Hipnoza - Zemsta ofiary

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5368
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Hipnoza - Zemsta ofiary

Post autor: Yuriko » sob lip 17, 2021 5:44 pm

► Pokaż Spoiler
Tazaki to młody chłopak prześladowany przez swoje koleżanki. W skład sadystycznego trio wchodzą: liderka grupy Izumi, sportsmenka Sae i najhojniej obdarzona przez naturę w całej grupie Minako. Pewnego dnia, role się odwracają, dzięki hipnozie. Teraz dziewczyny zostają skazane na wymyślną i zboczoną zemstę Tazakiego

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1117
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Hipnoza - Zemsta ofiary

Post autor: Monsterlight » pn lip 19, 2021 12:35 pm

Dodatki, zakładka i notes:
► Pokaż Spoiler
Za notesami co prawda nie przepadam, ale ten jest całkiem ładny :) Nie mogę się doczekać, wreszcie coś innego niż zbiorek :twisted:
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1117
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Hipnoza - Zemsta ofiary

Post autor: Monsterlight » śr sie 25, 2021 10:50 pm

Przeczytane :) Wreszcie coś więcej, a nie w kółko vanilla xd No i z historią dłuższą niż kilkanaście stron. Dalej jest to hentai, więc nie ma co się spodziewać jakiejś wybitnej fabuły czy wielowymiarowych postaci, ale naprawdę dobrze mi się to czytało.
Jeśli kogoś bardzo raziły wymuszenia w choćby "Śpiewie młodości" to ta manga na pewno mu się nie spodoba, ale reszcie polecam się zapoznać, jak dla mnie najlepsze, co do tej pory wyszło od Akumy.
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

ODPOWIEDZ

Wróć do „Akuma”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości