B-XmassCon

Zapowiedzi, recenzje, sprawozdania - czyli wszystko nt. konwentów m&a.
ODPOWIEDZ
Natsu
Status: Offline

B-XmassCon

Post autor: Natsu » sob gru 13, 2014 7:29 pm

B-XmassCon
Kraków 20-21.12.2014r.

Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjny nr 7 w Krakowie, ul. Czarnogórska 14
Rozpoczęcie: 20 Grudnia 2014, godz 10:00
Zakończenie: 21 Grudnia 2014, godz 14:00

Kto się wybiera??
Czy ktoś był na poprzednich edycjach?? Jak tak, to jak było?? :)

Ja się wybieram ^^
tak więc Kraków, nadchodzę xD

Awatar użytkownika
Carnivall
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: czw maja 23, 2013 8:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Carnivall » sob gru 13, 2014 7:38 pm

Ja się wybieram :) Byłam rok temu, dwa lata temu chyba też (nie pamiętam, ale to detal) i bawiłam się dobrze. Co prawda panele rzadko trafiają w moje gusta, ale koleżanka często nie może się zdecydować na co pójść, no i wiadomo, nie każdy jest udany, ale to już zależy kto prowadzi.
Śpi się dobrze, nie zmarzłam. Nie próbowałam się na nich myć, bo zawsze są dwudniowe, a jedną noc bez prysznica naprawdę przeżyję, tak więc nie mam pojęcia, jak to wygląda od tej strony. Blisko do fajnej pizzerii (wiadomo, ludzie i tak zamawiają), a cosplay, rzecz jasna, zawsze spóźniony i na sali duszno.
W każdym razie zabawa dobra, choć należę raczej do spokojnych konwentowiczów, trzymam się swoich znajomych i nie piszczę grając w dziwne gry XD

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » ndz gru 14, 2014 1:35 am

Jaaa będę! :D Nie zakładałam tematu, bo nie spodziewałam się, że w takim terminie ktokolwiek z forum się zjawi...
I mam panel podsumowujący rynek mangowy w Polsce w 2014 roku, tyle że ma być... o 2 w nocy. :( Ale i tak zapraszam! (to na razie wstępna wersja planu, ale mój panel nie powinien się przesunąć)

Natsu
Status: Offline

Post autor: Natsu » pn gru 15, 2014 2:25 pm

no to fajnie ^^, ja jeszcze nawet planu nie ogarniałem xD
a na konwent to jadę bo udało mi się tanie bilety do Krakowa znaleźć xD
a jestem z okolic Jawora (ruszam z Wrocławia PolskimBusem xD 15 zł do Krakowa za jedną stronę ^^)
i w sumie to kolega mnie namówił ^^

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » pn gru 15, 2014 8:07 pm

Natsu pisze:ja jeszcze nawet planu nie ogarniałem xD
Oficjalnej wersji jeszcze nie ma, ja dostałam "przedpremierowo" jako twórca atrakcji. :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwenty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości