Angel Soul

Jeśli urzekła Cię historia Angel Sanctuary lub twórczość Kaori Yuki i chciał(a)byś podyskutować z innymi fanami,
zapraszamy do grupy Angel Soul^^
ODPOWIEDZ
Kira the Demon
Status: Offline

Angel Soul

Post autor: Kira the Demon » sob sie 30, 2003 12:22 am

Zakładam temat o Angel Sanctuary tutaj, gdyż nigdzie indziej by nie pasował.
Wydaje mi się, że nie bedzie już offtopów w temacie Marsa :wink: :roll:
Jeżeli chcesz, aby AS było wydane w Polsce nie zwlekaj i głosuj:
tu
i tu
Również mile widziane posty tutaj :roll: :twisted:

Powstała grupa ANGEL SOULgromadząca fanów twórczości pani Kaori Yuki!!! :twisted:
Ostatnio zmieniony wt wrz 02, 2003 7:49 am przez Kira the Demon, łącznie zmieniany 1 raz.

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » sob sie 30, 2003 8:34 am

nie ma mowy... nawet gdybyscie mi placily to nie ide ;P


hmm.... a moze zaloze grupe przeciwnikow shojo? ;p

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob sie 30, 2003 11:21 am

BTW, to jest temat w stylu "Vote for Alexiel!" czy ogólnie temat poświęcony AS... bedę mówił Angel Sanctuary bo skrót AS jest zarezerwowany dla Sapka :wink:. Czyli, czy można wtrącać swoje przemyślenia blah blah blah...

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob sie 30, 2003 11:53 am

ogólnie temat poświęcony AS
raczej ogólnie :wink:
czy można wtrącać swoje przemyślenia
pewnie że można
moze zaloze grupe przeciwnikow shojo?
Id a spróbuj
:twisted:

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob sie 30, 2003 12:04 pm

W takim razie to zrobię. Na stronie: http://www.apokryfy.prv.pl/ w dziale Apokryfy -> Apokyfy ST znajdziecie Księgę henocha. Jeszcze jej nie przeczytałem, ale wyjaśniam co to. Opisuję ona bunt aniołów przeciwko Bogu. Nie znajdziecie tam Alexiela (ale Alexiel to chyba autorska interpretacja Szemihazy). Miłego czytania.

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » sob sie 30, 2003 12:10 pm

Kira the Demon pisze:
moze zaloze grupe przeciwnikow shojo?
Id a spróbuj
:twisted:
no problem :d tylko musze wiedziec, czy ktos wogole bylby tutaj chetny... :d Grupy bez czlonkow sa Glupie :d

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob sie 30, 2003 3:42 pm

idiotka pisze:
Kira the Demon pisze:
moze zaloze grupe przeciwnikow shojo?
Id a spróbuj
:twisted:
no problem :d tylko musze wiedziec, czy ktos wogole bylby tutaj chetny... :d Grupy bez czlonkow sa Glupie :d
Zgłaszam się :)

Sheril
Status: Offline

Re: Angel Soul - nowa grupa!

Post autor: Sheril » sob sie 30, 2003 4:46 pm

Kira the Demon pisze:Zakładam temat o Angel Sanctuary tutaj, gdyż nigdzie indziej by nie pasował.
Wydaje mi się, że nie bedzie już offtopów w temacie Marsa :wink: :roll:
Jeżeli chcesz, aby AS było wydane w Polsce nie zwlekaj i głosuj:
tu
i tu
Również mile widziane posty tutaj :roll: :twisted:

Powstała grupa ANGEL SOULgromadząca fanów twórczości pani Kaori Yuki!!! :twisted:
txs Kira za zalozenie tematu(my to sie naprawde rozumiemy:P).tu mozemy dowoli pisac na temat AS:]
btw.fajna mamy grupe,hlehle :wink: :twisted:

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » sob sie 30, 2003 7:43 pm

Angel Sanctuary.. OAVkę gdzieś miałem, przyznam się, że jeszcze jej nie oglądałem- -", a z mangą nie miałem doczynienia. Więc pozostaje znaleźć, obejrzeć, wypowiedzieć się.. 8)

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob sie 30, 2003 8:16 pm

_Keitaro_ pisze:Angel Sanctuary.. OAVkę gdzieś miałem, przyznam się, że jeszcze jej nie oglądałem- -", a z mangą nie miałem doczynienia. Więc pozostaje znaleźć, obejrzeć, wypowiedzieć się.. 8)
znajdz,obejrzyj i wypowiedz sie :twisted: oavka naprawde jest super(chociaz w wersji z ang napisami troszke przekrecaja imiona bohaterow,ze troszke smiesznie to brzmi,ale co tam 8) i tak jest zajefajna :twisted:

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob sie 30, 2003 8:22 pm

Ja widziałem Angel Sanctuary na wideo nagrywana z woks, eeee... tzn. z VOX. Fajna była. Kira był extra, ogólnie to najfajniejszy bohater (Setsuna Mudoh niestety odpada, ale musi być jakis główny bohater). Najfajniejszy był text: Ich bin alles nur nicht dein sohn (jestem wszystkim tylko nie twoim synem). Qrcze, goście z konfliktem tożsamościowym rulez!

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob sie 30, 2003 8:51 pm

Remiel pisze:Ja widziałem Angel Sanctuary na wideo nagrywana z woks, eeee... tzn. z VOX. Fajna była. Kira był extra, ogólnie to najfajniejszy bohater (Setsuna Mudoh niestety odpada, ale musi być jakis główny bohater). Najfajniejszy był text: Ich bin alles nur nicht dein sohn (jestem wszystkim tylko nie twoim synem). Qrcze, goście z konfliktem tożsamościowym rulez!
mmmmm....tiaaaaaaa....Kira......:) 8) ::Sheril siem rozmarzyla...tiaaaa :oops: :twisted: ::

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » ndz sie 31, 2003 12:18 am

Shig pisze:
idiotka pisze:
Kira the Demon pisze:
moze zaloze grupe przeciwnikow shojo?
Id a spróbuj
:twisted:
no problem :d tylko musze wiedziec, czy ktos wogole bylby tutaj chetny... :d Grupy bez czlonkow sa Glupie :d
Zgłaszam się :)
Ja też ^^ ile trzeba zapłacić za wstęp ^^ dam każdą kwotę ^^

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz sie 31, 2003 10:58 am

Sheril pisze:
Remiel pisze:Ja widziałem Angel Sanctuary na wideo nagrywana z woks, eeee... tzn. z VOX. Fajna była. Kira był extra, ogólnie to najfajniejszy bohater (Setsuna Mudoh niestety odpada, ale musi być jakis główny bohater). Najfajniejszy był text: Ich bin alles nur nicht dein sohn (jestem wszystkim tylko nie twoim synem). Qrcze, goście z konfliktem tożsamościowym rulez!
mmmmm....tiaaaaaaa....Kira......:) 8) ::Sheril siem rozmarzyla...tiaaaa :oops: :twisted: ::
Sheril prawda że Kira (z AS oczywiście :twisted: )jest taki ... mniam! :roll:

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz sie 31, 2003 2:19 pm

Odnalazłem OAVkę Angel Sanctuary, dziś wieczorem przygotowuję seansik tegoż anime :)

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz sie 31, 2003 2:32 pm

Polecam :wink:
Ale ostrzegam że zakończenie nie jest satysfakcjonujące, bo to tylko część mangi :evil:

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz sie 31, 2003 11:38 pm

Nyo jestem mile zaskoczony. Spodobało mi się. Teraz z chęcią mangę bym przeczytał. btw ile tomów mangi obejmuje OAVka?

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn wrz 01, 2003 8:00 am

Chyba trzy pierwsze jak dobrze pamietam ( z 20! :shock: )

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn wrz 01, 2003 12:10 pm

20 tomów to dużo. Podobnie jak VGA OAV obejmuje tylko część histori zawartej w mandze. A to oznacza.. że dalej może być jeszcze ciekawiej^^

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn wrz 01, 2003 1:09 pm

A to oznacza.. że dalej może być jeszcze ciekawiej
Dalej jest ciekawiej :twisted: w Hadesie jest fajnie :twisted: 8)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Angel Soul Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości