czy mushoku tensei ln zostanie wydanie?

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
ODPOWIEDZ
matiii356
Posty: 2
Rejestracja: sob mar 26, 2022 9:53 pm
Status: Offline

czy mushoku tensei ln zostanie wydanie?

Post autor: matiii356 » sob mar 26, 2022 10:01 pm

jestem ciekawy czy mushoku tensei ln zostanie wydane. W związku z sukcesem anime pewnie dużo osób czeka na takie tlumaczenie

Awatar użytkownika
Okularnik
Adept
Posty: 163
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 12:46 am
Gender:
Status: Offline

czy mushoku tensei ln zostanie wydanie?

Post autor: Okularnik » sob mar 26, 2022 11:19 pm

Może zostanie, może nie.
Ciężko powiedzieć, bo nikt z wydawnictwa ci nie powie póki nie zapowiedzą xd

Awatar użytkownika
HitmanKontrakty
Posty: 40
Rejestracja: czw sie 26, 2021 10:02 pm
Lokalizacja: Podkarpackie
Gender:
Status: Offline

czy mushoku tensei ln zostanie wydanie?

Post autor: HitmanKontrakty » ndz mar 27, 2022 10:15 pm

Waneko powie że nie wyda, bo się nie sprzeda następnie wyda coś pokroju orient które jest tragicznie oceniane i będzie najpewniej klapą, ale też wracając do tematu kiedyś na fb przewinęło mi się jakieś nowe wydawnictwo co dopiero kontaktuje się z Japonią i pisali, że mają w planach wydać wielotomową LN fantasy, więc możliwe że o mushoku chodziło

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5363
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

czy mushoku tensei ln zostanie wydanie?

Post autor: Yuriko » ndz mar 27, 2022 11:10 pm

HitmanKontrakty pisze:
ndz mar 27, 2022 10:15 pm
kiedyś na fb przewinęło mi się jakieś nowe wydawnictwo co dopiero kontaktuje się z Japonią i pisali, że mają w planach wydać wielotomową LN fantasy
Moon Rune. Wydawnictwo w połowie już jest klapą.
HitmanKontrakty pisze:
ndz mar 27, 2022 10:15 pm
Waneko powie że nie wyda, bo się nie sprzeda następnie wyda coś pokroju orient które jest tragicznie oceniane i będzie najpewniej klapą
Tego nie wiesz, a możesz jedynie spekulować. Orient jest słabo oceniane, ale okładki ma ładne, a jak wiadomo ludzie patrzą oczami.

Xenonn123
Adept
Posty: 266
Rejestracja: pt lut 07, 2020 7:56 pm
Status: Offline

czy mushoku tensei ln zostanie wydanie?

Post autor: Xenonn123 » pn mar 28, 2022 12:00 am

HitmanKontrakty pisze:
ndz mar 27, 2022 10:15 pm
Waneko powie że nie wyda, bo się nie sprzeda następnie wyda coś pokroju orient które jest tragicznie oceniane i będzie najpewniej klapą, ale też wracając do tematu kiedyś na fb przewinęło mi się jakieś nowe wydawnictwo co dopiero kontaktuje się z Japonią i pisali, że mają w planach wydać wielotomową LN fantasy, więc możliwe że o mushoku chodziło
No tego nie wiesz, samo Waneko pisało że sporo osób chciało Orienta ( zapewne młodsi ), a nawet jeśli nie wypali to nie będą z tego powodu płakać xd

Na pewno sporą robotę robią rysunki

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

czy mushoku tensei ln zostanie wydanie?

Post autor: ociesek » pn mar 28, 2022 7:48 am

Yuriko pisze:
ndz mar 27, 2022 11:10 pm
Tego nie wiesz, a możesz jedynie spekulować. Orient jest słabo oceniane, ale okładki ma ładne, a jak wiadomo ludzie patrzą oczami.
Ja jestem po pierwszym tomie Orineta i muszę przyznać, że całkiem mi się podobało, dobrze mi się to czytało, rysunki typowe dla autorki, fajnie zarysowany świat, jestem ciekaw, co dalej. Więc to, że anime ma słabe oceny, nie znaczy, że manga również ssie. Poza tym każdy chyba powinien spróbować przekonać się sam, a nie liczyć na netowe ankiety.

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

czy mushoku tensei ln zostanie wydanie?

Post autor: Canis » pn mar 28, 2022 8:14 am

ociesek, a oglądałeś anime, czy jest to twój pierwszy kontakt z pozycją? Pytam bo od serialu się odbiłem i nie wiem czy inwestować 2 dychy w tomik.

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

czy mushoku tensei ln zostanie wydanie?

Post autor: ociesek » pn mar 28, 2022 9:54 am

Nie, nie oglądałem. Tylko ten pierwszy tom mangi czytałem i nie było to jakieś wybitne ani odkrywcze, ale podobało mi się, przeczytam i drugi na pewno.

matiii356
Posty: 2
Rejestracja: sob mar 26, 2022 9:53 pm
Status: Offline

czy mushoku tensei ln zostanie wydanie?

Post autor: matiii356 » pn mar 28, 2022 2:53 pm

Canis pisze:
pn mar 28, 2022 8:14 am
ociesek, a oglądałeś anime, czy jest to twój pierwszy kontakt z pozycją? Pytam bo od serialu się odbiłem i nie wiem czy inwestować 2 dychy w tomik.


ale że canis pod moim postem skomentował? zaszczyt

Awatar użytkownika
Tequilka
Wtajemniczony
Posty: 615
Rejestracja: ndz gru 15, 2019 9:59 am
Lokalizacja: Tarnów
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

czy mushoku tensei ln zostanie wydanie?

Post autor: Tequilka » wt mar 29, 2022 8:42 am

Niestety, ale rynek novelkowy u nas leży i kwiczy. Z pozycji, które są dostępne u nas interesuje mnie tylko Overlord i No Game No Life.
Ostatnio zamówiłam sobie novelkę po angielsku i domówię jeszcze parę, bo bardzo chcę przeczytać a niestety nie ma szans na wydanie tytułów, które mnie interesują.
Co do Mushoku to sama bardzo chciałabym, aby zostało wydane u nas, ale rozumiem, że ilość tomów zniechęca do pakowania się w takie przedsięwzięcie, jednakże - myślę, że seria jest na tyle popularna, że mnóstwo osób by po nią sięgało, ale to tylko moje spekulacje.

Awatar użytkownika
sano2
Adept
Posty: 179
Rejestracja: sob lis 20, 2021 10:43 pm
Gender:
Status: Offline

czy mushoku tensei ln zostanie wydanie?

Post autor: sano2 » wt mar 29, 2022 2:49 pm

Yuriko pisze:
ndz mar 27, 2022 11:10 pm
Tego nie wiesz, a możesz jedynie spekulować. Orient jest słabo oceniane, ale okładki ma ładne, a jak wiadomo ludzie patrzą oczami.
Ocena 6.81 na MALu nie wzięła się znikąd xD
Pewnie kilka pierwszych tomów się sprzeda, a potem będzie klapa i zmniejszanie nakładów, bo nie wierzę, że ludzie będą kupować kilkunastotomową serię, która wciąż wychodzi, dla samych okładek.
Obrazek

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5363
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

czy mushoku tensei ln zostanie wydanie?

Post autor: Yuriko » wt mar 29, 2022 10:41 pm

sano2 pisze:
wt mar 29, 2022 2:49 pm
Ocena 6.81 na MALu nie wzięła się znikąd xD
Już niejednokrotnie ludzie na Malu pokazali, że ta ocena jest nic nie warta xD Więc tak, wzięła się znikąd.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości