Zapach miłości #8

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5368
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Zapach miłości #8

Post autor: Yuriko » czw wrz 01, 2022 10:43 pm

Obrazek
Premiera 1 października.

Awatar użytkownika
Jiri50
Adept
Posty: 187
Rejestracja: czw lut 16, 2023 11:11 am
Status: Offline

Zapach miłości #8

Post autor: Jiri50 » wt kwie 11, 2023 7:10 am

Kolejne Święta człowiek ma za sobą. I fraza „nie rusz to na święta” płynnie przeszła w „zjedz bo się zepsuje”. Zepsuje, zepsuje . . . a może by tak za rok jednak nie robić tej sałatki jarzynowej w wiadrze? Lubię sałatkę ale konieczność jedzenia tego przez najbliższy tydzień jakoś tak nie budzi teraz zbyt wielkiego entuzjazmu. :?

Nastroju nie poprawia też ta cyfra pojawiająca się na wyświetlaczu wagi. Nie tylko u Asako w tym miejscu litościwie powinna pojawić się notka o danych wrażliwych. Wiem, wiem . . . nalepka na wyświetlacz co prawda załatwi sprawę, ew. można też obrazić się na wagę i z premedytacją ignorować jej obecność i impertynencję. Można . . . ale to nie zmienia postaci sprawy zasadzającej się w tym, że robi się coraz cieplej i trzeba zdjąć co nieco. Oj a tu . .. aj, jakiż wstyd przed Ryśkiem! :oops:

Nawet jeśli nie szykuje nam się wyjazd integracyjny nad morze. To warto by trochę wzorem bohaterki pomyśleć nad zadbaniem o siebie. Mało to popularna prawda ale nasza kondycja jest składnikiem naszego szczęścia. A to niestety wymaga systematycznego dbania o ten aspekt naszego życia. :idea: :!:

Gdzieś tak autorce jakoś zgubił się chyba ten skromy dopisek o tym, że Asako biegała ładnych parę dni. A i kwestia jej diety została potraktowana tyleż enigmatycznie co litościwie. Eeech jak by nie patrzył, zazdrość człowieka skręca jak komuś coś tak lekko i łatwo przychodzi. Na mój gust chyba odrobinę za lekko. Ale i tak szacun, że porusza się takie niezwykle ważne ale w sumie bardzo przyziemne sprawy.

Dobra starczy tego dobrego. Czas aby popracować nad swoim szczęściem i też ruszyć to ciałko. :) Do roboty. Raz, raz . . .

A tak poza tym, to są może chętni na tę sałatkę? Pół wiadereczka jeszcze zostało. No niech ktoś się zlituje! :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapach Miłości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość