Angel Sanctuary:]

Jeśli urzekła Cię historia Angel Sanctuary lub twórczość Kaori Yuki i chciał(a)byś podyskutować z innymi fanami,
zapraszamy do grupy Angel Soul^^
Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn wrz 27, 2004 7:25 am

Ja wczoraj wreszcie zabrnąłem w AS dalej niż trzy pierwsze tomy :D Ale szkoda, że były to skany :roll:
Jestem już na 5-tym tomiku, dzisiaj zapodam kilka następnych. MAnga jest boska 8)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Silene
Status: Offline

Post autor: Silene » wt wrz 28, 2004 4:38 pm

Sheril pisze:No jak Ci sie OAV'ka podobala,to manga tym bardziej powinna,bo IMFO jest lepsza (Luciperek rlz :cool: ).
Zapewne!! Pragne jej :twisted:
Nie mowiac, ze po lektorze pierwszego rozdzailu w przekladzie polskim mialam niemalego zonka czytajac, ze Sara i Setsuna to szatyni XD Byli nimi moze na 1/10 rysunkow jakie znalazlam na necie :P Nie wspominajac juz, ze skoro oni sa szatynamito Kira brunetem, a zawsze uwazalam, ze to jego wloski sa bronzowiutkie :P

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw wrz 30, 2004 2:21 am

Silene pisze:
Sheril pisze:No jak Ci sie OAV'ka podobala,to manga tym bardziej powinna,bo IMFO jest lepsza (Luciperek rlz :cool: ).
Zapewne!! Pragne jej :twisted:
Nie mowiac, ze po lektorze pierwszego rozdzailu w przekladzie polskim mialam niemalego zonka czytajac, ze Sara i Setsuna to szatyni XD Byli nimi moze na 1/10 rysunkow jakie znalazlam na necie :P Nie wspominajac juz, ze skoro oni sa szatynamito Kira brunetem, a zawsze uwazalam, ze to jego wloski sa bronzowiutkie :P
gdzie Ty cos takiego dorwalas ?? O____O'

Silene
Status: Offline

Post autor: Silene » czw wrz 30, 2004 7:42 pm

Sheril pisze:gdzie Ty cos takiego dorwalas ?? O____O'
http://www.samt.prv.pl/
strona 23, Sara do Setsuny: "Oboje odziecziczylismy wyglad po naszym angielskim dziadku... mamy brazowe oczy i wlosy..."

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt paź 01, 2004 12:19 am

no popatrz O___O sprawdzilam w ang skanach,masz racje.Nie wiem czemu,jakos wczesniej nie zwrocilam na to uwagi,ale mysle ze ten brazowy to raczej taki ciemny blond,albo bardzo jasny brazowy,nie sadze zeby mieli ciemniejsze wlosy :roll:
a co do Kiry to ja tam obstawialam ciemno-czarne zawsze :P

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt paź 01, 2004 4:37 pm

Rzeczywiście wychodzi na to że tak jest. Przecież na niektórych artach Setsuna i Sara mają ciemne włosy.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pt paź 01, 2004 6:36 pm

Setsu nawet w pewnym momencie mangi sie farbuje XD~~~~~~~~ wtedy dopiero ładnie wyglada @_@
A Kira to ma czarne włoski :D

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt paź 01, 2004 7:49 pm

:shock: W którym to jest tomie? Kurcze aż chyba sobie przypomnę skany do 9 tomu i zacznę czytać dalej :twisted:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob paź 02, 2004 12:18 am

ja bym sobie jeszcze raz calosc przeczytala,ale nie mam wszystkich skanow,a fuckin mirca nie umiem obslugiwac i nawet nie mam :x

Silene
Status: Offline

Post autor: Silene » sob paź 02, 2004 2:48 pm

Nie lubie mIrca == chyba nigdy nawet nie nauczylam sie tego dobrze obslugiwac, ale tak chcialabym miec Angel Senctuary :(

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob paź 02, 2004 9:03 pm

Madi nie pamietam w którym ;/ ale to było SPOILER ->jak mial ratowac Sare jako Gabriele z nieba gdzies w okolicach tego jej sądu

Jesli byscie sie zjawiły na aiconie to byscie sobie mogły ode mnie przegrac bo mam skany AS i nnych jej mang na płytce :D

Silene
Status: Offline

Post autor: Silene » sob paź 02, 2004 9:42 pm

Kira the Demon pisze:Jesli byscie sie zjawiły na aiconie to byscie sobie mogły ode mnie przegrac bo mam skany AS i nnych jej mang na płytce :D
O_O
A FTP oczywiscie nie masz, ne? =='

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz paź 03, 2004 3:14 am

a BT?? :P nie no spoko.jakos damy rade.mysle Kirus,ze sie jeszcze zgadamy co do tych skanow,jak nie to nadal bede tate naciagac na niemiecka wersje :twisted: (choc po niemiecku umiem powiedziec jedynie jaksie nazywam==')

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz paź 03, 2004 12:40 pm

Sheril pisze:a BT?? :P nie no spoko.jakos damy rade.mysle Kirus,ze sie jeszcze zgadamy co do tych skanow,jak nie to nadal bede tate naciagac na niemiecka wersje :twisted: (choc po niemiecku umiem powiedziec jedynie jaksie nazywam==')
Ja potrafię więcej :wink: Ale widziałem 3 tomy Angel Sanctuary i musze powiedzieć, że jest wydane świetnie, mniej więcej tak jak Eden. Co do obwoluty to nie jestem pewien, ale chyba nie ma.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » ndz paź 03, 2004 1:21 pm

Kira nc nie szkodzi doczytam dalej to będę juz wiedziec ^ ^
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn paź 04, 2004 12:27 am

Remiel pisze:
Sheril pisze:a BT?? :P nie no spoko.jakos damy rade.mysle Kirus,ze sie jeszcze zgadamy co do tych skanow,jak nie to nadal bede tate naciagac na niemiecka wersje :twisted: (choc po niemiecku umiem powiedziec jedynie jaksie nazywam==')
Ja potrafię więcej :wink: Ale widziałem 3 tomy Angel Sanctuary i musze powiedzieć, że jest wydane świetnie, mniej więcej tak jak Eden. Co do obwoluty to nie jestem pewien, ale chyba nie ma.
wiesz,co do tego mojego niemca to byla przenosnia :P uczylam sie 4 lata,ale naprawde kiepsko z moim dojczem :| niemieckie wydanie widzialam,bardzo mi sie podoba,za kazdym razem jak u taty jestem to slinie sie w ksiegarni :wink: :roll:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » czw paź 21, 2004 7:10 pm

Kilka dni temu skończyłem czytać Angel Sanctuary 8) Coś wspaniałego 8)
Na początku czytałem głównie dlatego, że bardzo podobała mi się sama historia, ale po kilku tomach przykładałem do niej mniejszą wagę a bardziej skupiłem się na postaciach występujących w niej. Bo to oni są głównym atutem tej mangi.
Jak tylko znajdę więcej czasu wolnego, to przeczytam AS raz jeszcze :) Bo naprawdę warto :wink:

Madoka, Sheril mam wszystkie tomiki mangi, jak chcecie to mogę je Wam podesłać :wink: Jak coś, to dajcie znać :wink:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » czw paź 21, 2004 7:23 pm

Ty masz wszystkie :shock: ? O to fajnie bo mi tak w sumie brakuje 4 tomów ( 5, 6, 8,10)
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » czw paź 21, 2004 7:31 pm

Niom, ale długo mi zajęło skompletowanie :)
To jak coś, to podaj mi adres na maila, a ja jutro po szkole wyślę Ci płytkę :wink: Przy okazji będziesz mogła Sheril ją pożyczyć :wink:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Washuu-chan
Status: Offline

Post autor: Washuu-chan » pt paź 22, 2004 1:38 pm

Erm, to ja się grzecznie zapytam Remiel ;) Ile mang Kaori Yuki czytałeś, że wydajesz tak drastyczną ocenę ze powtarza "ten sam schemat niesamowitej dziewczyny głównego bohatera" w każdej mandze... Nie przypominam sobie żadnej dziewczyny głównego bohatera choćby w Kaine (choć daidai na swój sposób podej się tej roli :P ale on jest zdecydowanie normalny i nie-paranormalny) czy w Boys Next Door... W Cout Cainie, a i owszem pojawiają się sugerowane motywy paranormalne, ale dziewczyny głównego bohatera o niesamowitych zdolnościach raczej nie uswiadczysz.
Zaś Angel Sanctuary jako historia z założenia "niesamowita" "paranormalna" opowiadająca o aniołach i demonach, sama przez to nakłada sobie na barki różnych niesamowitych bohaterów ;)
Speaking of Sara, szkoda że w dalszych tomach, gdy jej wątek i postać zrobiła się ciekawa, autorka zdecydowała się zrobic z niej to co zrobiła >_< Jakkolwiek na Setsunę jestem uczulona tak Sarę w późniejszej części historii naprawde polubiłam (szczególnie gdy wróciła po Moonlil...... w przeciwieństwie do swojego boskiego brata nie traktuje przyjaciół instrumentalnie i nie poświęca ich gdy nadarza sie okazja xP ).
Cóż, moja AS posiada całość od czasu już dawnego i największa faza na te serię mi już przeszła ^^;
Ale dalej uwielbiam Katou


EDIT: O boże, teraz zauważyłam że odpowiedz pisałam do dyskusji która toczyła się strone wcześniej (czyt nie zauważyłam że dyskusja potoczyła się dalej xD)
Gotenks: heh, a to zabawne, bo mnie ostatecznie bardziej wciągnęła własnie historia niż same postacie. A ze postacie są dlamnie zazwyczaj najważniejsze AS nigdy nie wyląduje na szczycie moich ulubionych KY mang >_> Mangą KY gdzie zafascynowały mnie postacie było własnie Kaine xD
Ale prawdą jest że o postaciach z AS można by eseje pisać :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Angel Soul Club”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość