Mistrz romansu Nozaki #1

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Mistrz romansu Nozaki #1

Post autor: Itachi Uchiha » czw sty 23, 2020 7:01 pm

Obrazek
Przed Wami obwoluta pierwszego tomu naszej nowości z lutego – Mistrza romansu Nozakiego! Nozaki Umetarou to przystojny, dobrze zbudowany, opanowany i małomówny chłopak. Nic więc dziwnego, że Sakura Chiyo jest w nim zakochana i w końcu postanawia wyznać mu swoje uczucia. Niestety, nie wszystko idzie po myśli dziewczyny – poddenerwowana, zamiast przyznać mu, że żywi do niego uczucia, oznajmia mu, że… jest jego fanką! W odpowiedzi Nozaki daje jej autograf i zaprasza do swojego domu. Okazuje się, że chłopak jest mangaką tworzącym mangi dla dziewcząt, który postanawia wykorzystać zdolności plastyczne Sakury i oferuje jej pozycję swojej asystentki. Przygotujcie się na zwariowaną komedię o miłości i mandze!

Premiera tego tomu już 24 lutego.

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Mistrz romansu Nozaki #1

Post autor: Kocurzyca » pt sty 24, 2020 2:29 am

Fajna obwoluta. Nie mogę się doczekać :D Od dawna chciałam zobaczyć tę mangę na polskim rynku.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Nelinnor
Wtajemniczony
Posty: 511
Rejestracja: śr maja 11, 2016 8:08 pm
Status: Offline

Mistrz romansu Nozaki #1

Post autor: Nelinnor » pt sty 24, 2020 9:42 am

Mam takie pytanie do osób które czytały już mangę. Ze względu na to, że jest to yonkoma zastanawiam się jak wygląda kwestia ilości stron na każdy tom. Jest typowo w okolicach 180-200 czy tomiki są pomniejszone jak np. K-on?

Awatar użytkownika
Mr.Chiquita
Weteran
Posty: 1221
Rejestracja: czw paź 03, 2019 10:58 am
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Mistrz romansu Nozaki #1

Post autor: Mr.Chiquita » pt sty 24, 2020 9:50 am

Tomiki będą miały po ok. 150-160 stron.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrz romansu Nozaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości