Kamikaze kaito Jeanne- ratunku!!!!!!!!!!!!!

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu Egmont
Otaj_Ed_Sushi_Asatowska
Status: Offline

Kamikaze kaito Jeanne- ratunku!!!!!!!!!!!!!

Post autor: Otaj_Ed_Sushi_Asatowska » pt lip 09, 2004 2:23 pm

Zawału dostanę... Jak mam czytać tą mangę???? Kiedy oglądam ją w Empiku słabo mi się robi... Widzieliście może okładkę drugiego tomu???? Jak ta Marron sie kupy trzyma????? Oh My Godd!!! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Krejt
Status: Offline

Re: Kamikaze kaito Jeanne- ratunku!!!!!!!!!!!!!

Post autor: Krejt » pt lip 09, 2004 3:14 pm

Otaj_Ed_Sushi_Asatowska pisze:Zawału dostanę... Jak mam czytać tą mangę????
Bierzesz do rąk i oczujesz na kartki?
Kiedy oglądam ją w Empiku słabo mi się robi...
Owszem, mnie też. Ale raczej z innych powodów niż Tobie.
Widzieliście może okładkę drugiego tomu????
Widzieliśmy.
Jak ta Marron sie kupy trzyma????? Oh My Godd!!! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
IMO nie powinna się w ogóle trzymać kupy, bo to podpada pod koprofilię.

Wybacz czepialstwo, ale osso chozzi? I dlaczego tyle wykrzykników. A nadmiar wielokropków też nie powoduje, że tekst brzmi mądrzej.

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » pt lip 09, 2004 3:46 pm

cratebeer jesteś ffstrętny XDDDDDD heihhiehie

manga to prawda niekiedy potrafi...zamulic XDDD ale jest cuute ;]

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pt lip 09, 2004 5:01 pm

Narsil_Alavel pisze:cratebeer jesteś ffstrętny XDDDDDD heihhiehie
On tak ma :wink:
Krejt, robisz się coraz bardziej yeźdźcowaty :)

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » sob lip 10, 2004 11:02 am

Jedna z najgorszych mang na polskim rynku. Tego się czytać nie da. Głupota niektórych bohaterów podpada pod paragraf i więcej nie będę pisał, bo by szły same wlugary :roll:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » sob lip 10, 2004 3:01 pm

Jak mam czytać tą mangę????
Jak każdą inną :?
Cytat:
Widzieliście może okładkę drugiego tomu????

Widzieliśmy.
I nam się podobała :twisted:
manga to prawda niekiedy potrafi...zamulic XDDD ale jest cuute ;]
czasami :) Ale i tak ją lubię :wink:
Jedna z najgorszych mang na polskim rynku. Tego się czytać nie da.
Pewnie nie lubisz magical girl :!: Każdy ma swoje zdanie na ten temat i np. ja wcale nie sądzę żeby była aż taka zła :?

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob lip 10, 2004 3:07 pm

zandam pisze:Pewnie nie lubisz magical girl :!: Każdy ma swoje zdanie na ten temat i np. ja wcale nie sądzę żeby była aż taka zła :?
Ja chyba też. Od tego się niby zaczęło, ale ja nie przepadam za tym gatunkiem. Nie wypowiem się, bo nawet nie przeczytam :wink:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » sob lip 10, 2004 3:48 pm

Że nie lubię to mało powiedziane, ja tego gatunku w ogóle nie trawię. A sentymentu nie mam, bo ja zaczynałem od Dragon balla i pokemonów :wink:
I jeszcze apropos okładek, to są naprawdę syfiaste. Ble :twisted:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob lip 10, 2004 3:57 pm

Gotenks pisze:I jeszcze apropos okładek, to są naprawdę syfiaste. Ble :twisted:
Aż musiałem sprawdzić :lol: Faktycznie, niespecjalne...

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » sob lip 10, 2004 7:35 pm

Aż musiałem sprawdzić Faktycznie, niespecjalne...

A widziałeś okładkę Miecza nieśmiertelnego?? to jest dopiero niespecjalne :?

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob lip 10, 2004 8:01 pm

zandam pisze:A widziałeś okładkę Miecza nieśmiertelnego?? to jest dopiero niespecjalne :?
Fakt, ale tamto podejdzie mi przynajmniej tematycznie :lol:

Yumegari
Status: Offline

Post autor: Yumegari » sob lip 24, 2004 8:33 pm

No cóż, ja w Empiku przejrzałam oba tomy i podziękowałam. Z paru powodów.
1. Okładki są paskudne. Nie wiem naprawdę, kto tam je robi, ale ja dostaję dreszczy gdy tylko patrzę na to COŚ Stalowowolanie będa wiedzieli, co będzie oznaczać słowo: Flamingo
2. Nieczytelność. Być może to wina druku, ale wszystko jest rozmazane, ciemne, maleńkie, a oprócz samych rysunków to tyle napaćkano wszelkiego rodzaju dodatków i innych pierdołek, że się to ledwo na stronie mieści, a co dopiero w głowie.
3. Fabuła. OJezusickutymójnajukochańszy! Przesz to się kupy nie trzyma! (Albo raczej: wszak to kupa! Ja Aralką nie jestem i kupy nawet patykiem nie ruszę) Bohaterowie naiwni do granic niemożliwości, intryga rzeczywiście przednia, tylko [ekhem] nie w moim stylu. Pani Autorce już podziękujemy.

Jedyne, co mi się w tym komiksie raczej podoba, to kreska. Ale dla kreski wydałam kasę na już zbyt dużo Boginek (których teraz nikt ode mnie odkupić nie chce), więc kolejnego błędu nie uczynię.

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob lip 24, 2004 9:18 pm

Yumegari pisze:3. Fabuła. OJezusickutymójnajukochańszy! Przesz to się kupy nie trzyma! (Albo raczej: wszak to kupa! Ja Aralką nie jestem i kupy nawet patykiem nie ruszę) Bohaterowie naiwni do granic niemożliwości, intryga rzeczywiście przednia, tylko [ekhem] nie w moim stylu. Pani Autorce już podziękujemy.
Hmmm, no tak... magical girls :roll: :lol: :twisted:
Yumegari pisze:Jedyne, co mi się w tym komiksie raczej podoba, to kreska. Ale dla kreski wydałam kasę na już zbyt dużo Boginek (których teraz nikt ode mnie odkupić nie chce), więc kolejnego błędu nie uczynię.
Znam ten ból. Ale być może znalazłem kupca na baa1 i lh1 :lol: Na 6 tomów X wciąż kupca nie ma...

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » sob lip 24, 2004 11:03 pm

Remi z tym 6 tomem to nie bede komentował...

co do mangi to prawda że mnie trochu zawiadła..ale nie jest złe..chociaż bohaterowie naprawdę są naiwni do granic możliwości XDDD

btw. a ja magical girls lubie naj naj :>

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz lip 25, 2004 12:14 am

Narsil_Alavel pisze:btw. a ja magical girls lubie naj naj :>
Ja też lubię XP

ale ten tytułjakoś nie przypadł mi do gustu (jakieś takie to nieczytelne i nie bardzo śmieszne _ _)

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » ndz lip 25, 2004 8:48 pm

ano ano akcja naiwna jak nie wiem co...jak bohaterowie XDDD

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » pn lip 26, 2004 1:57 am

Mi też KKJ nie przypadła zbytnio do gustu. No cóż może to dlatego że nie byłem fanem sailorek, choć szanuję jej fanów. Akcja jakoś nie trzyma się kupy no i kreska taka że niewiele można odczytać z rysunku (ale gdzieś słyszałem że to wina kiepskiej jakości druku - zresztą nie pierwsza manga spartolona w ten sposób). Kupiłem pierwszy tom, ale po lekturze szybko powędrował na półkę i praktycznie jej nie opuszcza (no chyba że robię porządki :wink: )
Narsil tylko mnie nie pogryź z tego powodu (na wszelki wypadek Takashi wypowiada magiczną formułę i staje się niewidzialny aby uniknąć spotkania ze szczęką Narsila)

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » pn lip 26, 2004 11:50 pm

spoczek XDDD Jeanne asz tak nie lubie XDDDD ale Sailorkom nie dorasta do pięt :evil:

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » sob lip 31, 2004 9:56 pm

Cos ostatnio Egmont wszystko chrzani ...... KKJ , Kenshin boshe jak tak dalej pojdzie to slabo na tym wyjdziemy

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz sie 01, 2004 1:40 am

Linaka1 pisze:Cos ostatnio Egmont wszystko chrzani ...... KKJ , Kenshin boshe jak tak dalej pojdzie to slabo na tym wyjdziemy
trzeba się mniej przejmować tym^^ choć ja też byłbym pewnie zły jakby np. Tsubase wydanie zepsuli ______ __________

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi Egmontu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość