Pyrkon 2016

Zapowiedzi, recenzje, sprawozdania - czyli wszystko nt. konwentów m&a.
graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » wt maja 24, 2016 5:22 pm

gg gonia, to chyba było coś w stylu "historia magazynu Otaku", czy coś takiego. Z panelów mangowych byłam tylko na tym i się niesamowicie nudziłam. Widać też było, że Yanek nieszczególnie był przygotowany i gadał to, co zwykle. Dlatego prawie cały Pyrkon przesiedziałam na blokach literackim, naukowym, komiksowym czy panelach prowadzonych w języku angielskim - naprawdę życzę panelom mangowym takiego poziomu.
Bodajże dwa i trzy lata temu były wspólne panele wydawców (mangowych i chyba raz mangowych i komiksowych) i tego mi na pewno brakowało. Oraz panelu tłumaczy o jakiejś ludzkiej porze.

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » wt maja 24, 2016 5:39 pm

graczykij, Nie ale przecież lepiej dać panel Yankowi, który nawet 2 DOSTAŁ i był na nie kompletnie nie przygotowane, za to wspólny panel wydawców (Waneko, Kotori, JPF) to nie bo są zbyt mało fantastyczni xD.

Manga na Pyrkonie leży i nie ma co jechać tam dla bloku mangowego.
Obrazek

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » czw kwie 13, 2017 10:10 am

Jest tu ktoś z Poznania? Chciałabym się wypytać o komunikację miejską, ale to już na priv.
Obrazek

Ten który myśli
Adept
Posty: 214
Rejestracja: śr wrz 24, 2014 1:10 pm
Status: Offline

Post autor: Ten który myśli » czw kwie 13, 2017 10:34 am

[ Dodano: Czw 13 Kwi, 2017 ]
SallyCzarownica pisze:Jest tu ktoś z Poznania? Chciałabym się wypytać o komunikację miejską, ale to już na priv.
Priv wysłany.

Awatar użytkownika
Zugai.
Adept
Posty: 239
Rejestracja: pt mar 03, 2017 11:57 pm
Status: Offline

Post autor: Zugai. » wt maja 02, 2017 3:57 pm

Nagrał ktoś może panel wydawców/tłumaczy i mógłby udostępnić na yt? Lub podać link jeśli już gdzieś jest.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwenty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości