Chainsaw Man #3

ODPOWIEDZ
Xenonn123
Adept
Posty: 266
Rejestracja: pt lut 07, 2020 7:56 pm
Status: Offline

Chainsaw Man #3

Post autor: Xenonn123 » śr sty 13, 2021 4:20 pm

Obrazek

Premiera 1 lutego
Zajebista okładka, kolejna zresztą :D

Awatar użytkownika
dehirak
Adept
Posty: 272
Rejestracja: sob lip 05, 2014 11:01 am
Gender:
Status: Offline

Chainsaw Man #3

Post autor: dehirak » śr lut 10, 2021 10:38 pm

Czy ktoś już dostał ten tomik?
Nie dostałam maila o wysyłce (dziwne), poczta milczy, ale na stronie sklepu przy zamówieniu widnieje info, że wysłane i jestem ciekawa, czy Waneko też wpadło w czarną dziurę wysyłkową?
"Kingdom", "Vagabond", "Real", "Slam Dunk", "Blade of Immortal" i "Hinomaru zumou" :)

Awatar użytkownika
Drechu
Posty: 67
Rejestracja: czw sty 30, 2020 2:55 pm
Lokalizacja: Sopot
Gender:
Status: Offline

Chainsaw Man #3

Post autor: Drechu » śr lut 10, 2021 11:24 pm

dehirak pisze:
śr lut 10, 2021 10:38 pm
Czy ktoś już dostał ten tomik?
Nie dostałam maila o wysyłce (dziwne), poczta milczy, ale na stronie sklepu przy zamówieniu widnieje info, że wysłane i jestem ciekawa, czy Waneko też wpadło w czarną dziurę wysyłkową?
Do mnie dotarł tomik w poniedziałek.

Awatar użytkownika
jtumanowicz
Adept
Posty: 243
Rejestracja: sob lip 18, 2020 8:35 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Chainsaw Man #3

Post autor: jtumanowicz » czw lut 11, 2021 8:11 am

U mnie był w piątek, jednocześnie z Magi. No niestety Poczta Polska, w dodatku pół kraju sparaliżowane śniegiem.

To temat na zupełnie osobną dyskusję, ale nie mogę się nadziwić popularności tego przewoźnika. Rozumiem firmy albo potrzebę wysłania listu do babci. Ale czego nie rozumiem to to, że parę dni temu nadając paczki w paczkomacie obok mnie w zacinającym śniegu stał sznureczek pięciu osób czekających na możliwość wejścia do budynku poczty żeby nadać swoje paczki. Ale przestałem myśleć o tych biedakach 3 minuty później kiedy nadałem swoją przesyłkę (bez wydrukowanej etykiety zajęło to AŻ 3 minuty ;P) i wróciłem do ciepłego domu.

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Chainsaw Man #3

Post autor: Matii » czw lut 11, 2021 9:45 am

Ja dostałem we wtorek. Ale PP działa jak działa.
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chainsaw Man”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość