Niesprawiedliwi

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu Egmont
Kottie
Status: Offline

Post autor: Kottie » pt lut 22, 2008 6:19 pm

Hmmm, ja też pisałam maila (jednego) ale odpowiedź dostałam :) poza tym na stronie w pytaniach też jest info co i jak, a jak widać Inuyashe i Brzoskwinie już wznowili, teraz tylko na Kenshina czekać :)

Yukari
Status: Offline

Post autor: Yukari » ndz lut 24, 2008 9:58 pm

Kottie pisze: teraz tylko na Kenshina czekać :)

Jasne poczekac zawsze można ale to chyba nic nie da !Ja to na Kenshina czekam z kilka dobrych lat i nic !A z Brzoskwinia znowu chyba coś nie tak (albo może się mylę) :)

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » pn lut 25, 2008 3:13 pm

Co niby jest nie tak z Brzoskwinią? Od dłuższego czasu wychodzi regularnie, następny tom zapowiedziany na marzec...
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

Kottie
Status: Offline

Post autor: Kottie » pn lut 25, 2008 8:48 pm

Nom ostatnio w komikslandii się nieźle obkupiłam i Brzoskwinia i Inuyasha, a kupowałam z opóźnieniem więc zaraz nowe mają wychodzić :P zresztą Brzoskwini kilka tomów do końca tylko zostało, kto wie czy może wtedy nie ruszą np z czymś nowym

Yukari
Status: Offline

Post autor: Yukari » wt lut 26, 2008 1:57 pm

A no tak na 13. tom Brzoskwini czekaliśmy tylko 3 miesiące. A nie 2 lata jak na 7. tom.(sorki , ze pisze to w temacie poświęconym Kenshinowi.) :)

Kottie
Status: Offline

Post autor: Kottie » wt lut 26, 2008 8:30 pm

Jak już to były to dwa miesiące, tak jak zapowiadali, bo zwykle w jednym miesiącu wydają Inuyashe a w drugim Brzoskwinię, wg. mnie ważne jest to że udało im się jednak wznowić wydawanie a nie porzucić po prostu wydawanie tych mang :)

Yukari
Status: Offline

Post autor: Yukari » pt lut 29, 2008 9:21 pm

Kottie pisze:wg. mnie ważne jest to że udało im się jednak wznowić wydawanie a nie porzucić po prostu wydawanie tych mang

Masz racje.
Kottie pisze:Jak już to były to dwa miesiące

Mi sie wydawało , ze były trzy bo:pazdziernik,listopad oraz grudzień , a w styczniu wyszła!


Mam pytanie czy ja sie znowu myle czy jednak dobrze mysle , ze były trzy??

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi Egmontu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości