Nocni wędrowcy. Księgi Podziemnego Miasta

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
ODPOWIEDZ
MonikaK
Posty: 2
Rejestracja: sob maja 09, 2020 4:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Nocni wędrowcy. Księgi Podziemnego Miasta

Post autor: MonikaK » wt lut 01, 2022 12:08 pm

Opis z okładki:

Podziemne Miasto to miejsce, gdzie szukają schronienia ludzie i wszelkie istoty niepasujące do społeczeństwa. Kompleks ukryty jest pod lasem, ten jednak zaczął przyciągać nieproszonych gości, najprawdziwsze potwory. Bezrozumne, złaknione świeżego mięsa i krwi, stanowią śmiertelne zagrożenie dla wychodzących na powierzchnię mieszkańców.

Van, mężczyzna wyszkolony w eliminowaniu bestii, pewnej nocy natrafia na kobietę przywiązaną do drzewa. Nieznajoma prosi go o pomoc w odnalezieniu zaginionej siostry. Tylko dlaczego obie zapuściły się w tak niebezpieczną okolicę? Próbując rozwikłać tę tajemnicę, łowca nawet nie podejrzewa, jakąś lawinę niespodziewanych zdarzeń uruchamia.

„Nocni wędrowcy” to historia powiązana z komiksem „W stronę słońca”, którą można także czytać jako niezależne opowiadanie.

Obrazek

Podrzucam też link do pierwszego rozdziału online: https://www.facebook.com/permalink.php? ... 9814808170

PS Wiem, że ten tytuł to light novel, a nie komiks/manga, ale nie potrafię znaleźć innego miejsca, gdzie mogłabym umieścić ten temat.

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1117
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Nocni wędrowcy. Księgi Podziemnego Miasta

Post autor: Monsterlight » wt lut 01, 2022 12:15 pm

Obrazek się nie wyświetla.
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
Łajza
Adept
Posty: 358
Rejestracja: śr cze 30, 2021 8:00 pm
Status: Offline

Nocni wędrowcy. Księgi Podziemnego Miasta

Post autor: Łajza » wt lut 01, 2022 9:09 pm

Edit: Dowiedziałam się, że light novelka została wydana już dwa lata temu (niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę), więc moje uwagi na nic się zdadzą.

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5368
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Nocni wędrowcy. Księgi Podziemnego Miasta

Post autor: Yuriko » wt lut 01, 2022 11:23 pm

Łajza pisze:
wt lut 01, 2022 9:09 pm
Dowiedziałam się, że light novelka została wydana już dwa lata temu
lipiec 2021.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości