Wydawnictwo Akuma

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Canis » czw gru 29, 2022 10:26 am

Prędzej czy później, na pewno wydadzą jakieś yuri. Oby tylko nie zmienili profilu, bo podejrzewam że to yaoi pobije rekordy sprzedaży. :lol: Osobiście chętnie bym kupił więcej mang typu "Świat na opak", czyli niby erotyka, ale ze szczątkową ilością erotyki i z jakąś fabułą.

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: miaka88 » śr maja 10, 2023 12:17 pm

Oni w ogóle żyją? Od końca marca cisza na ich facebooku.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sebek
Weteran
Posty: 1308
Rejestracja: ndz wrz 08, 2019 12:27 pm
Gender:
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Sebek » śr maja 10, 2023 12:43 pm

miaka88 pisze:
śr maja 10, 2023 12:17 pm
Oni w ogóle żyją? Od końca marca cisza na ich facebooku.
Byli w Japonii. Pod koniec tego tygodnia podobno beda bardziej aktywni.
Obrazek

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5368
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Yuriko » śr maja 10, 2023 1:05 pm

Dziwi mnie fakt, ze zaplanowali miesięczny wyjazd do Japonii, ale już nie ogarneli swoich premier przez co dwa tytuły maja opóźnienie i nawet nie wiadomo, kiedy wyjdą. Wydaje mi się, ze skoro się uważają za poważne wydawnictwo, to powinno to tak wszystko zaplanować, żeby ludzie nie musieli długo czekać, lub żeby w ogóle nie musieli. Jak dla mnie słabo postąpili i już stracili w moich oczach.

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Canis » czw maja 11, 2023 7:25 am

Żyją, ostatnio udzielali się na asku:
Była by kiedyś szansa na taka serie jak „World’s End Harem” ?
17 tomów i dalej wychodzi? Cóż, zdecydowanie z naciskiem na "kiedyś"

Kiedy jakiś update w sprawie zaległych premier?
No koniec tego tygodnia

Jak tam minął wasz wyjazd do Japonii? Przywieźliście ze sobą jakieś spicy tytuły?
Wyjazd był bardzo udany. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na ten moment to wszystko, co możemy powiedzieć. ʕ•ᴥ•ʔ

Podrzucam propozycję wydania czegoś Fukity Mafuyu, naprawdę świetne erotyki josei z piękną kreską ;) Co prawda trochę dłuższe, ale moim zdaniem warte uwagi.
A dziękujemy, za propozycje. Rzucimy okiem :)

Awatar użytkownika
MonsterBebe
Adept
Posty: 161
Rejestracja: pn paź 03, 2022 4:20 pm
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: MonsterBebe » czw maja 11, 2023 7:32 am

Jestem bardzo ciekawa, czy udało im się coś ugrać, bo mam wrażenie, że takie bezpośrednie rozmowy w żadnym stopniu nie przekładają się na szybkość podejmowania decyzji przez japońskich wydawców. No ale może jakoś w ten sposób zapunktowali u Japończyków i łatwiej im będzie potem wyrwać nowe tytuły.
Mnie tam ich lekkie opóźnienia nie bolą. Przez pierwsze dwa lata ich działalności jestem w stanie przymknąć oko na takie sytuacje. Ale jak za sześć-siedem lat będą odwalać takie numery jak Dango, to już niestety nie będą mieli u mnie taryfy ulgowej.

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1356
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Koichi » czw maja 11, 2023 3:22 pm

Miesiąc czasu w Japonii to krótki okres, żeby coś załatwić, więc ciekawi mnie czy faktycznie coś z tego mają, czy po prostu mieli świetne wakacje? :mysli: Pewnie okaże się za jakiś czas.
Ja bym ich jeszcze nie skreślał, zobaczymy co będzie za kilka miesięcy, bo może dopiero się rozkręcają.

Awatar użytkownika
Mr.Chiquita
Weteran
Posty: 1221
Rejestracja: czw paź 03, 2019 10:58 am
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Mr.Chiquita » sob maja 13, 2023 8:52 pm

MonsterBebe pisze:
czw maja 11, 2023 7:32 am
Jestem bardzo ciekawa, czy udało im się coś ugrać, bo mam wrażenie, że takie bezpośrednie rozmowy w żadnym stopniu nie przekładają się na szybkość podejmowania decyzji przez japońskich wydawców.
Totalnie się nie zgodzę. Nie tylko w Japonii, ale w całej wschodniej Azji bezpośredni kontakt liczy się najbardziej. Na jednym obiedzie i kontakcie wzrokowym, z Japończykami załatwisz więcej (jeśli się do ciebie przekonają). Niż przez miesiące ciężkiej pracy i wymianę maili w Internecie.

Oczywiście tyczy się to małych wydawców. Bo taki np. Egmont z racji swej wielkości, dostanie wszystko bez starań i lat ubiegania się o uwagę największych japońskich wydawnictw. Niesprawiedliwe to. Ale taka panuje tam kultura pracy. I jej nie zmienimy.

Awatar użytkownika
Tequilka
Wtajemniczony
Posty: 615
Rejestracja: ndz gru 15, 2019 9:59 am
Lokalizacja: Tarnów
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Tequilka » wt maja 16, 2023 11:23 am

Info z ryjksiążki:

"Kochani!
Przychodzimy do was z wieściami na temat mangi „Erotyczny Trip”, niestety byliśmy zmuszeni zakończyć współprace z obecnie pracującą nad nią osobą, manga jest już w większość zrobiona, jednak nowa osoba musi przejąć projekt i dokończyć go na cito. Gdy manga będzie gotowa, wysyłamy ją do druku i od razu damy wam znać, jaką datę premiery otrzyma. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, zrobimy co w naszej mocy, by jak najszybciej uporać się z tym problemem i dostarczyć wam produkt najwyższej jakości w najkrótszym możliwym terminie."

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5368
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Yuriko » wt maja 16, 2023 11:55 am

Akuma w formie po powrocie z Japonii xD

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1356
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Koichi » sob maja 20, 2023 2:49 pm

:facepalm:

Zwolnienie w trybie natychmiastowym? No good.

Awatar użytkownika
nover
Adept
Posty: 187
Rejestracja: wt lut 18, 2014 8:32 pm
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: nover » sob maja 20, 2023 8:32 pm

Koichi pisze:
sob maja 20, 2023 2:49 pm
:facepalm:

Zwolnienie w trybie natychmiastowym? No good.
niekoniecznie.
jest przecież kilka trybów "opuszczenia" dotychczasowego miejsca pracy i niekoniecznie jest to zwolnienie :P
pierwsze co mi przychodzi do głowy to po prostu wypowiedzenie za obupólną zgodą obu stron i/lub wraz ze skróceniem okresu wypowiedzenia na wniosek zainteresowanego - jak pracodawca idzie na rękę pracownikowi to i nawet z dnia na dzień :lol: Zresztą to też jest zależne od trybu zatrudnienia, bo np. na b2b to z dnia na dzień to normalka, albo info na miesiąc przed to już luksus.
Także tutaj nie polecam ogłaszać wyroków jak się nie zna sprawy. Po prostu dotychczasowy pracownik już nie pracuje - kto inny przejmuje obowiązki.

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1356
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Koichi » sob maja 20, 2023 10:56 pm

Ależ nie ogłosiłem żadnego wyroku, tylko zapytałem (tam na końcu zdania jest znak zapytania :wink: ). Rzeczywiście nie znamy sytuacji, więc zgaduje. Ale przyjmuje też fakt, że mogę się mylić.
Zresztą Ty sama też pokusiłaś się o zgadywankę:
pierwsze co mi przychodzi do głowy to po prostu wypowiedzenie za obopulną zgodą obu stron i/lub wraz ze skróceniem okresu wypowiedzenia na wniosek zainteresowanego...
:wink:

Natomiast facepalm był reakcją na wieść o kolejnym opóźnieniu. Coś wydawnictwa zsynchronizowały się w tym względzie, bo chyba wszystkie mają większe lub mniejsze opóźnienia.

Awatar użytkownika
konstancja_alicja
Posty: 6
Rejestracja: wt maja 23, 2023 11:50 am
Gender:
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: konstancja_alicja » pt maja 26, 2023 1:51 pm

Myślicie, że Akuma zrobi kiedyś dodruki swoich pierwszych mang?
Szczególnie zależy mi na Opętanych Miłością.

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5368
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Yuriko » pt maja 26, 2023 2:00 pm

konstancja_alicja pisze:
pt maja 26, 2023 1:51 pm
Myślicie, że Akuma zrobi kiedyś dodruki swoich pierwszych mang?
Szczególnie zależy mi na Opętanych Miłością.
Na asku pisali ze się przymierzają do dodruku opętanych miłością.

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5368
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Yuriko » sob maja 27, 2023 3:30 pm

W przyszłym tygodniu zapowiedź na lipiec
https://twitter.com/wydawnictwoaku1/sta ... R8htfL8GnQ

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5368
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Yuriko » pn maja 29, 2023 11:12 am

Kochani!

Dziś mamy przyjemność przedstawić wam naszą najnowszą publikację! Jest to jednotomowa manga josei. To już trzeci tytuł z tego gatunku, który wypuścimy na rynek. ^^

Tytuł: Sukkub pomaga, gdy potencja spada
Tytuł oryginalny: Jishinka sakyubasu to tachi no warui otoko ( oryg. 自信家サキュバスと勃ちの悪い男)
Autor: Hisa Ibarame
Gatunek: Josei
Kategoria wiekowa: +18
Ilość tomów: 1, zakończona
Format: 140×195 mm
Długość: 224 stron
Cena: 29,99zł
Planowana premiera: Lipiec 2023

Opis:
Meri to młoda sukkubica która, schodzi do świata ludzi, żeby zaliczyć swoje zadanie na egzamin dyplomowy. Musi zdobyć cenne „męskie soki” od wybranego dla niej mężczyzny. Dziewczyna jest ambitna i chce uzyskać najlepszy wynik, jednak istnieje tyci problem… Jej cel, Masayuki, nie tylko jest ospały i flegmatyczny, ale ma też zaburzenie erekcji! Meri nie ma, jednak zamiaru się poddać i nic nie w stanie jej powstrzymać! „Mały Masayuki” musi stanąć na wysokości zdania, by mogła zdobyć najlepszy wynik!

Przedpłaty zostaną uruchomione wkrótce.
► Pokaż Spoiler
Erotyki zawsze z chęcią przyjmę do swojej kolekcji :D

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Łukasz.T » pn maja 29, 2023 6:20 pm

Wezmę :P

Awatar użytkownika
Tequilka
Wtajemniczony
Posty: 615
Rejestracja: ndz gru 15, 2019 9:59 am
Lokalizacja: Tarnów
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Tequilka » wt maja 30, 2023 9:09 am

Oczywiście biorę <3

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Grey » pn cze 19, 2023 1:41 pm

Kojarzy ktoś może jak działa ten ich sklep?
3 miechy temu kupiłem jeden preorder, że data premiery odległa to zapomniałem o tym :) no ale teraz myślę, lepiej się nad tym pochylić.
Szukam na mailu potwierdzeń, cokolwiek i nic xD konta w sklepie raczej nie zakładałem (chyba). Ostatecznie po wyszukiwaniu per "Akuma" znalazłem tylko potwierdzenie realizacji płatności, ale to jedyna rzecz którą mam, ani żadnego nr zamówienia, ani co w skład tego zamówienia wchodzi, no totalne zero. Teraz kminię co zrobić jeżeli pojawi się jakiś problem w okolicach premiery:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Akuma”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości