Dostępność mang w magazynie - Gdy Zapłaczą Cykady

Zanim napiszesz maila z pytaniem do Waneko, najpierw umieść je tutaj lub sprawdź czy ktoś nie pytał się o coś podobnego :]
ODPOWIEDZ
bltk
Posty: 1
Rejestracja: ndz gru 04, 2022 7:27 pm
Lokalizacja: Radom
Gender:
Status: Offline

Dostępność mang w magazynie - Gdy Zapłaczą Cykady

Post autor: bltk » ndz gru 04, 2022 7:43 pm

Witam, przychodzę z pytaniem, jak się trzyma na magazynie stan Cykad? Planuję za jakiś niecały miesiąc zamówić pakiet tomów 5-8, ale mam obawy, że coś nagle może wyparować i możliwości zakupu nie będzie.
Powinienem się o to martwić, czy nie powinno być problemu przy obecnym stanie magazynowym?

Awatar użytkownika
Kaebye
Posty: 11
Rejestracja: ndz gru 04, 2022 7:49 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Dostępność mang w magazynie - Gdy Zapłaczą Cykady

Post autor: Kaebye » ndz gru 04, 2022 8:21 pm

Wydaje mi się że nie ma się o co martwić, można spojrzeć na daty w komentarzach ale mi osobiście nigdy nie zdarzyło się że gdy zamówiłam, musiałam czekać Bóg wie ile na wysyłkę :wink: . Poza tym można sobie poszperać w innych sklepach ale cykady obecnie się trzymają bo większość już je chyba wykupiło i przeczytało!

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Dostępność mang w magazynie - Gdy Zapłaczą Cykady

Post autor: kuras » pn gru 05, 2022 1:32 pm

Chwilowo wstrzymaliśmy dodruki tej serii, bo ceny aktualnie są irracjonalne. Jeśli któryś z tomów zniknie w ze sprzedaży to powróci niestety ale w nieokreślonej przyszłości. Na pewno nie zakańczamy sprzedaży tej serii, po prostu jesteśmy zmuszeni do takiego ruchu przez sytuacje na rynku.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania do Waneko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości