Jak przetrwać w innym świecie?

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5368
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Jak przetrwać w innym świecie?

Post autor: Yuriko » sob mar 26, 2022 1:43 pm

Obrazek
Keitaro pewnego dnia nagle przeniósł się do innego świata, w którym żyją demony i potwory. Prawie natychmiast zostaje napadnięty przez uroczą półdiablice. Nia namawia Keitaro, by ten został ojcem jej dzieci, gdyż półdiablęcie może mieć dzieci jedynie z człowiekiem. Mężczyzna nie jest skłonny na to przystać, jedyne czego chce to wrócić do swojego świata, jednak gdy poznaje diablice Rosette i smoczyce Lassie, wszystko jeszcze bardziej się komplikuje!
Ostatnio zmieniony pn kwie 25, 2022 1:31 pm przez Yuriko, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Łajza
Adept
Posty: 358
Rejestracja: śr cze 30, 2021 8:00 pm
Status: Offline

Jak przetrwać w innym świecie?

Post autor: Łajza » sob mar 26, 2022 1:51 pm

Półdiablęcie? Serio?

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Jak przetrwać w innym świecie?

Post autor: Meliona » sob mar 26, 2022 1:53 pm

Łajza pisze:
sob mar 26, 2022 1:51 pm
Półdiablęcie? Serio?
Mnie śmieszy xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Łajza
Adept
Posty: 358
Rejestracja: śr cze 30, 2021 8:00 pm
Status: Offline

Jak przetrwać w innym świecie?

Post autor: Łajza » sob mar 26, 2022 1:58 pm

Mnie raczej smuci, bo wydaje mi się, że osoba pracująca w wydawnictwie powinna wiedzieć, że takie słowo nie istnieje.

majo
Adept
Posty: 219
Rejestracja: ndz cze 01, 2014 9:48 am
Status: Offline

Jak przetrwać w innym świecie?

Post autor: majo » sob mar 26, 2022 3:01 pm

Łajza pisze:
sob mar 26, 2022 1:58 pm
Mnie raczej smuci, bo wydaje mi się, że osoba pracująca w wydawnictwie powinna wiedzieć, że takie słowo nie istnieje.
Słowotwórstwo. Każdy raczej od razu wie o co chodzi.

Awatar użytkownika
Łajza
Adept
Posty: 358
Rejestracja: śr cze 30, 2021 8:00 pm
Status: Offline

Jak przetrwać w innym świecie?

Post autor: Łajza » sob mar 26, 2022 3:05 pm

No nie. Mamy takie słowo jak "półdiablę" i to właśnie ono powinno się tam znaleźć. Dopiero przy odmianie pojawia się forma "półdiablęcia", ale to działa dokładnie na takiej samej zasadzie, jak ze słowem "szczenię" i "szczenięcia".

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Jak przetrwać w innym świecie?

Post autor: Canis » sob mar 26, 2022 6:59 pm

Teoretycznie słowo "niepełnosprytny" również nie istnieje, a jednak pojawia się tu i ówdzie. :roll:
Język jest tworem żywym, który ciągle zmienia się i ewoluuje.

Awatar użytkownika
Łajza
Adept
Posty: 358
Rejestracja: śr cze 30, 2021 8:00 pm
Status: Offline

Jak przetrwać w innym świecie?

Post autor: Łajza » sob mar 26, 2022 7:32 pm

Jest różnica między używaniem mowy potocznej, a używaniem języka zwyczajnie niepoprawnego. Szczególnie że mówimy o wydawnictwie, a nie o nastolatce publikującej opowiadanie na wattpadzie.

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1117
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Jak przetrwać w innym świecie?

Post autor: Monsterlight » pn mar 28, 2022 3:00 pm

Dziś prezentujemy wam, pierwszy z dwóch dodatków, dodawany do zamówień przedpremierowych złożonych w naszym sklepie. Którym ku zaskoczeniu wszystkich jest dwustronna zakładka! Link
► Pokaż Spoiler
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

Awatar użytkownika
Tequilka
Wtajemniczony
Posty: 615
Rejestracja: ndz gru 15, 2019 9:59 am
Lokalizacja: Tarnów
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Jak przetrwać w innym świecie?

Post autor: Tequilka » wt mar 29, 2022 12:24 pm

Czekam bardzo, w końcu coś w klimatach fantasy :3

Awatar użytkownika
kesah
Adept
Posty: 447
Rejestracja: śr wrz 28, 2011 6:57 pm
Status: Offline

Jak przetrwać w innym świecie?

Post autor: kesah » wt kwie 26, 2022 3:51 pm

Jak to w ogóle jest z tą serią? bo jak patrzę, to nawet na Baka jest oznaczona jako kompletna i zakończona na... 1 tomie. Nie znalazłem źródła żeby manga była kontynuowana i że niby 6 rozdziałów to wsio... Więc w końcu to jest jednotomówka ecchi czy seria ecchi?
Bo początkowo jak Akuma wspomniała, że to ich pierwsza serializowana manga, to, że będzie miała więcej jak 1 tom ;)

Swoją drogą... Jest jakaś szansa na Urotsukidoji? w sumie ja bym chętnie przygarnął te klasyczne serie hentai pokroju właśnie serii Urotsukidoji i inne z Injuu Gakuen typu La Blue Girl czy Twin Angels.

Jakoś ogólnie za mangami henati nie przepadam, wole już ecchi z jakimś zarysem fabularnym, ale te starsze nieco horrorowate hentajce mimo, że z mackami, potworami, to jakoś do mnie trafiały, że je zapamiętałem i do tego świetna dojrzała i mroczna kreska
Lista życzeń : Kengan Ashura/Omega, Gantz, Claymore, Slam Dunk, Ashita no Joe, Holyland, Yu Yu Hakusho, Sun-Ken Rock, Im a Hero

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5368
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Jak przetrwać w innym świecie?

Post autor: Yuriko » wt kwie 26, 2022 4:29 pm

kesah pisze:
wt kwie 26, 2022 3:51 pm
Jak to w ogóle jest z tą serią? bo jak patrzę, to nawet na Baka jest oznaczona jako kompletna i zakończona na... 1 tomie. Nie znalazłem źródła żeby manga była kontynuowana i że niby 6 rozdziałów to wsio... Więc w końcu to jest jednotomówka ecchi czy seria ecchi?
Bo początkowo jak Akuma wspomniała, że to ich pierwsza serializowana manga, to, że będzie miała więcej jak 1 tom ;)
Serie ci się pomyliły, bo to jest jednotomowka, a ogłosili jeszcze inna serie ecchi, która ma 3 tomy w tym momencie.

Awatar użytkownika
kesah
Adept
Posty: 447
Rejestracja: śr wrz 28, 2011 6:57 pm
Status: Offline

Jak przetrwać w innym świecie?

Post autor: kesah » wt kwie 26, 2022 5:21 pm

Yuriko pisze:
wt kwie 26, 2022 4:29 pm
kesah pisze:
wt kwie 26, 2022 3:51 pm
Jak to w ogóle jest z tą serią? bo jak patrzę, to nawet na Baka jest oznaczona jako kompletna i zakończona na... 1 tomie. Nie znalazłem źródła żeby manga była kontynuowana i że niby 6 rozdziałów to wsio... Więc w końcu to jest jednotomówka ecchi czy seria ecchi?
Bo początkowo jak Akuma wspomniała, że to ich pierwsza serializowana manga, to, że będzie miała więcej jak 1 tom ;)
Serie ci się pomyliły, bo to jest jednotomowka, a ogłosili jeszcze inna serie ecchi, która ma 3 tomy w tym momencie.
Chyba że tak ;) mam prawo do pomyłki, bo po nocnej służbie jestem i ponad 40h bez snu, więc zaćma mogła się pojawić ;)
Lista życzeń : Kengan Ashura/Omega, Gantz, Claymore, Slam Dunk, Ashita no Joe, Holyland, Yu Yu Hakusho, Sun-Ken Rock, Im a Hero

ODPOWIEDZ

Wróć do „Akuma”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości