Stanowisko Waneko odnośnie mang hentai

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Stanowisko Waneko odnośnie mang hentai

Post autor: zandam » śr paź 16, 2019 10:13 pm

[ Pozwoliłam sobie zrobić porządek i przy okazji przypominam, że na tym forum nie podejmuje się tematów politycznych (od tego macie inne miejsca lub wiadomości prywatne), jak również zabronione jest np. pisanie wypowiedzi obrażających czyjeś uczucia religijne. Złamanie zasad regulaminu będzie skutkowało otrzymaniem ostrzeżenia, które w przypadku osób niereformowalnych może się zakończyć banem. ]

Jeśli chodzi o FE, to, o ile mnie pamięć nie myli, od samego początku wspominali, że to eksperyment i będą wydawali ten tytuł tak długo, jak długo będzie się on sprzedawał.

Na dodatek pamiętam, że Futuri było jednym z trzech tytułów w jakiejś ankiecie i (jestem prawie pewna, że) otrzymało najniższą ilość głosów. Na pewno wygrał jakiś inny tytuł (shounen), bo pamiętam swoje (i nie tylko) rozczarowanie, jak Waneko nie wydało zwycięskiego tytułu, tylko ten najmniej popularny. >D

Awatar użytkownika
Tequilka
Wtajemniczony
Posty: 615
Rejestracja: ndz gru 15, 2019 9:59 am
Lokalizacja: Tarnów
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Stanowisko Waneko odnośnie mang hentai

Post autor: Tequilka » wt gru 17, 2019 1:55 am

Ewentualnie są jeszcze soft hentaie, albo mocniejsze ecchi - zawsze można pójść w tą stronę :oops:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości