Shadows house #6

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5394
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Shadows house #6

Post autor: Yuriko » pn mar 14, 2022 4:13 pm

Obrazek
Premiera 6 kwietnia.

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2875
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Shadows house #6

Post autor: Canis » wt kwie 26, 2022 11:25 pm

Przeczytałem właśnie szósty tomik i... nie spodziewałem się takiego rozwoju wydarzeń. Na początku była sielanka, prosta codzienność, a John znów robił z siebie błazna. Ale gdy doszło do finałowej konfrontacji, element budowania napięcia został dobrze poprowadzony. Koniec tego wątku był dobry, ale bardzo smutny. :cry:

Awatar użytkownika
IssSt
Posty: 44
Rejestracja: śr sty 05, 2022 12:43 pm
Status: Offline

Shadows house #6

Post autor: IssSt » śr kwie 26, 2023 10:20 pm

Pytanie z innej beczki. Rozchodzi się o klej :) . Czy ktoś miał problem odpadających pierwszych 25 stron tego tomu? Mangę kupiłem rok temu przeczytałem raz i odłożyłem na półkę. Niedawno przyszedł 12 tom i chciałem sobie "odświeżyć" historię a tu takie coś
► Pokaż Spoiler
. Oczywiście nic nie mam do wydawnictwa tylko jestem ciekawy czy to mój pech czy jednak ktoś jeszcze ma podobny problem (reszta tomików jest ok tylko w tym pierwsze 25 stron). Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Desponia
Adept
Posty: 135
Rejestracja: pt gru 30, 2022 4:46 pm
Status: Offline

Shadows house #6

Post autor: Desponia » ndz kwie 30, 2023 10:10 pm

Tej mangi akurat nie czytam, ale zdarzyły mi się wypadające strony w Spy x Family. Też ewidentnie było coś nie tak z klejeniem i wypadło kilka środkowych stron. Co prawda tomik był biblioteczny, ale byłam dopiero trzecią czy czwartą czytelniczką, więc powinien wciąż być w dobrym stanie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Shadows house”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość