martwe wydawnictwa a przerwane tytuły

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
Awatar użytkownika
kesah
Adept
Posty: 447
Rejestracja: śr wrz 28, 2011 6:57 pm
Status: Offline

martwe wydawnictwa a przerwane tytuły

Post autor: kesah » pt paź 15, 2021 10:12 am

Ja osobiście bym chciał aby powstały re-wydania :

Vagabond - Wydawane dawniej przez Mandragore jaka przerwała na 9 tomie serii
Miecz Nieśmiertelnego - dawniej wydawany przez Egmont i przerwany na 22 tomie serii
Kenshin - dawniej wydawany przez Egmont i przerwany na 12 tomie
Samotny wilk i szczenie - Wydawane dawniej przez Mandragore i przerwany na 7 tomie
The Breaker/The Breaker New Waves - Wydawany przez Yumegari - The Breaker wydany w całości (10 tomów) a New Waves przerwany na 5 tomie (z 20)

Poza tym fajnie by było zobaczyć re-wydania też mniej interesujących mnie serii np :

Appleesed - wydany zeszytowo przez TM-Semic w 4 egzemparzach po 80 stron czyli łącznie 320 stron (idealny materiał na jednotomówkę)
Drakuun - wydany zeszytowo przez TM-Semic i przerwany na 2 zeszytowych egzemparzach po 80 stron z 4 egzemparzy (kolejny materiał na jednotomówkę)
Hiroszima 1945 - manga wydana przez Waneko i super by było zobaczyć jej powrót jak przy okazji GTO i to w wyjątkowym wydaniu
Pokemon Adventures - wydawany przez JPF w zeszytowym wydaniu (48 stron każdy), przerwany raptem po 4 egezemparzach
Lista życzeń : Kengan Ashura/Omega, Gantz, Claymore, Slam Dunk, Ashita no Joe, Holyland, Yu Yu Hakusho, Sun-Ken Rock, Im a Hero

Awatar użytkownika
Tequilka
Wtajemniczony
Posty: 622
Rejestracja: ndz gru 15, 2019 9:59 am
Lokalizacja: Tarnów
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

martwe wydawnictwa a przerwane tytuły

Post autor: Tequilka » pt paź 15, 2021 2:33 pm

Drakuun też chętnie bym przygarnęła, oprócz tego Lady Detective od Yumegari - 5/6 tomów wydanych, co boli podwójnie T^T, Dragon Half.

Na Pokemony się wkurzyłam i zaczęłam zbierać wersję po angielsku :P Obecnie mam 7 tomów

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5394
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

martwe wydawnictwa a przerwane tytuły

Post autor: Yuriko » pt paź 15, 2021 2:39 pm

Jeśli ktoś czeka na The Breaker to niech zrezygnuje i kupuje po angielsku póki jest.

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

martwe wydawnictwa a przerwane tytuły

Post autor: ociesek » pt paź 15, 2021 2:50 pm

Drakuun też ma ładne wydanie po angielsku.

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2961
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

martwe wydawnictwa a przerwane tytuły

Post autor: ninna » sob paź 16, 2021 12:56 pm

"Hiroszimę" popieram. Jak wychodziła to była poza kręgiem moich zainteresowań ale jakby teraz wyszła to chętnie wzbogaciłabym kolekcję o ten tytuł. Najlepiej w twardej oprawie i zbiorczo, bo takie wydania lubię najbardziej. A nie zależy mi na tym tytule tak bardzo by płacić za niego miliony.

Największy problem z "Lady Detective" bo jakby ktoś chciał kupić to nawet po angielsku nie może. Tam wyszło chyba nawet mniej tomów niż u nas... Mnie seria (na szczęście...) nie podeszła i oddałam swoje tomiki do biblioteki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości