Kakegurui #1

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5368
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Kakegurui #1

Post autor: Yuriko » czw sie 22, 2019 1:38 pm

Obrazek

Przed Wami obwoluta pierwszego tomu naszej wrześniowej nowości Kakegurui - Szał Hazardu. Czy jesteście gotowi na uzależniającą lekturę? Premiera tego tomu już 20 września.

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Kakegurui #1

Post autor: Kakaladze » pt paź 25, 2019 3:15 pm

Zaopatrzyłem się w swój tomik i bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie specyficzna faktura obwoluty mangi. Wygląda ciekawie, choć pod ręką aż tak tego nie czuć, ale miła to zmiana na tle wszystkich takich samych obwolut.

Zrobiłem dwa zdjęcia, jedno z daleka i jedno z bliska by pokazać jak to wygląda:
► Pokaż Spoiler
Ja jestem jak najbardziej za, takie eksperymenty są ciekawe.
Obrazek

Awatar użytkownika
pittegawll
Wtajemniczony
Posty: 942
Rejestracja: czw sty 24, 2013 12:49 am
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Kakegurui #1

Post autor: pittegawll » pt paź 25, 2019 3:27 pm

Też miałem zapytać o ten nowy rodzaj obwoluty. Byłem zdziwiony jak zobaczyłem tomik. Bardzo mi się podoba ta faktura. Różnica jest naprawdę duża jak dla mnie. O wiele trwalsze rozwiązanie. Oby kolejne serie w przyszłości też tak wydawali

Awatar użytkownika
MarcinManga
Wtajemniczony
Posty: 611
Rejestracja: śr lip 26, 2017 9:46 pm
Gender:
Status: Offline

Kakegurui #1

Post autor: MarcinManga » pt paź 25, 2019 4:08 pm

Ja to miałem nadzieję, że u nas będzie tak, jak w oryginale. Tam to dopiero czuć różnicę :D
Tam jest taka jakby płócienna? Jest bardziej szorstka i w przeciwieństwie do naszej, nie wpada w tę klasyczną śliską. Ale i tak fajnie że u nas też jest jakaś drobna różnica, zawsze to coś nowego :P

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Kakegurui #1

Post autor: kuras » pn paź 28, 2019 10:28 am

Szukaliśmy jeszcze bardziej wyraźnej foli, ale niestety żadna drukarnia nie miała takiej w ofercie :( Wybraliśmy jak najlepszą z tego co było :/ Też ubolewam, że nie było mocniejszej "ceraty" :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kakegurui”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości