Clamp Fanatic Club

Gdy świat zaleje szarość a śnieg przysypie wszelkie nadzieje, dołącz do
fanów grupy Clamp i poznaj ich niesamowity, baśniowy świat mang.
ODPOWIEDZ
_Keitaro_
Status: Offline

Clamp Fanatic Club

Post autor: _Keitaro_ » sob sie 30, 2003 7:35 pm

Powstały już dwie grupy na forum. To ja pomyślałem o stworzeniu grupy miłośników Card Captor Sakura oraz Clampa (wiem co za dużo to nie zdrowo ale..) Może da to w przyszłości szansę na wydanie Sakury, nie da jej odejść w niepamięć albo chociażby odbędzie się w niedalekiej przyszłości druga tura ankiety (wciąż wieżę^^) Linaka1 poparła pomysł. Czekam na kolejne osoby^^ (by grupa mogła powstać^^)

EDIT: Nazwa tematu^^[/b]
Ostatnio zmieniony pn wrz 01, 2003 2:22 pm przez _Keitaro_, łącznie zmieniany 1 raz.

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » sob sie 30, 2003 8:53 pm

Ja popieram ale raczej o Clampie niz o CCS

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob sie 30, 2003 8:56 pm

Pasuzuko pisze:Ja popieram ale raczej o Clampie niz o CCS
no Clampa ja tez popieram,bo CCS znam w sumie tylko z mangamixu wiec wole sie nie wypowiadac na ten temat 8)

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob sie 30, 2003 9:00 pm

A czy ktos może wie gdzie mogę zdobyć skany Clovera ?

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » sob sie 30, 2003 9:38 pm

Czyli jak na razie trzy osoby chętne :) (ze mną cztery ;] ;]) Grupa będzie ogólnie o Clampie, ale chciałbym ją założyć jako swoistą "prośbę" wydania Card Captor, lub jakiegoś innego tytułu Clampa.

PS. Są jakieś propozycje na nazwę klubu?
PS2. W ostatnim Kawaii w newsach zauważyłem wzmiankę o nowej mandze Clampa (a jej bohaterka ma na imię Sakura^^)

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob sie 30, 2003 9:55 pm

_Keitaro_ pisze:Czyli jak na razie trzy osoby chętne :) (ze mną cztery ;] ;]) Grupa będzie ogólnie o Clampie
Są jakieś wymagania od klubowiczów? Jeśli jakies surowe, to wolę zostać przyjacielem klubu. Ogólnie bezstronność do mnie pasuje, ale Clampa poczytać lubię.
_Keitaro_ pisze:ale chciałbym ją założyć jako swoistą "prośbę" wydania Card Captor, lub jakiegoś innego tytułu Clampa.
Hmm, innego jak najbardziej. Clover mnie nęci, czytałem ciutek (1 tom) Tokyo Babylon i mi nie podeszło (może ze względu na text pewnego weterynarza: "Subaru... Czy ja jestem przystojny?"; co za dużo to niezdrowo, ale pierwszy rozdział miał fajny klimat + ta bombowa retrospekcj z drzewem).
_Keitaro_ pisze:PS. Są jakieś propozycje na nazwę klubu?
1) CFC - Clamp Fanatic Club
2) Clampers
3) Clamp-o'-squad
_Keitaro_ pisze:PS2. W ostatnim Kawaii w newsach zauważyłem wzmiankę o nowej mandze Clampa (a jej bohaterka ma na imię Sakura^^)
Ta, ja też.

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob sie 30, 2003 9:59 pm

Remiel pisze:czytałem ciutek (1 tom) Tokyo Babylon i mi nie podeszło (może ze względu na text pewnego weterynarza: "Subaru... Czy ja jestem przystojny?"; co za dużo to niezdrowo, ale pierwszy rozdział miał fajny klimat + ta bombowa retrospekcj z drzewem).
ERRATA: powinno być "Subaru... Czy ja jestem sexowny ?". Gomen za błąd.

PS. Ogólnie nie lubię shonen ai i yaoi ani tych drugich (tj. kobiecych). A jeżeli już muszę, to żadnego sexu, czyli yaoi odpada definitywnie.

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » sob sie 30, 2003 10:08 pm

Remiel pisze:A czy ktos może wie gdzie mogę zdobyć skany Clovera ?
Na stronce Projekt manga znajdziesz skany Clover. Co prawda nie jest tego za dużo, ale zawsze.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » sob sie 30, 2003 10:12 pm

Remiel pisze: Są jakieś wymagania od klubowiczów? Jeśli jakies surowe, to wolę zostać przyjacielem klubu. Ogólnie bezstronność do mnie pasuje, ale Clampa poczytać lubię.
Wymagań nie ma żadnych^^ Jak ktoś chce to może jakoś się udzielać (tak jak to ma miejsce w K2R Club)
Remiel pisze: 1) CFC - Clamp Fanatic Club
2) Clampers
3) Clamp-o'-squad
Podoba mi się propozycja pierwsza^^ Ja jakoś nei wpadłem na nic ciekawego - -"

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob sie 30, 2003 10:13 pm

GonZo pisze:
Remiel pisze:A czy ktos może wie gdzie mogę zdobyć skany Clovera ?
Na stronce Projekt manga znajdziesz skany Clover. Co prawda nie jest tego za dużo, ale zawsze.
[talk like elvis]thank you very much![/talk]

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob sie 30, 2003 10:40 pm

Trochę nieczytelna wersja. Dzizas, jakaś chora czcionka. Im więcej textu tym gorzej dla oka. Ale i tak dosyc fajnie się czyta. :wink:

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » ndz sie 31, 2003 12:14 am

OCC - Otaku Clamp Community (dobra dobra dam se spokój z tym otaku -_-")

A pod to dodać napis jaki widzałem na jednej z naklejek w tramwaju (oczywiście chodzi mi o naklejkę-reklamę klubów sportowych a raczej ich bojówek) Hutniczego Klubu Sportowego (HKS) "Nieliczni ale Fanatyczni ^^ Będzie pasowało do nas 9-10% fanów Sakury ^^

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz sie 31, 2003 1:29 am

Witamy kolejnego fana :)
GoDziO-KuN-HenTaii pisze:"Nieliczni ale Fanatyczni ^^ Będzie pasowało do nas 9-10% fanów Sakury ^^
Hehehe, a w mieście obok którego mieszkam (w podkaprpackim) widnieje taki napis (cytuje): "Nisko żonda dostępu do morza. Elita z baru" Niechciałbym aby on pasował do CCS^^"

A tak na poważnie u mnie wygrywa nazwa grupy którą wymyślił Remiel "Clamp Fanatic Club" Ale niech się wypowiedzą inni..

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz sie 31, 2003 9:11 am

_Keitaro_ pisze:A tak na poważnie u mnie wygrywa nazwa grupy którą wymyślił Remiel "Clamp Fanatic Club" Ale niech się wypowiedzą inni..
Wiesz co, Keitaro-kun? Myslałem, że wybierzesz Clampers :lol:

Naiya
Status: Offline

Post autor: Naiya » ndz sie 31, 2003 7:42 pm

Ja popieram powstanie takiej grupy :] ale co do nazwy to nie mam na razie pomysłu ^^;

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn wrz 01, 2003 2:55 pm

Grupa założona :) narazie pod nazwą:

Obrazek

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn wrz 01, 2003 3:37 pm

OOo ja tez cem do grupy!!! :twisted:



_Keitaro_ a może dołączysz do nasze??? :D
Ostatnio zmieniony pn wrz 01, 2003 3:43 pm przez Kira the Demon, łącznie zmieniany 1 raz.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn wrz 01, 2003 3:43 pm

Zapraszamy^^

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn wrz 01, 2003 3:45 pm

Już się zgłosiłam :D

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn wrz 01, 2003 3:47 pm

Kira the Demon pisze: _Keitaro_ a może dołączysz do nasze??? :D
Chętnie^^ Jeśli po obejrzeniu AS OAV mogę^^

ODPOWIEDZ

Wróć do „Clamp Fanatic Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości