Ranma½

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5394
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Ranma½

Post autor: Yuriko » pn sty 25, 2021 2:27 pm

Obrazek
Wstępny projekt obwoluty "Ranma½"
Ostatnio zmieniony pn sty 25, 2021 2:32 pm przez Yuriko, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Ranma½

Post autor: Monsterlight » pn sty 25, 2021 2:29 pm

Ładna, ale wolałabym, żeby grzbiet był w delikatniejszym kolorze, takim jak przód okładki. I szkoda, że nie będzie obrazka układającego się z grzbietów, jak to było w wydaniu Egmontu. Podobało mi się to.
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

MrAtrion
Adept
Posty: 106
Rejestracja: ndz gru 13, 2020 10:45 am
Gender:
Status: Offline

Ranma½

Post autor: MrAtrion » wt sty 26, 2021 11:42 pm

Podpinam się pod obie sugestie/wnioski :)

Dao
Adept
Posty: 130
Rejestracja: ndz cze 28, 2020 6:28 pm
Gender:
Status: Offline

Ranma½

Post autor: Dao » śr sty 27, 2021 4:09 pm

ranmainu.jpg
ranma.jpg
Bardzo podoba mi się fakt, iż Genma zmienia pozycje. ^_^
Ciekawe czy i inne postaci dostaną swoje miejsce na grzbiecie. :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Ranma½

Post autor: Monsterlight » śr sty 27, 2021 4:31 pm

Dao pisze:
śr sty 27, 2021 4:09 pm
Ciekawe czy i inne postaci dostaną swoje miejsce na grzbiecie.
Nie, będzie tylko Genma. W oryginale tak to wygląda:
► Pokaż Spoiler
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Ranma½

Post autor: Kocurzyca » śr sty 27, 2021 4:36 pm

Nie mogę się doczekać! :D czekałam na to tyle lat i oto jesteśmy. Lets go, lets gooo!
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Thoreline
Wtajemniczony
Posty: 817
Rejestracja: pt sie 08, 2014 8:44 pm
Lokalizacja: gdzieś nad morzem
Gender:
Status: Offline

Ranma½

Post autor: Thoreline » śr sty 27, 2021 4:39 pm

Coraz bardziej mam ochotę poza Inuyasha wsiąść też Ranmę :P.

Dao
Adept
Posty: 130
Rejestracja: ndz cze 28, 2020 6:28 pm
Gender:
Status: Offline

Ranma½

Post autor: Dao » śr sty 27, 2021 4:45 pm

Monsterlight, trochę szkoda, no ale nic to, i tak grzbiety wyglądają cudnie. <3

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Ranma½

Post autor: ociesek » śr sty 27, 2021 5:07 pm

Ech, no i chyba zacznę kupować również Ranmę... Ech, a miałem tego nie robić... Ech...

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Ranma½

Post autor: Matii » śr sty 27, 2021 5:17 pm

Piękne to jest! Brawo JPF za tak ładne grzbiety! Teraz tylko ładnie wydawać i będzie git, a ja spróbuję nie zbankrutować na twardej oprawie xD
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Endriu_jpf
Status: Offline

Ranma½

Post autor: Endriu_jpf » śr sty 27, 2021 5:47 pm

Jako że Rumiko to moja ukochana autorka robię wszystko, aby to wydanie było dopieszczone na maksa. Jeszcze może więcej kolorowych stron uda mi się dać do środka, np. okładkę bez napisów.

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Ranma½

Post autor: Kocurzyca » śr sty 27, 2021 7:01 pm

Endriu_jpf pisze:
śr sty 27, 2021 5:47 pm
Jako że Rumiko to moja ukochana autorka robię wszystko, aby to wydanie było dopieszczone na maksa. Jeszcze może więcej kolorowych stron uda mi się dać do środka, np. okładkę bez napisów.
Byłoby super jakby w Ranmie i InuYashy było więcej kolorowych stron! Trzymam kciuki. I za jakieś fajne dodatki.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Ranma½

Post autor: Matii » śr sty 27, 2021 11:14 pm

O tak! Endriu_jpf, proszę mi się ładnie postarać przy dodatkach <3 Chciałbym jakąś piękną kolekcje pocztówek i zakładek! Tylko aby ogólna liczba była wielokrotnością 2 przy pocztówkach, a przy zakładkach 4.
Tak wiem wymagam xD Ale tak ładnie mi się ułożą te dodatki w koszulkach xD
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Ranma½

Post autor: Kocurzyca » czw sty 28, 2021 2:02 am

Ja to bym się cieszyła jakby były jakieś dodatki poza zakładkami/pocztówkami. Strasznie mnie nudzi, że do wszystkiego są dodawane w kółko pocztówki/zakładki <D jeszcze jakbyśmy mieli np serię, że przy każdym tomie jest zakładka/pocztówka które się uzupełniają, twoją jeden obrazek, mają tę samą kompozycję, przez co wyglądają jak jedna kolekcja, mają numerki, cokolwiek... ale takie losowe zakładki/pocztówki z losowymi grafikami są dla mnie bezużyteczne i absolutnie nie zachęcają mnie do preorderu czegokolwiek xD Jakby był, nie wiem, magnes, albo naklejka, albo podkładka pod kubek, albo plakat, albo cokolwiek. Albo takie karty kolekcjonerskie jakie są dodawane do polskiego wydania Wojowników, każda z unikalnym numerem karty i wszystkie w jednym stylu :( jezu cokolwiek
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Nelinnor
Wtajemniczony
Posty: 511
Rejestracja: śr maja 11, 2016 8:08 pm
Status: Offline

Ranma½

Post autor: Nelinnor » czw sty 28, 2021 6:28 am

To będzie wydanie 2w1? Szczerze mówiąc to pierwszy raz słyszę, że manga zostanie wydana w Polsce. JPF nie ma na swojej stronie żadnych newsów, nowa szata graficzna nic w tej kwestii nie zmieniła, wchodząc nawet teraz nie można znaleźć żadnych zapowiedzi. Tutaj na forum z tematu "nowości" jakoś mi to umknęło wśród innych postów. Gdzie i jak oni publikują te informacje?

MrAtrion
Adept
Posty: 106
Rejestracja: ndz gru 13, 2020 10:45 am
Gender:
Status: Offline

Ranma½

Post autor: MrAtrion » czw sty 28, 2021 7:33 am

Na facebooku. Większość wydawnictw tak robi. Ale na stronie faktycznie powinny być takie informacje bardziej dostępne.

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Ranma½

Post autor: Kocurzyca » czw sty 28, 2021 8:31 am

Tak, to wydanie 2w1. Tak jak InuYasha.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Ranma½

Post autor: Ajsza » czw sty 28, 2021 11:35 am

Nelinnor pisze:
czw sty 28, 2021 6:28 am
To będzie wydanie 2w1? Szczerze mówiąc to pierwszy raz słyszę, że manga zostanie wydana w Polsce. JPF nie ma na swojej stronie żadnych newsów, nowa szata graficzna nic w tej kwestii nie zmieniła, wchodząc nawet teraz nie można znaleźć żadnych zapowiedzi. Tutaj na forum z tematu "nowości" jakoś mi to umknęło wśród innych postów. Gdzie i jak oni publikują te informacje?
Od lat traktują swoją stronę po macoszemu. I tak dobrze, że jest jakaś, bo przez dług czas była "w budowie".
► Pokaż Spoiler
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

Nelinnor
Wtajemniczony
Posty: 511
Rejestracja: śr maja 11, 2016 8:08 pm
Status: Offline

Ranma½

Post autor: Nelinnor » czw sty 28, 2021 4:14 pm

Ajsza, Dziękuję, sprawdzę, dobrze mieć takie rzeczy w jednym miejscu. Inne wydawnictwa nie mają z tym problemu, zapowiedzi i ewentualnie okładki zawsze są, więcej nie trzeba. Miałem nadzieję, że z tą nową stroną JPF też pójdzie w tą stronę, ale niestety tam praktycznie nic nie ma. Chyba dużo czasu minęło już od zapowiedzi skoro są już polskie projekty okładek, a tam dalej cisza, nawet w tabelce zapowiedzi daty premiery nie ma... Po co więc ta strona, równie dobrze mogłoby jej nie być.

MrAtrion
Adept
Posty: 106
Rejestracja: ndz gru 13, 2020 10:45 am
Gender:
Status: Offline

Ranma½

Post autor: MrAtrion » czw sty 28, 2021 6:49 pm

Ajsza pisze:
czw sty 28, 2021 11:35 am
Od lat traktują swoją stronę po macoszemu. I tak dobrze, że jest jakaś, bo przez dług czas była "w budowie".
► Pokaż Spoiler
Blog dodany do ulubionych 😁

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości