Inu Yasha

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu Egmont
Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » wt maja 02, 2006 5:26 pm

Używaj przycisku Obrazek jeśli chcesz coś dopisać, nie zamieszczaj dwóch postów pod rząd.

Egmont nie wydaje mang, bo Japończycy zerwali z nimi kontakty bez żadnej przyczyny. Wszystkie zawieszone tytuły mają powrócić w okresie wakacyjnym.

Serafin
Status: Offline

Post autor: Serafin » wt maja 02, 2006 6:11 pm

<foch> dziwne, że Ranme nadal wydają TT ale to pewnie dlatego, ze od anglikow ją maja........ dzieki za informację :)

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » wt maja 02, 2006 6:41 pm

Serafin pisze:<foch> dziwne, że Ranme nadal wydają TT ale to pewnie dlatego, ze od anglikow ją maja........ dzieki za informację :)
Od Niemców.
Nie ma za co.

Serafin
Status: Offline

Post autor: Serafin » czw maja 04, 2006 3:21 pm

=_= jeszcze co innego.. mogliby wreszcie Inu wydać....... dobra, już nie marudzę

Martita
Status: Offline

Post autor: Martita » sob cze 24, 2006 1:06 pm

Serafin pisze:te szuje z egmontu zawiesiły go tak samo jak wydanie Kenshina które stanęło we wrześniu zeszłego roku T_T Inuyashe przestali wydawać
w listopadzie o ile mnie pamięc nie myli T_T w ogóle mangi z obiegu wywołali, tylko ranme wydają T_T czy oni nie widza, ze nikt tego nie kupuje? Inuyasha znika z polek w Empiku a Ranma zalega T.T totalny bezsens... nie żebym sie czepiał tego tytułu, ale jestem obużony
zgadzam się z Serafinem: w Egmont to szuja :evil: .
no dobra. ale InuYasha jest the best. co prawda, kreska nie jest cudowna(ohydny nos Inu), ale akcja jest na poziomie, no i humor. moim zdaniem za dużo leje się krwi.
aha. a czy wiecie, że Egmont ma swoje forum :?: :shock:
weszłam do działu z pytaniemi czytelników. i ani jednej odpowiedzi. tak dbają o klientów :roll:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob cze 24, 2006 1:46 pm

Martita pisze:zgadzam się z Serafinem: w Egmont to szuja :evil:
eh to proponuje samemu wydawnictwo załozyc i samemu układac sie z japonczykami :?
a wogole to przeczytaj kilka postow wyzej, co Krejt napisał :P i dopiero pozniej wyzywaj :)

Lavamancer
Status: Offline

Post autor: Lavamancer » sob cze 24, 2006 2:04 pm

weszłam do działu z pytaniemi czytelników. i ani jednej odpowiedzi. tak dbają o klientów
Jak nazwa wskazuje w dziale "pytania od czytelników" znajdują się pytania od czytelników.
Odpowiedzi na te pytania znajdują się w dziale "odpowiedzi".
Coś chyba niezbyt uważnie to forum czytałaś.

Martita
Status: Offline

Post autor: Martita » ndz cze 25, 2006 6:20 pm

Lavamancer pisze:
weszłam do działu z pytaniemi czytelników. i ani jednej odpowiedzi. tak dbają o klientów
Jak nazwa wskazuje w dziale "pytania od czytelników" znajdują się pytania od czytelników.
Odpowiedzi na te pytania znajdują się w dziale "odpowiedzi".
Coś chyba niezbyt uważnie to forum czytałaś.
faktycznie, znajdują się tam tylko pytania. a poiżej(?) są odpowiedzi. TYLKO 2,więc po co mam psuć oczy :mrgreen:
ech, troszkę moją wypowiedź niegrmatycznie napisałam :D...
mam wielką nadzieję, że wrócę Inu w wakacje bo inaczej będzie zmach :D :) :P 8) :lol:

Natala C
Status: Offline

Post autor: Natala C » pn kwie 30, 2007 8:43 am

Chyba jednak coś ruszyło, bo pojawił się 7 tom. Choć może go wcześniej nie zauważałam :roll:

rappu
Status: Offline

Post autor: rappu » wt maja 01, 2007 6:52 pm

7 tooom :D *szaleje*

Aga
Status: Offline

Post autor: Aga » czw lip 19, 2007 8:07 pm

taaak...w Polsce niedlugo 9 a w Ameryce tak np 31...w Niemczech 40-ktorys...chyba po studiach skoncze zbierac IY... :| ....a swoja droga to egmont sie wysilil z wygladem graficznym tytulu IY...czcionka z worda...

DarkSister
Status: Offline

Post autor: DarkSister » czw lip 19, 2007 8:18 pm

No na pewno po studiach, koleżanko:P Biorąc pod uwagę, że mogą mieć zastój na jakiś czas to tak będzie.
Ta czcionka od Viz trochę mi nie podchodzi (jakaś za "nowoczesna"), ale zawsze to lepsze niż to co jest u nas :?

Iria
Status: Offline

Post autor: Iria » ndz lip 22, 2007 5:25 pm

Fajnie, że mangi Rumiko Takahashi można poczytać po Polsku. Inuyasha jest naprawdę dobre, choć mogło być o połowę krótsze. Nie ma nic gorszego niż rozwlekanie&#8230; Myślę, że 20 parę tomów wystarczyłoby w zupełności. Chociaż może się nie znam :wink: Tia!

DarkSister
Status: Offline

Post autor: DarkSister » ndz lip 22, 2007 10:02 pm

Też nie znoszę tasiemców... Jeszcze w sumie zależy od fabuły, ale taka historię jak Inu-yasha można bez końca ciągnąć...
Dla mnie idealna ilośc tomów (oczywiście jak mowiłam zależne od fabuły) to mniej więcej do 12.

Aga
Status: Offline

Post autor: Aga » czw lip 26, 2007 8:22 pm

a mnie nie przeraza 51 tomow i jeszcze nie skonczone ^_^ chociaz sie zastanawiam czy skoncze to zbierac po studiach :P oby tylko egmont juz nie robil naglych przerw w wydawaniu i bedzie dobrze ^_^

viki-26
Status: Offline

Post autor: viki-26 » sob wrz 29, 2007 12:08 pm

W październiku ma wyjśc 10 tom :D Już się nie mogę doczekac ^^

Mnie tasiemce nie przerażają, tylko zawsze się boję, że wydawnictwo może przerwac wydawanie w połowie serii :|

Mitsuki
Status: Offline

Post autor: Mitsuki » wt sty 26, 2010 2:33 pm

Nie orientuje się ktoś kiedy pojawi się nowy tom ?? Od 21 minęło trochę czasu i już zaczynam mieć czarne myśli :( Nie mogę uzyskać żadnych informacji na ten tamet, ale może ktoś z Was będzie doinformowany :) Będę wdzięczna za jakiekolwiek info :)

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt lis 30, 2010 10:32 pm

W odpowiedziach Egmontu pojawiło się kilka informacji o mangach, niestety nie są one optymistyczne :roll:
14. Mniej więcej ile lat zajmie jeszcze wydawanie serii Inu-Yasha oraz Ranma 1/2 ?

Niestety, nie wiem. Serie sprzedają się słabo, wciąż żadna z telewizji nie emituje anime. Można powiedzieć, że zawiesiliśmy ich wydawanie.
18. Myślę że nie ma sensu pytać o to kolejny raz, ponieważ wasze odpowiedzi rozmijają się z rzeczywistością :/
W TYM ROKU wydaliście ŁASKAWIE 1 tomik Inuyashy, ale to w jaki sposób go wydajecie nie jest nawet śmieszne. W każdym roku macie półroczną przerwę, zaczynającą się od października/listopada. W każdym roku fani są o jakieś 3-4 tomiki w plecy. Ale tym razem to już przesada. Macie zamiar teraz wydawać 1 tomik na rok? Zero jakichkolwiek informacji z waszej strony, zapowiadacie jakieś nowe komiksy, a wydawane już tytuły olewacie, tym samym olewając czytelników. Czy tak robi poważne wydawnictwo?

Moje pytanie brzmi: Czy macie zamiar wziąć się na poważnie z wydawaniem Inuyashy, czy dalej będziecie olewać czytelników?
Uwielbiam tą serię, tłumaczenie poprawia się z tomiku na tomik, i jest mi strasznie przykro widząc w jaki sposób wydajecie ten tytuł, i jak traktujecie fanów serii. Mam nadzieję że to się jednak zmieni, i że nie zrezygnujecie z wydawania Inuyashy, oraz że będziecie wydawać go regularnie. Nie wspominając już że miło by było, gdybyście nadrobili przynajmniej kilka tomów.
Pozdrawiam, i liczę na pozytywną odpowiedź

Rozumiem, ze to się może nie podobać, ale nie będziemy kontynuować serii mangowych w dotychczasowym tempie. Wydajemy tomiki objęte kontraktem, który mamy i nie potrafię dizs powiedzieć, czy będziemy te serie kontynuować.
105. Mnie też jest przykro, widząc jak wydawnictwo traktuje czytelników.
Po raz kolejny pytam, czy rezygnujecie z wydawania mang, czy też robicie sobie przerwę, a jak wam się zechce to wrócicie do tego?
Miło by było gdybyście w końcu odpowiedzieli na pytania.

Pisałem o tym powyżej, ale powtórzę &#8211; zwalniamy z mangami, bo nie znajdujemy dla nich dostatecznej liczby klientów, niestety.
Całość dostępna tutaj.
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » śr gru 01, 2010 4:45 pm

taaa trze było się nie rzucać a taką głęboką wodę i wydawać mangi które mają zdecydowanie mniej tomów a potem wychodzi że trzeba serie zawiesić :| i tylko poszkodowani są fani :x
Obrazek

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » czw gru 02, 2010 10:18 pm

Egmont rzucił zapowiedziami na 2 pierwsze miesiące 2011 roku i się okazało, że w lutym wyjdzie nowy tom Inuyashy ;)
http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/zapowiedzi/
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi Egmontu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości