X-czyli to co Tygrysy lubią najbardziej :)

Gdy świat zaleje szarość a śnieg przysypie wszelkie nadzieje, dołącz do
fanów grupy Clamp i poznaj ich niesamowity, baśniowy świat mang.
ODPOWIEDZ
baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » ndz sty 11, 2009 6:13 pm

Co do X'a a także Gohou Drug, znajomy napisał maila do Kodokawy.
Oto czego się dowiedział:
Thank you for having supporter our company's publications.

As you indicated, the series "X" and "Gouhou Drug" have not been published since 2003. We have periodically discussed the resumption of their serialization with the authors.

However, because they are currently working on so many series, the authors have expressed that their intent is to wait until their schedules become more flexible before planning the resumption of the serializations. It will still be a while before the series can recommence.

There is also the question of what magazine to publish them in.
We apologize for making you wait, but please bear with us for a while longer.


Translation (jap-eng) thanks to usomitai-san
To dość dobre wieści jak na mój gust :]

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » ndz sty 11, 2009 6:57 pm

Jak dla mnie też, tylko szkoda że panie z Clampa brały się za inne mangi jak nie skończyły "X" ;_; no ale TRC chyba sie powili kończy więc jest nadzieja, a ta umiera na samym końcu =]

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » pn sty 12, 2009 11:15 am

Osobiście straciłam nadzieję na ujrzenie zakończeń tych serii ładnych parę lat temu. Rozumiem robienie sobie krótkiej przerwy w pracy, ale po tylu latach paniom z CLAMPa po prostu nie będzie się chciało wracać do zakurzonych starszych tytułów. Raczej wymyślą kolejną nową serie niż zakończą tamte.
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

moonlight
Status: Offline

Post autor: moonlight » pn sty 12, 2009 3:43 pm

Bo X w tytule to taka niewiadoma, że nawet seria końca nie ma, o! :P :)
Przestałam czekać na zakończenie uż dawno temu, wszystkie tomy poszły na allegro :P I tak nie był taki wspaniały ;)

Marusera
Status: Offline

Post autor: Marusera » śr mar 25, 2009 2:59 pm

X jest jedną z moich ulubionych mang i nadal liczę na to, że panie z CLAMP'a ją dokończą. W końcu powiedziały, że to zrobią, więc mam nadzieję, że słowa dotrzymają :P

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » śr mar 25, 2009 8:08 pm

ja dla odmiany zaczęłam liczyć, że tego NIE zrobią, patrząc jak sknociły TRC >_> nie chce widzieć X'a schrzanionego :P

Arashi1990
Status: Offline

Post autor: Arashi1990 » wt kwie 14, 2009 9:27 pm

A co będzie, jak panie z Clampa zestarzeją się <już nie są młode> i umrą, zanim znajdą czas na skończenie X??????????

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » wt kwie 14, 2009 10:01 pm

będą paprać mangi zza grobu :P

Arashi1990
Status: Offline

Post autor: Arashi1990 » wt kwie 14, 2009 10:05 pm

Niby jak???? Głupio byłoby, jakby nikt nigdy nie poznał tego zakończenia. Kurcze, jakbym mogła, to bym dopadła którąś i przyparła do ściany.....

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » wt kwie 14, 2009 10:26 pm

jesli wszystkie nagle nie dostaną zawału to pewnie sprzedadzą komuś pomysł i tyle

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr kwie 15, 2009 2:36 pm

chyba jednak wole, żeby nie konczyly X'a X_X

Arashi1990
Status: Offline

Post autor: Arashi1990 » śr kwie 15, 2009 5:33 pm

Ja tę serię przeczytałam dopiero parę dni temu.... <jakoś tak wyszło> ale od razu awansowała do czołówki moich ulubionych i jeszcze nie dojrzałam do tego, żeby powiedzieć, ze nie chce zakończenia.... Chce!!! Mogę sobie spekulować, zgadywać, wymyślać, ale to nie jest to. Bez końca ta historia nie jest pełna. Wydaje mi się, ze zakończenie, jeśli kiedyś by się ukazało.... byłoby super. Tak super, jak żądne inny zakończenie, żadne wymyślone.
Najbardziej dręczą mnie te ich "prawdziwe pragnienia". Żeby chociaż było wiadomo, czego chcą bohaterowie!!! ;/

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr kwie 15, 2009 7:52 pm

Ale widzisz, panie z CLAMP'a ostatnio... jakby to powiedzieć, mają coraz dziwniejsze pomysły, jak na mój gust przekombinowane, tak że w rezultacie ciężko jest połapać sie o co im w sumie chodzi.

Arashi1990
Status: Offline

Post autor: Arashi1990 » czw kwie 16, 2009 8:05 pm

Ale TO zakończenie wymyśliły przecież już dawno i o to właśnie chodzi, ze nie chciał go zmienić.

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » czw kwie 16, 2009 8:14 pm

moze uznały, że nie chcą skończyć, bo jest za mało przekombinowane jak na ich gust :P a tak na serio, słyszałam plotkę (nawet nie wiem gdzie), że nie skończyły, bo im wydawca odmówił druku z powodu krwiolejstwa. Absurdalny powód według mnie, ale to tylko Japonia tylko :P

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » pt kwie 17, 2009 6:29 pm

Wcale się bym nie zdziwił gdyby była to prawda - jakby nie patrzeć X jest doś brutalny i krwi się troszkę leje.

Arashi1990
Status: Offline

Post autor: Arashi1990 » pt kwie 17, 2009 6:49 pm

A ja słyszałam, ze to przez trzęsienia ziemi, które około roku 2003-4 zniszczyły parę wieżowców w Japonii. Wtedy panie od Clampa razem z wydawcą stwierdzili, ze nie będą na razie dalej wydawać, bo to zbyt bolesne byłoby teraz dla osób, które w tych trzęsieniach straciły bliskich <czy ja tego nie czytałam nawet na tym forum???> W każdym razie zbyt mnie to tłumaczenie nie przekonuje, bo przecież minęło już 5 lat i ciągle nic....

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pt kwie 17, 2009 7:24 pm

MattGrimp, znam bardziej brutalne mangi :P

Adelaide
Status: Offline

Post autor: Adelaide » sob kwie 18, 2009 9:06 am

... Potem miały odnowić i być może dokończyć "Clover", następnie wziąć się za kolejny tom "Legal Drug", wypuścić anime "Kobato"...
Można tak wyliczać, co Clamp miał zrobić, a co obecnie robi. Na razie robi design do innych anime ("Moryuko no Haku" czy jak mu tam), odpicowuje Tsubasa Reservoir Chronicles i xxxHolic.
](*,)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Clamp Fanatic Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości