artbook Chobits "Your Eyes Only"

Gdy świat zaleje szarość a śnieg przysypie wszelkie nadzieje, dołącz do
fanów grupy Clamp i poznaj ich niesamowity, baśniowy świat mang.
Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » wt sie 03, 2004 12:24 am

LOL a ja mam niedaleko rzeke <dlatego moja ulica nazywa sie Nad Potokiem XDDDDD> a studnia jest i pyszna wode ma XDDDDD

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt sie 03, 2004 2:18 am

niechaj ten potok zmyje offa z ziemi mojej <:

eoo (end of off)

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » sob paź 09, 2004 8:52 pm

Pora podciągnąć temat do góry, jako że artbook będzie (prawdopodobnie) w poniedziałek. :)
Sezon komentarzy uważam za otwarty.

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » ndz paź 10, 2004 9:54 pm

Jakie uroczyste otwarcie :D

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » ndz paź 17, 2004 5:03 pm

otwarcie otwarciem ale arta nia widu ani słychu =

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz paź 17, 2004 5:48 pm

Narsil_Alavel pisze:otwarcie otwarciem ale arta nia widu ani słychu =
tiaa a to już powinien być? :wink:

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » pn paź 18, 2004 2:45 pm

Artbook został dzisiaj rozesłany. Polujcie na listonoszy. :)

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn paź 18, 2004 9:53 pm

Krejt pisze:Artbook został dzisiaj rozesłany. Polujcie na listonoszy. :)
i na babcię z portfelem :roll:

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » pn paź 18, 2004 11:55 pm

z tego co wiem to arcik do kilku osób już doszedł :D a ja wciąż go ni mom ==

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » czw paź 21, 2004 12:36 am

A ja już go mom :D . Pojechałem dzisiaj do komiksiarni po 5 tomik LH, którego oczywiście (i niestety) nie było :twisted: i wróciłem z artbookiem Chobitów. Jadąc z Katowic na uczelnię w Chorzowie tramwajem z grubsza go przeglądnąłem. Papier świetny, cena przystępna, ładne arty (Chii cute :D ) - czegoż chcieć więcej.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » czw paź 21, 2004 12:42 am

Moją opinię dotyczącą tegoż artbooka umieściłem w dziale JPF'u (oczywiście w temacie Chobits).

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » pt paź 22, 2004 1:18 am

hmm a ja dalej nie mam :/ a jak dostane to porównanie napisze z wresją japońska *^^*

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » sob paź 23, 2004 11:34 am

Składałem ostatnio zamówienie w Komiksiarni i do stówki brakowało mi jeszcze trochę, więc chcąc nie chcąć zamówiłem sobie Your Eyes Only :)
Dzisiaj dostałem, na razie tylko pobieżnie przejrzałęm ale jest piękny :) Nie żałuję wydanej kasy, chyba muszę przyznać w tym wypadku rację Narsilowi :wink:
Nie myślałęm, że będzie on taki gruby, a jakość papieru i druku to mistrzostwo.
Czekam teraz na inne artbooki wydane przez JPF 8) (np Angel Sanctuary *___*)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » sob paź 23, 2004 1:53 pm

A ja mam zastrzeżenie do sposobu łączenia stron. Przy takiej gramaturze papieru artbook powinien być szyty, nie klejony (szyty w taki sposób jak np. Sandmany z Egmontu). Przy klejeniu po pewnym czasie brzydko łamie się grzbiet i strony ze środka mogą zacząć wypadać. Wolałbym dać te pięć złotych więcej wzamian za lepszą jakość łączenia.

Nie wspominam już o lepszym zabezpieczaniu paczek - mój egzemplarz przyszedł z mocno wygniecioną obwolutą i okładką.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » sob paź 23, 2004 5:07 pm

Krejt pisze:A ja mam zastrzeżenie do sposobu łączenia stron. Przy takiej gramaturze papieru artbook powinien być szyty, nie klejony (szyty w taki sposób jak np. Sandmany z Egmontu). Przy klejeniu po pewnym czasie brzydko łamie się grzbiet i strony ze środka mogą zacząć wypadać. Wolałbym dać te pięć złotych więcej wzamian za lepszą jakość łączenia.
To niestety prawda. Przy takim papierze i dwustronnicowych grafikach, pojawia się obawa o rozerwanie całości. Zresztą podobnie jest w przypadku wydań delux. Zmiana sposobu łączenia to dobry pomysł. Te kilka złotych (przy tak niskiej cenie) nie stanowiłoby większego problemu a znacznie przyjemniej by się artbook prezentowa (i dłużej wytrzymał).

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » sob paź 23, 2004 10:25 pm

hyhy a widzisz Gotenks :D

powiem wam tylko żę oryginał japoński też jest klejony, mam go już rok i nadal jest w jednym kawałku *^^*

co dowysyłki to słyszałem już podobne głosy że art przyszedł uszkodzony i miał podarte rogi :/

niestety porównania nie ogę nadal napisać bo jeszcze do mnie on nie dotarł :(

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » ndz paź 24, 2004 7:28 pm

hmm więc widziałem arta w Empiku i...hehe no coż już wiem dlaczego taka cena...
wiec po pierwsze art japonski jest wiekszy, po drugie obwoluta jet zrobiona z zupełnie innego rodzaju papieru <tam jest po prostu bosska> po trzecie wszystkie kartki sa również z innego papieru... <nie znam się na tym za bardzo ale powiedziałbym że jest to papier hmm kredowy-śliski :D> no a po ostatnie to na początku, zaraz przed malutkim zdjęciem Chii w sweterku oraz tytułem nie ma tekiej przezroczystej karteczki <identycznej jak ta wcześniej opisywana lecz czarno biala> no i to by było na tyle :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Clamp Fanatic Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości