Udogodnienie koszyka w sklepie Waneko

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mammoth
Posty: 93
Rejestracja: wt lis 22, 2011 3:28 pm
Lokalizacja: Ząbki
Gender:
Status: Offline

Udogodnienie koszyka w sklepie Waneko

Post autor: Mammoth » sob sie 08, 2020 1:42 pm

Cześć. Moim pomysłem i prośbą jest dodanie pewnego udogodnienia do koszyka, a mianowicie możliwość posiadania jednocześnie dwóch aktywnych koszyków z towarem.
Po co? Wasza promocja na 20-to lecie Waneko sprawiła, że zacząłem dodawać sobie rzeczy do koszyka przez cały miesiąc (w trakcie trwania promocji - aktualnie to dwa miesiące, kwota około 300-400 zł) i potem złożyć zamówienie. Niestety w przypadku prenumerat mam problem - musiałbym usunąć całą aktualną zawartość koszyka tylko po to, by zamówić prenumeratę (chodzi mi o prenumeraty typu Black Lagoon 11, że przedpłata to jedyna możliwość kupna tomu). Dlatego proponuję dodanie drugiego koszyka na koncie użytkownika.

Przepraszam za nadużywanie słowa 'koszyka', lecz znalezienie odpowiedniego synonimu jest trudne.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Udogodnienie koszyka w sklepie Waneko

Post autor: Kakaladze » sob sie 08, 2020 2:03 pm

W zasadzie to rozwiązaniem twojego problemu by była lista życzeń, która można by było łatwo dodać do koszyka w każdej chwili. Sklep waneko czegoś takiego nie ma.

Fajna rzecz, używam regularnie na bookdepository bo łatwiej się tak szuka tytułów i śledzi ich ceny.

Ogółem nie spotkałem się jeszcze z czymś takim jak dwa koszyki w sklepie internetowym. Na Amazonie z kolei można zaznaczać i odznaczać rzeczy które chcemy w tej chwili kupić jak dobrze kojarzę.
Obrazek

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Udogodnienie koszyka w sklepie Waneko

Post autor: mika » sob sie 08, 2020 2:09 pm

W sklepie internetowym nie, w hurtowniach owszem i jest to naprawdę fajna rzecz. I tak, listy życzeń/schowki to bardzo dobra rzecz. Mam wrażenie, że w starym sklepiku Waneko był schowek, ale może jestem po prostu tak przyzwyczajona do tego tworu, że pamięć płata mi figle.

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1120
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Udogodnienie koszyka w sklepie Waneko

Post autor: Monsterlight » sob sie 08, 2020 2:31 pm

Może to nie to samo, ale w nowym sklepie jest opcja "Dodaj do ulubionych". Chociaż potem trzeba wchodzić w każdy produkt po kolei, żeby go dodać do koszyka :roll:
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości