Angel Sanctuary:]

Jeśli urzekła Cię historia Angel Sanctuary lub twórczość Kaori Yuki i chciał(a)byś podyskutować z innymi fanami,
zapraszamy do grupy Angel Soul^^
Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pt lut 20, 2004 3:16 pm

Sheril pisze:khem :roll: co masz na mysli Remiel??ze KY w kazdej mandze powtarza ten sam schemat czy ze ten schemat powtarzany jest w roznych mangach czy jak??bo nie chce zle tego zinterpretowac :roll:
To pierwsze :)

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob lut 21, 2004 12:50 pm

hmmmm.....jaka mange procz Angel Sanctuary(wiem,ogladales anime)czytales Kaori Yuki??bo nie wydaje mi sie zeby sie zeby taki schemat powtarzal sie w kazdej jej mandze :roll: czy ja moze o czyms nie wiem?? :roll:

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob lut 21, 2004 2:01 pm

Sheril pisze:hmmmm.....jaka mange procz Angel Sanctuary(wiem,ogladales anime)czytales Kaori Yuki??bo nie wydaje mi sie zeby sie zeby taki schemat powtarzal sie w kazdej jej mandze :roll: czy ja moze o czyms nie wiem?? :roll:
Jest jeszcze "Gravel Kingdom". Najgorsza manga wszechczasów...
Faktycznie, to trochę mało. Ale fakt jest, że KY się powtarza (dobrze, że nie w każdej, ale to i tak niedobrze).

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob lut 21, 2004 2:46 pm

Remiel pisze:
Sheril pisze:hmmmm.....jaka mange procz Angel Sanctuary(wiem,ogladales anime)czytales Kaori Yuki??bo nie wydaje mi sie zeby sie zeby taki schemat powtarzal sie w kazdej jej mandze :roll: czy ja moze o czyms nie wiem?? :roll:
Jest jeszcze "Gravel Kingdom". Najgorsza manga wszechczasów...
Faktycznie, to trochę mało. Ale fakt jest, że KY się powtarza (dobrze, że nie w każdej, ale to i tak niedobrze).
hmmm.....czy ja wiem,nazwac to powtarzaniem :roll: no ale wiesz,mozna powiedziec to praktycznie o kazdym autorze(Katsura np. :P ).moze jakbys przeczytal jeszze inne jej mangi,to bys zmienil zdanie(np.Neji,Kaine,Ludwik....itepe....) :wink: :twisted:

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob lut 21, 2004 3:12 pm

Sheril pisze:hmmm.....czy ja wiem,nazwac to powtarzaniem :roll: no ale wiesz,mozna powiedziec to praktycznie o kazdym autorze(Katsura np. :P ).moze jakbys przeczytal jeszze inne jej mangi,to bys zmienil zdanie(np.Neji,Kaine,Ludwik....itepe....) :wink: :twisted:
Napewno sięgnę...
Katsury w sumie czytałem w całości tylko DNA^2 (i kiepską ocenę jestem w stanie wystawić), więc nie jestem w stanie ocenić do końca (I''S czytałem zaledwie 4 tomy). Ale gdybyś raczyła przywołać? :roll:
Dodam tylko, że są pewne różnice miedzy smaczkiem (w to miejsce można też włożyć np. temat do dysputy czy filozofię życia) a chwytem fabularnym...

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pt mar 19, 2004 12:55 am

btw. na stronce Yatsuko http://www.yatsuko.motlawa.net/mangi/asmg.html sa juz dostepne tomy 7,8 i 9
Pierwszy raz tu zaglądam. AS zainteresowałem się oglądając przypadkiem na vivie. Z chęcią sięgnąłem po mange, tylko (tu pies pogrzebany) posiadam tomy 7,8,9 ze wspomnianej już stronki. Szukałem poprzednich tomów ale niestety nie znalazłem. Mógłby ktoś podać link do poprzednich tomów (albo chociaż napisać w którym p2p można je znaleźć, pod jaką nazwą szukać). Z góry dzięki

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt mar 19, 2004 11:41 pm

Anonymous pisze: Pierwszy raz tu zaglądam. AS zainteresowałem się oglądając przypadkiem na vivie. Z chęcią sięgnąłem po mange, tylko (tu pies pogrzebany) posiadam tomy 7,8,9 ze wspomnianej już stronki. Szukałem poprzednich tomów ale niestety nie znalazłem. Mógłby ktoś podać link do poprzednich tomów (albo chociaż napisać w którym p2p można je znaleźć, pod jaką nazwą szukać). Z góry dzięki
hmm...z tego co wiem to niestety nigdzie nie ma(ale przeciez nie wiem wszystkiego:P),wkazdym badz razie na mircu moze cos jest,a jak nie to na tej stronce tomy AS pojawiaja sie cyklicznie,moze niedlugo po pojawieniu sie calosci poleci w obieg calosc snoof,ale to tylko moze.no ale jesli nie chce Ci sie tyle czekac,napisz do mnie na priv badz mejla to cos moze zaradzimy^^

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob mar 20, 2004 4:41 pm

Na mIRC'u na #Omanga@IRC.IRCHIGHWAY.NET szukaj u Daisuke :D
On ma wszystkie 20 tomów :twisted:
Warto :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » śr sie 11, 2004 8:35 pm

Niedawno była taka fajna oferta na allegro. 17 tomów Angel Sanctuary . Cena była wtedy gdzieś tak koło 200 ilus złotych .
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw sie 12, 2004 3:09 am

Madoka pisze:Niedawno była taka fajna oferta na allegro. 17 tomów Angel Sanctuary . Cena była wtedy gdzieś tak koło 200 ilus złotych .
*____* A ja nic nie wiedzialam!! :cry: a moze wyciagnelabym od babci pieniazki *___* looooo....jak nie to tate namowie,niech mi kupi po niemiecku wszysttko i bede ze slownikiem i z qmpela siedziec i tlumaczyc :roll:
btw.jak bylsam w Hamburgu,to za 30 euro widzialam artbook Lost Angel,wlasnie zbieram na niego,qmpela ma mi kupic[size=0]co z tego,ze zmacany na okolicznosc :P [/size] :D

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » czw sie 12, 2004 11:21 am

No tylko że tej oferty juz nie ma :? Kurcze jakbym wiedziała, że mnie nie przebiją to bym stanęła do aukcji. Ale może jeszcze będzie jakaś fajna oferta.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pt wrz 03, 2004 5:38 pm

Przeczytałam 1 rozdział mangi AS i tak sobie mi się podoba.Krech taka sobie,a fabuła też taka se.Może później się będzie lepiej.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt wrz 03, 2004 7:38 pm

Moim zdaniem najfajniejsze momenty w mandze zaczynaja się od momentu gdy Setsuna wchodzi do Hadesu. Dalej to nie wiem za bardzo bo stanęłam gdzies z czytaniem skanów koło 9 tomu i nie mam za bardzo czasu by je czytac dalej.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pt wrz 03, 2004 9:12 pm

A w którym tomie Setsuna wchodzi do Hadesu :?:

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » sob wrz 04, 2004 7:04 am

Nie pamiętam już zbytnio , ale to chyba było w czwartym tomie.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz wrz 05, 2004 12:11 pm

Lina pisze:Przeczytałam 1 rozdział mangi AS i tak sobie mi się podoba.Krech taka sobie,a fabuła też taka se.Może później się będzie lepiej.
Mi sie kreska spodobala po jednym obrazku :P dopiero po jakims czasie jak dorwalam skany wciagnelam sie w fabule.tak jak Madii mowi,mi tez sie najbardziej podoba od Hadesu,ale w 3pierwszych tomach Rocielek jest taki kofffany *___*[ize=10]pozniej oczywiscie tez:)[/size]

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn wrz 06, 2004 8:55 pm

bosko jest jak sie Lucyferek pojawia O.O :twisted: a tak swoja droga to chyba sobie jeszcze raz as'a przeczytam XD~~~~

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn wrz 06, 2004 9:12 pm

Ja też muszę się wziąść za czytanie :) Pierwsze trzy tomy 3 razy już zaliczyłem, teraz się muszę wziąść za resztę, szkoda, że mam skany tylko :roll:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Silene
Status: Offline

Post autor: Silene » sob wrz 25, 2004 11:18 pm

AS mangi ni czytalam :( Tylko tyle co na www.samt.prv.pl ... Ale OAV mi sie tak strasznie podobala, i recenzja, i rysunki :D Wogole jesli to praca Kaori Yuki to musi byc cudna <serce>

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz wrz 26, 2004 1:18 am

No jak Ci sie OAV'ka podobala,to manga tym bardziej powinna,bo IMFO jest lepsza (Luciperek rlz :cool: ).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Angel Soul Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości