Anime Comic

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu JPF
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TokitaOhma
Adept
Posty: 137
Rejestracja: pn gru 05, 2022 5:43 pm
Status: Offline

Anime Comic

Post autor: TokitaOhma » pt lut 24, 2023 11:29 pm

Taki ogólny wątek odnośnie komiksów anime.

Swego czasu JPF wypowiadał się, że mają zamiar wydać wszystkie kinówki Dragon Ball począwszy od także tych z pierwszej serii Dragon Ball... No i do tej pory te zapowiedzi nie doszły do realizacji. Wydano jedynie kinówki Dragon Ball Super poza Super Hero i ciekawe czy tą kinówkę ma w planach wydać JPF bo wiadomo, że już jest dostępna w sprzedaży.

Tak samo był temat One Piece i kinówek również z tej serii, ale tutaj na razie wydano tylko Strong World a na pewno fajnie by było u nas zobaczyć też pozostałe komiksowe adaptacje filmów.

Jestem ciekaw czy ten temat nadal jest aktualny czy JPF z niego zrezygnował...

Mowa o tym : https://dragonball.fandom.com/wiki/Film ... ion_Comics

A jeśli chodzi o One Piece, to poza Strong World wydano jeszcze Dead End Adventure, Curse of the Sacred Sword, One Piece Film "Z", One Piece Film "Gold" oraz Stampede - czyli w sumie 5 pozycji.

Wierzę, że JPF nadal będzie chciał to u nas wydać.
W nierównej walce krzyku przez sen zawsze przy sobie odwaga i lęk
Śpiewaj mi serce chcę słyszeć przez łzy że walczyć to żyć.
Kiedy serce rytm wybija i do walki woła Cię
Pozwól sobie je usłyszeć gdy być wojownikiem chcesz

Obrazek

Awatar użytkownika
KAWAIILOVE
Wtajemniczony
Posty: 588
Rejestracja: śr lis 27, 2019 12:08 pm
Gender:
Status: Offline

Anime Comic

Post autor: KAWAIILOVE » sob lut 25, 2023 2:11 pm

Cóż z tego co wiadomo, to JPF ma tendencje to rzucania obietnicami na prawo i lewo. Jednak często rzeczywistość daje o sobie znać lub wydawnictwo ma to gdzieś co powiedziało wcześniej. Jeśli nie pojawi się oficjalna zapowiedź, to nie warto robić sobie nadziei.

No i też zależy od tego jak ów już wydane anime cosmics się sprzedały - jeśli słabo się przyjęły, no to szanse są marne na wydanie kolejnych.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi JPFu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości