Love hina promocja

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
ODPOWIEDZ
pppp
Status: Offline

Love hina promocja

Post autor: pppp » śr lip 15, 2009 2:05 am

Otóż ja się zapytam, bo nie mogę znaleźć odpowiedzi, co z tymi paskami z tyłu okładki które obiecują nagrody jakieś, czy losowanie. Czy jest to jeszcze aktualne, czy ktoś to wysłał i otrzymał odpowiedź?

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » śr lip 15, 2009 9:56 am

Witajcie,
ta promocja trwa dopóki nie skończą się książeczki z kuponami :) Prosimy przysyłać komplety kuponów na adres redakcji, wyślemy w zamian jakiś mangowy gadżet.
Pozdrawiamy,
WANEKO
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

shona123
Status: Offline

Post autor: shona123 » sob gru 20, 2014 7:36 am

Czy jest to jeszcze aktualne, czy ktoś to wysłał i otrzymał odpowiedź?

Sogetsu
Status: Offline

Post autor: Sogetsu » sob gru 20, 2014 11:08 pm

Po tylu latach raczej nieaktualne. Chyba to wysyłałem. Z tego co pamiętam dostałem za to przypinki z Love Hina i Saiyuki, wanekową reklamówkę i być może coś jeszcze, to było tyle lat temu.

Awatar użytkownika
Shiki
Weteran
Posty: 1391
Rejestracja: czw sty 03, 2013 6:40 pm
Status: Offline

Post autor: Shiki » ndz gru 21, 2014 9:39 am

Raczej malo aktualne, skoro to bot. Serio, ludzie? :roll: przeciez ten tekst jak wół stoi w pierwszym poscie :roll:
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości