Pyrkon 2014

Zapowiedzi, recenzje, sprawozdania - czyli wszystko nt. konwentów m&a.
oturan
Status: Offline

Post autor: oturan » pn lut 17, 2014 3:29 pm

Będzie panel prowadzony przez waneko ?

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pn lut 17, 2014 3:34 pm

Niestety nie, tym razem nie wyszło.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » pn lut 17, 2014 4:01 pm

Ale będzie można z nami pogadać czy to na stoisku czy wieczorem gdzieś w sleepie (ale to tylko ze mną bo Janek sobie idzie :P )

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » pn lut 17, 2014 4:03 pm

Panel w sleepie, już widzę jak ludzie biją drzwiami i oknami :P

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pn lut 17, 2014 4:16 pm

kuras pisze:Ale będzie można z nami pogadać czy to na stoisku czy wieczorem gdzieś w sleepie (ale to tylko ze mną bo Janek sobie idzie :P )
Ale to nie dlatego, ze was nie lubię czy co! Zwyczajnie mam nocleg poza konwentem, plecy już nie te co kiedyś (ta, wiem, młody jestem a już hipochondryczę...) więc spanie w łóżku dobra sprawa. Poza tym po Love 5 nawet spanie na konwentach musi być teraz na wyższym poziomie :D Ach, te pufo-ławki czy co to tam było...
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » pn lut 17, 2014 4:19 pm

Ta... Tłumacz się starością... <przygląda się uważnie> Jestem od ciebie starszy i jakoś nie narzekam :P

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » pn lut 17, 2014 4:21 pm

Ja będę prowadził panel o naszym rynku, więc pewnie ludzie od wydawców się zjawią. Waneko oczywiście też obrobimy dup... znaczy, omówimy ofertę i działalność, a jakże.

Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » pn lut 17, 2014 5:40 pm

Ale będzie można z nami pogadać czy to na stoisku czy wieczorem gdzieś w sleepie (ale to tylko ze mną bo Janek sobie idzie )
I już widać, kto nas lubi, a kto nie. BTW. prawdopodobnie, będę miał jeszcze 3 miejsca wolne w autku, więc mogę kogoś zabrać po drodze :D

Awatar użytkownika
dziabara
Wtajemniczony
Posty: 675
Rejestracja: pn lip 22, 2013 10:19 pm
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status: Offline

Post autor: dziabara » śr lut 19, 2014 9:46 am

No, ja już sobie zakupiłam bilety na busa, więc pomijając jakieś ogromne klęski żywiołowe i tym podobne... to chętnie wyściskam całą obecną na Pyrkonie Partyzantkę. I nie tylko :)

oturan
Status: Offline

Post autor: oturan » śr lut 19, 2014 9:12 pm

Czy na waszym stoisku będzie można zakupić/dostać obwoluty do Ao no Exorcist #1 i Madoki #3 ?

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » czw lut 20, 2014 9:43 am

Na 99% będziemy mieli.

Awatar użytkownika
usagisensei
Wtajemniczony
Posty: 750
Rejestracja: śr sie 15, 2012 4:20 pm
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status: Offline

Post autor: usagisensei » czw lut 20, 2014 12:03 pm

To może i ja się zapytam o pewną obwolutę. Otóż 1 tom Marsa stracił u mnie obwolutę. Jest jakakolwiek szansa na kupienie/zdobycie tejże obwoluty bez konieczności kupowania ponownie tomiku?
Ps. Wybiera się ktoś z okolic Koszalina?
Wishlist:
PSME, Hana-Kimi, Kimi wa Pet, Aishiteruze Baby, W-Juliet, Dragon Half

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » czw lut 20, 2014 12:05 pm

Co prawda tomiki 1 Marsa nam się już dawno skończyły, ale obwolut jeszcze trochę jest, jeżeli chcesz możemy zabrać jedną lub dwie na Pyrkon czy inszy konwent. Przypomnij się tylko tak z dzień przed piątkiem 21 marca, wtedy na pewno nie zapomnimy.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
usagisensei
Wtajemniczony
Posty: 750
Rejestracja: śr sie 15, 2012 4:20 pm
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status: Offline

Post autor: usagisensei » czw lut 20, 2014 12:08 pm

Pyrkon jest moim pierwszym konwentem od czasu CKM-u Stargard (ciekawe kto to jeszcze pamięta) więc zrobię naprawdę wiele by tym razem się udało. Dlatego też z góry dziękuję i nie mogę się doczekać :D
Wishlist:
PSME, Hana-Kimi, Kimi wa Pet, Aishiteruze Baby, W-Juliet, Dragon Half

Studio JG
Status: Offline

Post autor: Studio JG » śr mar 05, 2014 10:29 am

W związku z powiększeniem asortymentu, sklep Yatta.pl przygotował na poznański konwent Pyrkon (21-23 marca) ogromne stoisko (ponad 100 m2!) oraz mnóstwo atrakcji, między innymi:

- największa w Polsce wystawa figurek i gadżetów, które ucieszą zarówno mangowców, komiksiarzy, jak i fantastów!
- czeka na Was ponad 200 najróżniejszych eksponatów &#8211; od figurek po repliki filmowe!
- podpisywanie książek i komiksów przez ich autorów (pełna lista już wkrótce);
- panele i konkursy pod naszym patronatem;
- liczne atrakcyjne promocje (m.in. wielkie papierowe torby z bohaterami serii Studia JG).

[BRDM-2 w barwach &#332;arai] Z okazji premiery pierwszego tomu &#8222;Girls und Panzer&#8221; w konwentowej hali pojawią się 57 mm armata przeciwpancerna oraz opancerzony samochód rozpoznawczy BRDM-2 w wariancie z wyrzutnią rakiet, przy których będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie! Prócz &#8222;Girls und Panzer&#8221;, podczas trwania imprezy odbędą się także premiery mang &#8222;Axis Powers Hetalia&#8221; #6 oraz &#8222;Spice & Wolf&#8221; #5!

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich na fantastyczny konwent Pyrkon! Będzie mnóstwo atrakcji, mnóstwo zabawy i wiele niezapomnianych przeżyć! Przyjeżdżajcie i bawcie się dobrze!

Dahlia
Status: Offline

Post autor: Dahlia » śr mar 05, 2014 2:04 pm

Studio JG, a ilu ochroniarzy tam zatrudnicie?

Naq
Adept
Posty: 179
Rejestracja: pn lis 12, 2007 6:43 pm
Status: Offline

Post autor: Naq » śr mar 05, 2014 2:23 pm

A zamierzasz coś wynieść?

Awatar użytkownika
Carnivall
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: czw maja 23, 2013 8:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Carnivall » śr mar 05, 2014 2:31 pm

Naq pisze:A zamierzasz coś wynieść?
made my day :lol:

Dahlia
Status: Offline

Post autor: Dahlia » śr mar 05, 2014 2:37 pm

Naq pisze:A zamierzasz coś wynieść?
nie zamierzam się pojawić, czytałam, że konwentowicze kradną na Waszym ukochanym Kyuudelku

Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » śr mar 05, 2014 7:13 pm

pewnie tego BRDM-2, ja bym tak zrobił... :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwenty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości