Wydawnictwo Akuma

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Alexandrus888 » czw paź 06, 2022 4:14 pm

Że ty jesteś petit i:
a) chcesz mieć większe
b) chcesz partnerkę z większymi
?

Ok, nie ważne, nie moja sprawa, głupie pytanie, etc.. Ale nie mogłem się oprzeć, by tego nie napisać. Zignorujcie to :lol:

Małe jest piękne (no-pedo). Cieszmy się tym. Nie wiem skąd ta fascyna dużym rozmiarem. Ktoś wytłumaczy?

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: miaka88 » czw paź 06, 2022 4:21 pm

Alexandrus888 pisze:
czw paź 06, 2022 4:14 pm
Że ty jesteś petit i:
a) chcesz mieć większe
To jest dobra odpowiedź 8-)

Musiałam żle napisać skoro takie wątpliwości były. :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Alexandrus888 » czw paź 06, 2022 7:37 pm

Jak cytować to z kontekstem :mrgreen:
Wikipedia pisze:Wydatne piersi – istnieje kilka hipotez (raczej o charakterze spekulacyjnym), próbujących wyjaśnić, dlaczego piersi postrzegane są jako atrakcyjne. Oto kilka z nich:
  • Desmond Morris sugeruje, że piersi są efektem ewolucji mającej na celu zwrócenie uwagi mężczyzn na górne partie ciała kobiet i zachęcenie do uprawiania seksu twarzami do siebie. Gdy ludzie przybrali wyprostowaną, dwunożną postawę, to z przodu ciała kobiety nie było atrybutów seksualnych (w postawie czworonożnej były to pośladki). W związku z tym wykształciły się odpowiednie drugorzędowe cechy płciowe. Zgodnie z tą myślą piersi mają imitować pośladki.
  • Psychoanalitycy uważają, że piersi są przez mężczyzn postrzegane jako atrakcyjne, bowiem kojarzą się z karmieniem przez matkę. Ściślej uzasadnia to antropolog Bobbi Low, który uważa, że piersi wytworzyły się jako fałszywy sygnał, sugerujący samcom, że samica jest dobrze zaopatrzona w składniki pokarmowe (mleko) dla przyszłego potomstwa.
  • Wydatne piersi są objawem dojrzałości płciowej i płodności, dlatego nadają ciału wygląd atrakcyjny (zobacz więcej: sekcja Interpretacje).
  • Piersi stanowią informację o tym, że kobieta jest wystarczająco zaopatrzona w tłuszcz konieczny, by przetrwać ciążę.
Na tejże wikipedii Wenus z Milo jest podana jako wzór piękna. Choć jeden z ekspertów twierdzi, że to "tylko" „imponujący wygląd” niż „idealne piękno kobiety”. Czyli małe są bardziej imponujące niż duże :lol: druga opcja to to, że są idealnie kobiece :mrgreen:

No ale dyskutować z tym, że piersi to imitacja dupy nie mam zamiaru :cisza:

Adminie, przenieś nas do nowego tematu, bo fajna dyskusja się może wywiązać, a tu spamować chyba nie powinniśmy.

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1367
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Koichi » pt paź 07, 2022 12:56 am

miaka88 pisze:
czw paź 06, 2022 3:20 pm
Alexandrus888 pisze:
czw paź 06, 2022 12:51 pm
Ja bym nie pogardził porządnym petite. Nie kręcą mnie te gigantyczne piłki plażowe w stanikach...
Ja do nich należę a bym wolała większe. Wiadomo, nie piłki plażowe XD
A nie lepiej zaakceptować siebie takim jakim się jest? Poza tym, mniejsze piersi to mniejszy problem z niechcianymi natrętami, którzy szukają tylko przygód.
OVERKILL pisze:
czw paź 06, 2022 4:36 pm
Alexandrus888 pisze:
czw paź 06, 2022 4:14 pm
Nie wiem skąd ta fascyna dużym rozmiarem. Ktoś wytłumaczy?
na Wikipedii pisze:Wydatne piersi są objawem dojrzałości płciowej i płodności, dlatego nadają ciału wygląd atrakcyjny
To jest sensowna odpowiedź. Jednak należałoby jeszcze określić co dokładnie oznacza słowo "wydatne", bo rozmiar piersi może być naprawdę mocno zróżnicowany. Dla jednego "wydatne" piersi to będzie miseczka C, a dla kogoś innego dopiero powyżej miseczki E.
Ale o gustach ciężko się dyskutuje.

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2876
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Canis » pt paź 07, 2022 3:03 am

Widziałem na tym forum różne dysputy, ale poddawania analizie rozmiaru i kształtu piersi, oraz dlaczego faceci ogólnie lubią cycki, chyba jeszcze nie było. :lol:
Żeby nie było, nie ganiam wa za to. Nawet zabiorę głos w dyskusji. Uważam że nie ważne czy biust jest duży czy mały. Ważne aby dobrze leżał w dłoni. :twisted:

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5394
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Yuriko » pt paź 07, 2022 3:31 am

Koichi pisze:
pt paź 07, 2022 12:56 am
Poza tym, mniejsze piersi to mniejszy problem z niechcianymi natrętami, którzy szukają tylko przygód.
Od kiedy to tak działa?

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2961
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: ninna » pt paź 07, 2022 10:42 am

Koichi pisze:
pt paź 07, 2022 12:56 am
A nie lepiej zaakceptować siebie takim jakim się jest?
Ale po co? Jeśli ma się jakiś kompleks to po co się na siłę "akceptować"? Jeśli mamy możliwość, chęć, fundusze itd. to czemu nie skorzystać z dobrodziejstw medycyny/kosmetologii? :D.

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Alexandrus888 » pt paź 07, 2022 10:54 am

Ja bym powiedział, że kompleksy trzeba przepracować, a nie im folgować.

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1367
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Koichi » pt paź 07, 2022 6:35 pm

Yuriko pisze:
pt paź 07, 2022 3:31 am
Koichi pisze:
pt paź 07, 2022 12:56 am
Poza tym, mniejsze piersi to mniejszy problem z niechcianymi natrętami, którzy szukają tylko przygód.
Od kiedy to tak działa?
Czasami działa. Nie zliczę ile razy koleżanki przychodziły się do mnie wypłakać, bo "jego tylko moje cycki interesują" i to akurat te, które naprawdę miały spore rozmiary. No, ale może faktycznie nie jest to regułą, tylko czasem się zdarza?
ninna pisze:
pt paź 07, 2022 10:42 am
Koichi pisze:
pt paź 07, 2022 12:56 am
A nie lepiej zaakceptować siebie takim jakim się jest?
Ale po co? Jeśli ma się jakiś kompleks to po co się na siłę "akceptować"? Jeśli mamy możliwość, chęć, fundusze itd. to czemu nie skorzystać z dobrodziejstw medycyny/kosmetologii? :D.
Można, jasne. Tylko z reguły, jak się zacznie już coś poprawiać, to za chwilę się okazuje, że można poprawić jeszcze to i tamto. A potem dochodzi się do wniosku, że to i tak szczęścia nie dało. Dlatego wydaje mi się, że w pierwszej kolejności, zanim człowiek uda się do specjalisty od medycy estetycznej, warto spojrzeć na siebie z dystansu i zastanowić się, czy faktycznie potrzebuje się tej zmiany. Czy nie wystarczy, że jest się zdrowym i czy warto ryzykować ewentualne późniejsze powikłania?

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Akiho » ndz paź 09, 2022 8:45 pm

Zawsze mnie zdumiewają w hentajach rozmiary kobiecych piersi, zwłaszcza że posiadanie dużych atrybutów jest wręcz bolesne ( kregosłup) a uprawianie sportu bez odpowiedniej wręcz zbroi na klatce piersiowej niewykonalne i również bolesne :cry: czasami a to co robią w hentajach to wręcz przechodzi wszelakie pojęcie, ale nie ma co się tu doszukiwać logiki :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Alexandrus888 » ndz paź 09, 2022 8:53 pm

Mówiąc o bolesności... przypomina mi się jak jedna (hojnie obdarzona) bohaterka mangi B Gata H Kei skarżyła się drugiej (ktura jej zazdrościła atrybutów), że ma też problemy z potówkami.

Do tego nie tylko piersi są przerysowywane. U mężczyzn pojawią się problem monstrualnych penisów. Gdzieś czytałem, że japończycy tym dyspensują kompleksy ^_^"

Awatar użytkownika
Łajza
Adept
Posty: 360
Rejestracja: śr cze 30, 2021 8:00 pm
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Łajza » pn paź 10, 2022 8:24 am

Alexandrus888: "Kompleksy trzeba przepracować".

Też Alexandrus888: "Duże piersi są ble, petitki najlepsze".


Również nie lubię karykaturalnie przerysowanych cyców, ale jeszcze bardziej nie lubię fizyki cycków w magach/anime/grach, gdzie niezależnie od rozmiaru sterczą jak nadmuchane balony oblane żelbetonem.

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Alexandrus888 » pn paź 10, 2022 9:04 am

Że mam niby kompleks na punkcie małych? Nie :lol: ja mam tylko preferencje ;)

Awatar użytkownika
Łajza
Adept
Posty: 360
Rejestracja: śr cze 30, 2021 8:00 pm
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Łajza » pn paź 10, 2022 10:07 am

Chodzi o to, że ciężko pracować nad kompleksami, jak słyszysz, że jest coś z Toba nie tak, a nie masz na to żadnego wpływu.

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Alexandrus888 » pn paź 10, 2022 10:32 am

Nie było moją intencją mówienie, że duże są brzydkie/złe. Można mieć naturalne piersi w dowolnym rozmaże i jest to ok. Sztuczne też są ok. Jak ktoś woli poddać się operacji niż zaakceptować samego siebie - rozumiem. Nie mówiąc już o rekonstrukcji po mastektomii etc..

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2876
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Canis » śr paź 12, 2022 7:26 am

ask pisze:Czy macie w planach hentai z potworami?
Tak 🐙
Diabołom wyrastają macki. :twisted: Poza tym wspominają że w przyszłości zainteresują się EroLN.

Awatar użytkownika
MonsterBebe
Adept
Posty: 163
Rejestracja: pn paź 03, 2022 4:20 pm
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: MonsterBebe » śr paź 12, 2022 7:57 am

Canis pisze:
śr paź 12, 2022 7:26 am
Poza tym wspominają że w przyszłości zainteresują się EroLN.
Aż strach pomyśleć, co tam się będzie wyprawiać od strony językowej. LN w ogóle są słabo napisane, a tu jeszcze będą opisy ero... Człowiek będzie sobie musiał rozrysowywać czyja ręka albo noga, bo nie ogarnie, co się tam dzieje. Ewentualnie polegnie na "wrotach rozkoszy" albo innych "słodkich wisienkach" i "palach miłości".
Kurczę, tak marudzę, ale chyba aż kupię jakiś jeden tom do pośmiania się.

Awatar użytkownika
Sebek
Weteran
Posty: 1314
Rejestracja: ndz wrz 08, 2019 12:27 pm
Gender:
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Sebek » pt lis 18, 2022 11:10 am

Akuma_FB pisze:
pn paź 10, 2022 10:32 am
Kochani!
By umilić wam oczekiwania na święta, postanowiliśmy „sypnąć” nowościami na przyszły rok. Mamy dla was, aż 5 zapowiedzi. Będziemy je ogłaszać co poniedziałek, kolejno: 21.11, 28.11, 5.12, 12.12 i 19.12.
Ciekawie zapowiadaja sie nadchodzace poniedzialki :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Tequilka
Wtajemniczony
Posty: 622
Rejestracja: ndz gru 15, 2019 9:59 am
Lokalizacja: Tarnów
Gender:
Kontakt:
Status: Online

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Tequilka » pt lis 18, 2022 12:29 pm

Super wiadomość <3
Czekam na jakieś yuri.

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Wydawnictwo Akuma

Post autor: Alexandrus888 » pt lis 18, 2022 12:35 pm

Monsterki? Yuri monsterki?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Akuma”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości