Prawdziwa historia Itachiego

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Prawdziwa historia Itachiego

Post autor: Ame » śr sie 21, 2019 5:32 pm

Obrazek
Autor: Takashi Yano, Masashi Kishimoto
Gatunek: Fantasy, Akcja, Przygoda,Dramat
Ilość tomów: 2
Opis: Itachi Uchiha ma cztery lata. Szok pierwszego zetknięcia z koszmarem wojny sprawia, że chłopiec postanawia przynieść światu pokój. Czas mija. Itachi zyskuje brata, Sasuke, i przyjaciela – Shisui. Idzie do akademii ninja, zyskuje stopnie genina i chūnina, aż wreszcie trafia do Anbu. Młody shinobi kroczy drogą usłaną laurami, nie zdając sobie sprawy, w jak głębokim mroku skąpany jest jej koniec...

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Prawdziwa historia Itachiego

Post autor: Bukafo » śr sie 21, 2019 7:36 pm

Chcę to juuuuż mieć w swoich łapkach :D
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Prawdziwa historia Itachiego

Post autor: Alexandrus888 » śr sie 21, 2019 9:08 pm

Niestety będziesz musiał chwilę dłużej poczekać, bo
Przykro nam poinformować, że light novel "Prawdziwa historia Itachiego - księga blasku" przesunie się nieco w czasie. Książkę mamy już skończoną od dłuższego czasu jednak w międzyczasie musieliśmy zmienić wygląd grzbietu i czekamy na zaakceptowanie zmian. Do tego czasu nie możemy ją wypuścić do druku. Przepraszamy!
Na pocieszenie zdradzimy, że księga mroku (kontynuacja księgi blasku) ukaże się w listopadzie

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2794
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Prawdziwa historia Itachiego

Post autor: Łukasz.T » śr sie 21, 2019 11:12 pm

Alexandrus888 pisze:
śr sie 21, 2019 9:08 pm
Niestety będziesz musiał chwilę dłużej poczekać, bo
Przykro nam poinformować, że light novel "Prawdziwa historia Itachiego - księga blasku" przesunie się nieco w czasie. Książkę mamy już skończoną od dłuższego czasu jednak w międzyczasie musieliśmy zmienić wygląd grzbietu i czekamy na zaakceptowanie zmian. Do tego czasu nie możemy ją wypuścić do druku. Przepraszamy!
Na pocieszenie zdradzimy, że księga mroku (kontynuacja księgi blasku) ukaże się w listopadzie
To było do przewidzenia :)

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5394
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Prawdziwa historia Itachiego

Post autor: Yuriko » śr sie 21, 2019 11:29 pm

Liczyłam, że przynajmniej ta nowelka wyjdzie w terminie. Się przeliczyłam trochę.

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Prawdziwa historia Itachiego

Post autor: Bukafo » czw sie 22, 2019 11:52 am

Aha. :|
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
Thoreline
Wtajemniczony
Posty: 817
Rejestracja: pt sie 08, 2014 8:44 pm
Lokalizacja: gdzieś nad morzem
Gender:
Status: Offline

Prawdziwa historia Itachiego

Post autor: Thoreline » czw sie 22, 2019 5:14 pm

Jeżeli drugi tom rzeczywiście wyjdzie w listopadzie (a przynajmniej w tym roku) to przesunięcie pierwszego mi nie przeszkadza.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Prawdziwa historia Itachiego

Post autor: zandam » wt wrz 24, 2019 8:44 pm

Do teraz jestem w szoku, że tak dobrze czytało mi się tę LN-kę. To pierwszy przypadek, gdy nie ominęłam celowo jakiejkolwiek części tekstu, żeby jak najszybciej zakończyć katorgę, a nawet sprawiło mi to sporo przyjemności. :shock:
Oby drugi tom nie były smutnym powrotem do rzeczywistości, jak wszystkie poprzednie ( zbieram, bo odczuwam sentyment do głównej serii).

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Prawdziwa historia Itachiego

Post autor: Ame » wt wrz 24, 2019 9:15 pm

zandam, serio jest dobra? Zastanawiałam się nad nią i już miałam pytać czy ktoś przeczytał. Nie powiem zachęciłaś. Miałam obawy po Historii Brzasku, że wyjdzie przeciętnie jak nie słabo. Oprócz tego czytałam historię Sakury, a ta nawet mi się podobała.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Prawdziwa historia Itachiego

Post autor: zandam » wt wrz 24, 2019 9:30 pm

Ame pisze:
wt wrz 24, 2019 9:15 pm
zandam, serio jest dobra? Zastanawiałam się nad nią i już miałam pytać czy ktoś przeczytał. Nie powiem zachęciłaś. Miałam obawy po Historii Brzasku, że wyjdzie przeciętnie jak nie słabo. Oprócz tego czytałam historię Sakury, a ta nawet mi się podobała.
Nie nastawiaj się na nie wiadomo co, ale rzeczywiście czytało się dużo lepiej niż inne.

Brzask czytałam dwa dni przed Itachimi i 1/3 albo 2/3 tekstu przeleciałam tylko wzrokiem, takie to było "fascynujące". Nawet Hidan z Kakuzu, za którymi czekałam, byli miałcy...

A LN-ka Sakury rzeczywiście była ciekawsza/lepiej napisana od innych, choć nie przepadam za tą postacią.

Zaletą Itachiego jest to, że tu rzeczywiście jest jakaś fabuła (plus kilka ciekawostek, o których wcześniej nie wiedziałam), a nie standardowe "łubu dubu", trochę romansu i dramatyczny koniec niczym z "Miłości, szmaragdu i krokodyla" jak w poprzednich LN-kach.

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2794
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Prawdziwa historia Itachiego

Post autor: Łukasz.T » pt wrz 27, 2019 1:16 am

Tomik przeczytany 8-) Bardzo podobała mi się ta novelka. Pewnie dlatego ze Itachi to moja ulubiona postać :twisted: Czekam z wielką niecierpliwością na kolejny tomik!

Awatar użytkownika
Thoreline
Wtajemniczony
Posty: 817
Rejestracja: pt sie 08, 2014 8:44 pm
Lokalizacja: gdzieś nad morzem
Gender:
Status: Offline

Prawdziwa historia Itachiego

Post autor: Thoreline » pt wrz 27, 2019 5:26 pm

Przez Tajemną historię Brzasku jakoś nie mogę przebrnąć. Zaś tą o Itachim pochłonęłam od razu. Bardzo mi się podobała, niby nic nowego w niej nie było ale jest to najlepsza nowelka jak na razie z Naruto.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości