Magic Knight Rayearth #2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Magic Knight Rayearth #2

Post autor: Łukasz.T » wt kwie 23, 2019 3:15 pm

Obrazek
Premiera 20 maja :P

kera
Adept
Posty: 428
Rejestracja: czw mar 05, 2015 11:24 am
Lokalizacja: Polska
Status: Offline

Magic Knight Rayearth #2

Post autor: kera » czw maja 23, 2019 3:27 pm

Już mam drugi tom :mrgreen: I jaki fajny dodatek dostałam magnes na lodówkę z Wojowniczkami :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1166
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Magic Knight Rayearth #2

Post autor: Kuroneko » ndz maja 26, 2019 1:28 pm

Magnes ładnie wyszedł :mrgreen: Co do drugiego tomu, to podobał mi się mniej niż pierwszy. Jakoś nic wielkiego w nim się nie działo, oprócz dalszego udoskonalaniu umiejętności i broni :| Za to bardzo cieszę się na trzeci tom. Pamiętam, że bardzo mi się podobało rozwiązanie wątku Zagato :o

Nie jestem pewna, czy będę zbierała tomy 4-6. Znam fabułę tylko do tomu trzeciego i nie jestem pewna czy potrzebuję kontynuacji. Czy manga trzyma poziom?
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Hikaru-chan
Posty: 58
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 9:00 pm
Status: Offline

Magic Knight Rayearth #2

Post autor: Hikaru-chan » pn maja 27, 2019 8:49 pm

Kuroneko pisze:
ndz maja 26, 2019 1:28 pm

Nie jestem pewna, czy będę zbierała tomy 4-6. Znam fabułę tylko do tomu trzeciego i nie jestem pewna czy potrzebuję kontynuacji. Czy manga trzyma poziom?
Dla mnie - 2 sezon to dopiero coś! Zdecydowanie ponad poziom 1 :P Głębsze problemy, nowi bohaterowie i Eagle (zdecydowany powód uwielbienia przeze mnie 2 serii XD) Ale ja jestem nieobiektywna XD

Mnie się drugi tomik bardzo podobał :) Ale również czekam na 3, bo Zagato strasznie mało tu był :( Więc chociaż w 3 sobie na niego popatrzę :) No i czekam na Caldinę ;)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2959
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Magic Knight Rayearth #2

Post autor: ninna » pn maja 27, 2019 9:14 pm

Czy ja wiem, czy w drugim tomie mniej się dzieje? Jak dla mnie tyle samo co w pierwszym. Tom mi się podobał i był ciekawy. Ale jednak MKR wolę czytać w formie omnibusów - pojedyncze tomy niepotrzebnie "rozdrabniają" tę mangę.

Co do drugiej serii to mam z nią problem: ile razy bym jej nie czytała, nie mogę jej zapamiętać :roll:. Serio, w niedługi czas po lekturze ulatują mi niemal wszystkie szczegóły i bohaterowie. Nawet teraz nie mogę sobie przypomnieć, co tam było. Pamiętam tylko jakieś urywki i pojedyncze postaci. Pierwszą serię natomiast czytałam tyle samo razy i znam ją niemal na pamięć. Nie wiem, czemu tak się dzieje... Nie przypuszczam, żeby jakoś znacząco odstawała jakością od pierwszej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Magic Knight Rayearth”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości