Ktoś jeździ na konwenty?

Zapowiedzi, recenzje, sprawozdania - czyli wszystko nt. konwentów m&a.

Czy jeździsz na konwenty mangowe?

Tak
6
29%
Nie
15
71%
 
Liczba głosów: 21

Awatar użytkownika
Zaimon
Posty: 9
Rejestracja: śr mar 13, 2024 8:34 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Ktoś jeździ na konwenty?

Post autor: Zaimon » pn kwie 08, 2024 4:51 pm

Mam wrażenie, że 99% fanów anime/mangi w Polsce starszych niż 18-20 lat to stali bywalcy konwentów i każdy się z każdym zna. Ja jestem w tym 1%, który nie jeździ na żadne, bo zawsze mnie ta energia odstrasza (plus wątpię, żebym znalazł tam ludzi, którzy lubią te same dziwaczne serie, co ja).

Awatar użytkownika
Alqua
Adept
Posty: 172
Rejestracja: czw kwie 28, 2022 2:21 pm
Status: Offline

Ktoś jeździ na konwenty?

Post autor: Alqua » pn kwie 08, 2024 5:17 pm

Zaimon pisze:
pn kwie 08, 2024 4:51 pm
Mam wrażenie, że 99% fanów anime/mangi w Polsce starszych niż 18-20 lat to stali bywalcy konwentów i każdy się z każdym zna. Ja jestem w tym 1%, który nie jeździ na żadne, bo zawsze mnie ta energia odstrasza (plus wątpię, żebym znalazł tam ludzi, którzy lubią te same dziwaczne serie, co ja).
ogólnie ludzie którzy jeżdżą gdzieś regualrnie się szybko poznaja i kojarzą co najmniej z widzenia. Dla mnie odkrycie konwentów było absolutnie fantastyczną zmianą w życiu i do dzisiaj sięz tego bardzo cieszę (a jeżdżę już 22 lata).

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3304
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Ktoś jeździ na konwenty?

Post autor: Alexandrus888 » pn kwie 08, 2024 5:18 pm

No popatrz, na forum raczej więcej niż mniej osób 20+, a 70% z nich na konwenty nie jeździ... ;)

Awatar użytkownika
Desponia
Adept
Posty: 137
Rejestracja: pt gru 30, 2022 4:46 pm
Status: Offline

Ktoś jeździ na konwenty?

Post autor: Desponia » pn kwie 08, 2024 9:55 pm

Są też tacy, którzy 20 lat skończyli już dość dawno, ale na konwent wybierają się raz na rok, jeśli w ogóle, przez co prawie nikogo nie znają :lol: Dla mnie decydującym czynnikiem, oprócz odległości, jest program. Aspekt towarzyski jest zdecydowanie drugorzędny.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwenty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość