Nowe mangi CLAMP'A w J.P.F.!!!

Gdy świat zaleje szarość a śnieg przysypie wszelkie nadzieje, dołącz do
fanów grupy Clamp i poznaj ich niesamowity, baśniowy świat mang.
Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » śr mar 17, 2004 10:04 pm

heh mi na razie śni się Tsubasa w wydaniu Egmontu... :twisted: wizje tyklo psuje jakość wyobrażalna wydania :(

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » ndz mar 28, 2004 4:56 pm

owszem, wychodzi duzo clampow, ale mnie zaden nie intersuje. :p a hellsing ma dotad 6 tomow i jeszcze sie nie skonczyl. ;)

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » pn kwie 12, 2004 8:45 pm

:p a ja szczerze powiem ze kupuje na dzien dzisiejszy tylko PK bo na nic nie mam kasy ;( chlip-chlip ........ przydalo by sie wiecej dni swiatecznych :D:D

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » wt kwie 13, 2004 11:44 am

Ja bym chciała wszystkie tytuły,ale niestety kasy mi nie starczy.Więc zdecydowałam się że kupię tylko MKR.

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » wt kwie 13, 2004 12:00 pm

Ja również bym chciała wszystkie mangi kupić, ale mogę sobie pozwolić sobie tylko na jedną pozycję i to będzie MKR,bo widziałam anime i wiem oczym jest.

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » wt kwie 13, 2004 9:29 pm

MKR jest superrr anime nawet do pięt mandze nie dorasta 8)

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt kwie 13, 2004 11:25 pm

geez jak mi się MKR anime podobało.. takie cute jest.. a mangi to poprostu nie mogę się doczekać nyuuuuuu.. rzadko mam takie odczucia ale akurat MKR jest dla mnie wyjątkowe.. (Umi is so cute *.* :D)

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » śr kwie 14, 2004 7:43 pm

hehe Kei tak anime jest super, ale jesli ono ci się tak podobało to na mandze normalnie wymiekniesz :twisted: jesto po prostu CUUUTE!!!

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr kwie 14, 2004 7:54 pm

kiedyś dawno dość temu pamiętam jak w kawaii autor textu zachwycał się kreską w mandze, ponoć dużo lepiej dopracowana niż w anime (choć dla mnie i w anime imho jest już naprwdę świetna)

Czyli tytuły mają się ukazać póki co <o ile się nic nie zmieni^^"> : (zapisuje sobie by nie szukać potem :P)

Tokyo Babylon #1 09 lipca 2004
M.K.Rayearth #1 01 października 2004

btw. znów będzie stresowa sytuacja by zdobyć nr. indexu nim tytuł się ukaże na rynku :|

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » śr kwie 14, 2004 8:02 pm

Zastanawiam się jaz zostanie wydany Tokyo Babilon (japońskie wydanie było formatu A4...), ciekawe jak u nas to zrobią... takie wydanie pociągnąć by mogło ze sobą wzros ceny :/ no ale byśmy za to mieli wydanie BARDZO zblizone do oryginału ... tak żle i tak niedobrze :?

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr kwie 14, 2004 9:56 pm

hmm format A4 bardzo nieporęczny jest moim zdaniem.. wolę mniejsze tomiki 8)

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr kwie 14, 2004 11:15 pm

A4 :shock:
Hmm... w zasadzie mi to nie przeeszkadza, ale wolałabym zwykłe tomiki, bo wtedy bede mogła sobie ładnie koło X'a postawić ( bede miała całą historie Subaru :twisted: :twisted: )

Co do MKR w mandze napewno zbroje i broń mają wiecej szczegułów niż w anime i napewno króluje różnorodność strojów :D
Ale dla mnie chyba anjlepsze są oczy made by Mokona Apapa :shock: one są the best :D

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » czw kwie 15, 2004 4:30 pm

Tylko "zwyczajne" tomiki. Jak dotąd wszystkie mangi JPF stoją u mnie radośnie razem i mam nadzieję, że to się nie zmieni...

Katie
Status: Offline

Post autor: Katie » wt maja 04, 2004 5:38 pm

Zgadzam się. Powinni dać zwyczajny format. Taka kobyła jak A4 nie zmieści mi się na półce, a jak dotąd wszystkie komiksy trzymam razem i całość wygląda rewelacyjnie. Nawet się nie zastanawiam, czy TB, MKR czy CCS, bo jak znam siebie, to i tak nie wytrzymam i kupię wszystkie. Juz nawet znalazłam sobie pracę 8)

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » wt maja 04, 2004 11:39 pm

uuuu nawet nie wiecie co tracicie... wydania A4 są takie piękne... achhh (przynajmniej w Japan są piękne :twisted: )

Miko
Status: Offline

Post autor: Miko » ndz cze 13, 2004 8:58 pm

Jakiegokolwiek formatu miałyby być te mangi, to i tak nie mam zamiaru ich kupować. _^_ Czytałam je i to mi wystarczy... Nie jestem kolekcjonerką mang. ^^;

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » ndz cze 13, 2004 10:07 pm

o_____O ojej a co takiego kolekcjonujesz?? :roll:

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz cze 13, 2004 11:38 pm

ja tam tylko zbieram z mang tylko to na czym mi bardzo zależy, i w tym są wszystkie pozycje Clampa :P

Miko
Status: Offline

Post autor: Miko » pn cze 14, 2004 4:35 pm

Narsil_Alavel pisze:o_____O ojej a co takiego kolekcjonujesz?? :roll:
A czy MUSZĘ coś kolekcjonować?? :wink: Bez tego też da się normalnie żyć...

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn cze 14, 2004 8:08 pm

Miko pisze:A czy MUSZĘ coś kolekcjonować?? :wink: Bez tego też da się normalnie żyć...
i tu przyznam Ci rację, bez rzeczy materialnych wbrew pozorom człowiek staje się szczęśliwszy

a kolekcje mają to do siebie że za jakiś czas często się je porzuca, baa.. nawet odsprzedaje gdyż przestają nas one już interesować/bawić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Clamp Fanatic Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości