Spy x Family #7

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Spy x Family #7

Post autor: Monsterlight » wt wrz 21, 2021 3:15 pm

Obrazek
Premiera 19 października.
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Spy x Family #7

Post autor: Ame » sob lis 13, 2021 11:48 pm

O wiele lepszy niż poprzedni tom. Co nie jest dziwne, po poprzedni był najsłabszy.
► Pokaż Spoiler
Tutaj było różnorodnie. Co rozdział to co innego. Najbardziej mnie zainteresowała organizacja zabójców.
► Pokaż Spoiler
Uwielbiam gdy pojawia się Bond. Miło, że jeden rozdział był mu poświęcony. Fajnie gdy tak było od czasu do czasu.

Herocky
Adept
Posty: 235
Rejestracja: pt kwie 16, 2021 4:03 pm
Status: Offline

Spy x Family #7

Post autor: Herocky » pn lis 15, 2021 1:45 pm

Ame pisze:
sob lis 13, 2021 11:48 pm
O wiele lepszy niż poprzedni tom. Co nie jest dziwne, po poprzedni był najsłabszy.
► Pokaż Spoiler
Tutaj było różnorodnie. Co rozdział to co innego. Najbardziej mnie zainteresowała organizacja zabójców.
► Pokaż Spoiler
Uwielbiam gdy pojawia się Bond. Miło, że jeden rozdział był mu poświęcony. Fajnie gdy tak było od czasu do czasu.
Mam bardzo podobne odczucia. Również ten tom dużo bardziej podobał mi się, od poprzedniego. Też uwielbiam Bonda w akcji i przez to odczuwam spory niedosyt, gdy tak rzadko się pojawia. Nawet teraz, na koniec tomu został w domu i pewnie nie będzie go zbyt dużo w kolejnym...
Bez odbioru!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spy x Family”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości