty na tubę.
Szczerze mówiąc nie obchodzi mnie on zupełnie, ale tak będzie go łatwiej sprzedać.

Awatar użytkownika
dziabara
Wtajemniczony
Posty: 675
Rejestracja: pn lip 22, 2013 10:19 pm
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status: Offline

Post autor: dziabara » pt lis 27, 2015 12:08 pm

Eee... a co z tym sympatycznym napisem na plakacie "not for sale"? To tak dla ozdoby on jest? :?

Awatar użytkownika
Bajnor
Adept
Posty: 385
Rejestracja: śr cze 25, 2014 7:00 pm
Lokalizacja: Kościan
Status: Offline

Post autor: Bajnor » pt lis 27, 2015 7:36 pm

Planujecie dodać jakieś kalendarze w tym roku? Ten poprzedni dobrze mi służył, więc nie wiem czy czekać jeszcze z zamówieniem, czy to nie ma sensu, bo nie będzie w tym roku promocji tego typu.

VicodinX
Status: Offline

Post autor: VicodinX » pt lis 27, 2015 7:54 pm

Bajnor pisze:Planujecie dodać jakieś kalendarze w tym roku? Ten poprzedni dobrze mi służył, więc nie wiem czy czekać jeszcze z zamówieniem, czy to nie ma sensu, bo nie będzie w tym roku promocji tego typu.
Kalendarz fajna sprawa. Wcale bym się nie pogniewał gdyby dodawali takie do zamówień zwłaszcza, że czekam z dużym zamówieniem aż będzie jakaś promocja :D

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2960
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Post autor: ninna » sob lis 28, 2015 5:18 pm

Też już pytałam o kalendarze i nie odpowiedzieli :lol:. A tylko z tego powodu wstrzymuję się z najbliższymi zakupami w mangarden... Od siebie jeszcze dodam, żeby tym razem można było dostać kalendarz również przy zakupie pre-orderów. W zeszłym roku nie było można i musiałam wymyślać na siłę, co kupić... Mangi kupuję na bieżąco i wtedy chyba pierwszy raz żałowałam, że nie mam żadnych zakupowych zaległości...

Awatar użytkownika
Bajnor
Adept
Posty: 385
Rejestracja: śr cze 25, 2014 7:00 pm
Lokalizacja: Kościan
Status: Offline

Post autor: Bajnor » sob lis 28, 2015 7:12 pm

ninna pisze:Od siebie jeszcze dodam, żeby tym razem można było dostać kalendarz również przy zakupie pre-orderów. W zeszłym roku nie było można i musiałam wymyślać na siłę, co kupić... Mangi kupuję na bieżąco i wtedy chyba pierwszy raz żałowałam, że nie mam żadnych zakupowych zaległości...
Miałem tak samo. Wszystko czym jestem zainteresowany kupuję na bieżąco. W zeszłym roku kupiłem specjalnie Atak Tytanów, żeby dostać ten kalendarz (samą serią nie byłem zbytnio zainteresowany i nadal specjalnie nie jestem). A dlatego, że nie lubię mieć niedokończonych serii (ani nie lubię odsprzedawać czegoś co już kupiłem) to kupuję teraz na bieżąco nowe tomy :P. W tym roku pewnie naładuje Pre Orderów i dorzucę jakiś tomik Black Lagoona, którego zbierania zostawiam specjalnie na promocje tego typu.

VicodinX
Status: Offline

Post autor: VicodinX » sob lis 28, 2015 7:28 pm

Bajnor pisze: ninna napisał/a:
Od siebie jeszcze dodam, żeby tym razem można było dostać kalendarz również przy zakupie pre-orderów. W zeszłym roku nie było można i musiałam wymyślać na siłę, co kupić... Mangi kupuję na bieżąco i wtedy chyba pierwszy raz żałowałam, że nie mam żadnych zakupowych zaległości...

Miałem tak samo. Wszystko czym jestem zainteresowany kupuję na bieżąco. W zeszłym roku kupiłem specjalnie Atak Tytanów, żeby dostać ten kalendarz (samą serią nie byłem zbytnio zainteresowany i nadal specjalnie nie jestem). A dlatego, że nie lubię mieć niedokończonych serii (ani nie lubię odsprzedawać czegoś co już kupiłem) to kupuję teraz na bieżąco nowe tomy . W tym roku pewnie naładuje Pre Orderów i dorzucę jakiś tomik Black Lagoona, którego zbierania zostawiam specjalnie na promocje tego typu.
Wy to macie fajnie. Ja mam sporo mang na liście do kupienia oraz brak kasy i miejsca na półce żeby to wszystko pomieścić :D Chociaż z drugiej strony to nawet fajnie tak powoli kompletować sobie kolejne serie. Pewne jest tylko to że nie prędko nastąpi sytuacja kiedy nie będę miał co kupić, zwłaszcza że JPF wydaje coraz więcej dobrych tytułów.

Endriu_jpf
Status: Offline

Post autor: Endriu_jpf » sob lis 28, 2015 8:36 pm

Od 1 grudnia ruszy promocja, cierpliwości (kalendarze będą) :)

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2960
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Post autor: ninna » sob lis 28, 2015 9:46 pm

VicodinX pisze:Wy to macie fajnie. Ja mam sporo mang na liście do kupienia oraz brak kasy i miejsca na półce żeby to wszystko pomieścić :D
Ja kupuję bardzo mało, więc nietrudno mi być na bieżąco :P.

Endriu, dzięki za info. Czekam z niecierpliwością na dalsze wieści. Liczę też na "babskie" wzory kalendarzy... albo takie od Ito :wink:.

VicodinX
Status: Offline

Post autor: VicodinX » pn lis 30, 2015 10:21 pm

W tamtym roku chyba było tak, ze do większych zamówień były dokładane japońskie tomiki mang. W tym roku też będzie coś takiego?

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Post autor: Matii » wt gru 01, 2015 9:08 am

Czy jezeli zloze zamowienie za 300 zl to dostane 3 kalendaze ?
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Awatar użytkownika
MrocznyCzajnik
Adept
Posty: 245
Rejestracja: śr mar 26, 2014 7:48 pm
Lokalizacja: Chrzanów City
Status: Offline

Post autor: MrocznyCzajnik » wt gru 01, 2015 9:27 am

a tu zdjęcia plakatów i gadżetów http://www.mangarden.pl/info/index/pageId/25/preview/1 Pora na większe zakupy, mam nadzieję że uda mi się dobić do 200zł, na oba kalendarze z opm
"Albercie Einsteinie świat się już nie zmienia.
Było bardzo fajnie, ale do widzenia"
Artur Andrus

Awatar użytkownika
Bajnor
Adept
Posty: 385
Rejestracja: śr cze 25, 2014 7:00 pm
Lokalizacja: Kościan
Status: Offline

Post autor: Bajnor » wt gru 01, 2015 10:16 am

Udało mi się dobić do 150 :d. Liczyłem na kalendarz z One Piece, ale z braku laku wziąłem OPM-02.

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2960
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Post autor: ninna » wt gru 01, 2015 10:19 am

No to ja poczekam na premierę drugiego tomu "Green Blood" i wtedy złożę zamówienie bo tak to mam same pre-ordery do kupienia (a mogłam się wstrzymać z zamawianiem "Souichiego"...). Za to wzory mnie nie powaliły. Nie ma nic babskiego... Za to jest Tomie. W tej chwili zastanawiam się pomiędzy nią a "Green Blood".

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » wt gru 01, 2015 10:29 am

Nie ma wzoru z OP. Ja i tak czekam na wybranki z zamówieniem bo poza pre-orderami nie mam za bardzo co dobrać z mang Jpf.
Niestety kwestię plakatu do OP-m się rozwiązała.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

D.Lilith
Status: Offline

Post autor: D.Lilith » wt gru 01, 2015 10:54 am

No i złożyłam zamówienie, ale w tracie opłacania wskoczył mi błąd... Kasy z konta nie ubyło a status zamówienia mówi, że moja płatność jest przetwarzana. Jak znam życie, zamówienie trzeba będzie opłacić ponownie, a ja o tym zapomnę czekając na rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » wt gru 01, 2015 11:05 am

A ja nie mam czego zamawiać bo niedawno robiłam w gildii zamówienie a z MM musze się wstrzymać do świąt (zobaczymy co mi chłopak kupi) więc znowu mnie promocja chyba ominie.
Obrazek

daniel122
Status: Offline

Post autor: daniel122 » wt gru 01, 2015 11:39 am

Akcja świąteczne prezenty trwa od 1 grudnia 2015 do 31 stycznia 2015 r.
Endriu, popraw ;p

Może po wypłacie zamówię coś :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości