Fire Force #1

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5368
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Fire Force #1

Post autor: Yuriko » śr lis 06, 2019 4:52 pm

Obrazek
Przed Wami obwoluta pierwszego tomu naszej grudniowej nowości - Fire Force! Rzućmy się w wir walki z ogniem!

Boi się go cały świat...
„Ludzki zapłon” to zjawisko, w wyniku którego niewinni ludzie nagle stają w ogniu i zmieniają się w „płomiennych” - gorejące potwory siejące zniszczenie bez opamiętania. Zadaniem Specjalnych Sił Przeciwpożarowych jest ich zwalczanie, a także rozwiązanie zagadki tego niezwykłego zjawiska i uratowanie ludzkości przed płomieniami! Właśnie dlatego Shinra Kusakabe, młodzieniec nazywany „demonem”, chcąc zostać „bohaterem”, wstępuje do Specjalnych Sił Przeciwpożarowych, gdzie każdego dnia wspólnie z towarzyszami rzuca się w wir walki z ogniem!

Przed Wami płomienny bitewniak fantasy!

Premiera tego tomu już 13 grudnia.
Ostatnio zmieniony pn wrz 07, 2020 8:00 pm przez Yuriko, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Luchael
Adept
Posty: 228
Rejestracja: ndz lip 17, 2016 2:34 pm
Gender:
Status: Offline

Fire Force #1

Post autor: Luchael » pt gru 06, 2019 6:16 pm

Z jakiegoś powodu myślałem, że Waneko nie da obrazków na grzbietach, więc w sumie miło się zaskoczyłem, zawsze będzie to nieco ładniej wyglądało na półce. I na plus, że nie są to zwykłe kalki z okładki.

Nie mogę się doczekać lektury, bardzo lubię chaotyczny styl tego autora :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fire Force”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości