Wyblakłe strony - czy to nadaje się do reklamacji?

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
ODPOWIEDZ
Vayar
Status: Offline

Wyblakłe strony - czy to nadaje się do reklamacji?

Post autor: Vayar » pn kwie 17, 2017 9:32 pm

W moim 16 tomie Pandora Hearts jest kilkanaście stron jaśniejszych niż zwykle - czerń nie występuje, ogólnie efekt "za mało tuszu".
Tomy kupowałam przez sklep internetowy jakiś czas temu, kilka już reklamowałam i nie chce mi się z nimi użerać, bo ponoć i tak odsyłają do was.
Defekt niby niewielki, ale smuci. Kwalifikuje się takie coś do wymiany tomiku?
Zdjęcia nie udało mi się dodać, bo za duży rozmiar...

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » wt kwie 18, 2017 10:18 am

Wyślij maila ze zdjęciami na zamowienie@waneko.pl :)

Vayar
Status: Offline

Post autor: Vayar » wt kwie 18, 2017 11:34 am

Edit:
Zapytam tylko - jest szansa na wymianę takiego tomu u wydawnictwa, mimo że nie kupowałam przez sklep waneko? :|
Ewentualnie będę reklamować okrężnie przez tamten sklep, ale przynajmniej będę wiedzieć, czy jest w tym jakiś sens.

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » wt kwie 18, 2017 12:01 pm

Jeśli faktycznie jest to błąd w druku to równie dobrze możesz reklamować taką wadę u nas jak i w sklepie w którym kupiłaś :)
Podeślij zdjęcie, bo istnieje jakaś szansa że ta strona taka po prostu jest (np. strony malowane bardzo często wyglądają na dużo bladsze niż pozostałe).

Vayar
Status: Offline

Post autor: Vayar » wt kwie 18, 2017 12:07 pm

Już wysłane. Stron jest około 30 z rzędu, więc prędzej jakiś błąd. Okaże się, dziękuję za szybką odpowiedź. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości