Czy są jakieś informacje dotyczące 8 tomu H.O.T.D?

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
ODPOWIEDZ
Graatek
Status: Offline

Czy są jakieś informacje dotyczące 8 tomu H.O.T.D?

Post autor: Graatek » śr sty 07, 2015 2:15 pm

Tak jak w temacie. Jestem bardzo ciekawy czy mają zamiar kontynuować tą mangę. Na jednym z facebooków fanów wyczytałem że może nastąpi to , latem 2015.Jeśli macie jakieś informacje to proszę o odpowiedź.
Dziękuje.

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » śr sty 07, 2015 3:08 pm

Moim zdaniem nic z tego nie będzie.
HotD był efektem współpracy rysownika, ze scenarzystą, która najwyraźniej nie spodobała się temu pierwszemu. Uznał on, że całą kasę woli zatrzymać dla siebie, a pomysłów na kontynuowanie serii nie miał...
Przynajmniej tak zakładam wychodząc z założenia, że skoro nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze - a od czasu zawieszenia tej mangi wypuszcza on Triage-X, która to manga jest jego samodzielną pracą...

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » śr sty 07, 2015 6:02 pm

Jak gadałem z kimś z wydawnictwa o kontynuacji HotD to pan Japończyk tylko się smutno uśmiechnął, więc ja bym się, niestety, nie nastawiał.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Graatek
Status: Offline

Post autor: Graatek » śr sty 07, 2015 6:53 pm

Wielka szkoda.Ta seria zapowiadała się dość dobrze.

[ Dodano: Śro 07 Sty, 2015 ]
Jeżeli ktoś będzie wiedział coś więcej to proszę pisać w tym temacie.
Dziękuję.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości