Unicon 2 - Rzeszów - 1-2 kwietnia 2006

Zapowiedzi, recenzje, sprawozdania - czyli wszystko nt. konwentów m&a.
ODPOWIEDZ
yasiu22
Status: Offline

Unicon 2 - Rzeszów - 1-2 kwietnia 2006

Post autor: yasiu22 » czw sty 05, 2006 12:26 am

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma rzekami, za siedmioma lasami, a dokładniej to... oj, po prostu chodzi o Rzeszów! Ekhm... No więc dawno temu, bo aż cały rok, wydarzyła się niesłychana historia. W pewnej szkole, na niewielkim wzniesieniu, przy dość ruchliwej ulicy, grupa Ogrów zorganizowała straszliwy wiec! Przynajmniej takie słuchy docierały z tamtych okolic, nikt jednak nie śmiał do tej krainy wkroczyć, by zbadać, co tak naprawdę się dzieje!

Wiadomość ta dotarła do pewnego mrocznego, zimnego i zabójczego Człowieka Cienia, a imie jego brzmiało Yuki Eiri Uesugi, który skuszony możliwością zapolowania na łupy postanowił ruszyć z wyprawą na parszywe ogry! Zebrał swoich przyjaciół: Cytrynowa czarodziejkę Rabię, walecznego wojownika Moru i ruszyli do walki. Gdy dotarli już na miejsce, zakradli się najbliżej jak tylko ciemność im na to pozwalała, przyglądali się, wypatrywali, aż ujrzeli wszystkie ogry, zwarte i gotowe na wszystko.

Nasza dzielna grupa, z człowiekiem Cienia na czele, z dzikim okrzykiem rzuciła się by poskromić złe ogry i raz na zawsze zakończyć ich niecne praktyki... Ale prawda okazała się okrutniejsza, niżeli można by się spodziewać nawet w najokrutniejszych z najokrutniejszych historii....

Ogry z otwartymi ramionami i uśmiechem na twarzach powitali gości, radośnie podskakując! Pokazali im wspaniałe klipy i filmy j-rocka, aż nasi bohaterowie oniemieli z wrażenia, zaprosili na DDR-ową potańcówkę, pokazali i nauczali tańca z dalekich krajów, wiele ciekawych prezentacji i opowieści, jakże niezwykły kunszt produkcji broni, przedstawili swoich najznamienitszych gości, którzy opowiadali o krainach dalekiego wschodu – wiśnią kwitnących, bawili się i grali w wiele konkursów, nagrody przy tym wręczając, odtańczyli swój ulubiony taniec zwany Para Para i całe mnóstwo atrakcji gościom zapewnili! Tak oto bajka stała się prawdą...

Panie i Panowie, grupa taneczna Ultimate Para Para Masters, jako organizator ma przyjemność zaprosić wszystkich sympatyków mangi i anime, a także kultury japońskiej i wszystkiego co z nimi związane na jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny, bowiem takiego jeszcze nie było, ani nie będzie, pełen świetnej, wyśmienitej zabawy, w doborowym towarzystwie, wśród znamienitych gości, konwent! To już druga edycja Uniconu, konwentu, gdzie organizatorzy przykładają się i dbają, by program, wrażenia oraz zabawa były tak świetne i niezapomniane jak podczas pierwszej edycji, gdzie nikt nie miał czasu na odpoczynek, podczas ciągle trwających atrakcji! Wiele niekonwencjonalnych konkursów z mnóstwem nagród, nietypowe panele prowadzone przez wygadanych i nietuzinkowych znawców tematu! Luźna, wesoła i miła atmosfera, dobra organizacja, miły, aż 3 piętrowy budynek, Main z wieloma projekcjami, pokazami i występami, aż 3 duże Sleeping roomy, Anime Room, Console room, DDR-y, J-rock room! Kto więc co jeszcze się pojawi! Cały czas nowe informacje możecie znaleźć na oficjalnej stronie konwentu - http://unicon2.glt.pl/ . Nic dodać nic ująć, tylko zawitać i świetnie się bawić! Ultimate Para Para Masters zapraszają!

yasiu22
Status: Offline

Post autor: yasiu22 » wt lut 28, 2006 11:56 am

W ramach konwentu Unicon 2 odbędzie się blok pokazów przygotowany przez wolontariuszy z Japonii pracujących w Centrum Kultury Japońskiej w Przemyślu. Oprócz tego odbędą się liczne warsztaty: rysunkowy, Zen, Jedzonka japońskiego (robienie i degustacja ;)) i inne. Także rozegrane będą turnieje: w popularną grę Jungle Speed, w Singstara, w Tekkena 5 czy też DDR'a. Nie licząc licznych paneli i innych licznych atrakcji oraz ogromnej liczby konkursów.

Kamui Shiro
Status: Offline

Post autor: Kamui Shiro » sob mar 11, 2006 3:13 pm

Czy ktoś może wybiera się na ten konwent z Dolnego Śląska? :] Trochę daleko, ale ja pojadę, tylko zastanawiam się, jak sobie ułożyć dojazd - może ktoś też jedzie z Wrocławia albo zna tę trasę pod względem pociągów ^^ interesuje mnie jak najtańszy dojazd tam PKP :]

Wyśledziłęm, że jest jakieś połączenie z 3-4 przesiadkami przez Kędzierzyn-Koźle i ono wypada całkiem tanio, tylko że wyjazd bladym świtem, uuu -- xD albo przez noc, miau, porwą po drodze xD a na pewno się nie wyśpię "." hmm, chyba że wyjazd o 15 i przyjazd o 5 rano... to brzmi sensownie ^^'

Ośka
Status: Offline

Post autor: Ośka » czw kwie 27, 2006 6:12 pm

byłem. daleko nie mam, wiec postanowiłem sie stawić. mało ludzi, organizacja czasami padała, ale bawiłem sie przednio. darłem ryja w singstara, wyskakałem sie w dance dance revolution, pobiłem jakiegoś ufol udka w eye toya, zajałem 3 miejsce w małych zawodach tekkena 5 i wziałem szybki kurs kaligrafi. podobno wymalowałem niezłe kanji. popstrykałem kilka fotek, zdrowie prawie straciłem pracujac nad niektórymi ujęciami. zoom dał rade, szybkie nogi również. bardzo mili ludzie. masa fajnych wspomnień

Kamui Shiro
Status: Offline

Post autor: Kamui Shiro » wt maja 02, 2006 1:01 pm

Taaa, ludzie byli świetni :D również miejscowi, a Singstar był chyba najciekawszym punktem w programie xD

mnie tam się pdoobało, chociaż wielkie przedsięwzięcie to nie było... poza tym obejrzałem film "Xxxholic" i to też Coś :)

gulabgang
Status: Offline

Post autor: gulabgang » pn gru 29, 2014 8:54 am

Zazwyczaj najszybciej reagujemy na wszelkie zmiany i często gęsto właśnie na acp informacje o nowych konwentach pojawiają się w pierwszej kolejności.

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » pn gru 29, 2014 12:31 pm

Te boty grają na moich uczuciach! 87 lat, awwwww :lol:

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » pn gru 29, 2014 3:40 pm

gulabgang pisze:Zazwyczaj najszybciej reagujemy
Wto 02 Maj, 2006
XD
87 lat, refleks już nie ten.
Ale serio, coraz mądrzejsze te boty. Niedługo nauczą się odpisywać tylko w tych nowszych tematach :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwenty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości